Keystone logo

1 کارشناسی برنامه ها که در ورزش های ماجراجویانه 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات ورزش و ورزش
 • مطالعات ورزشی
 • ورزش های ماجراجویانه
رشته های تحصیلی
 • مطالعات ورزش و ورزش (1)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در ورزش های ماجراجویانه

  هنگامی که یک دانشآموز دیپلم دبیرستان خود را داشته باشد، ممکن است در یک برنامه رشته کارشناسی قرار بگیرد. این مدرک کارشناسی اغلب یکی از اولین جوایز دانشگاهی دانشگاهی است که دانشجویان دنبال می کنند. این می تواند به طور متوسط ​​چهار سال به پایان برسد.

  مدرسه لیسانس در ورزش های ماجراجویی چیست؟ این مدرک لیسانس برای آماده سازی دانش آموزان به عنوان رهبران، مربیان و راهنماهای بسکتبال، قایقرانی سفری، پیاده روی، اسکی و سایر ورزش های ماجراجویی طراحی شده است. بعضی از دانشگاه ها ممکن است دانشجویان را مجبور به انتخاب یک ورزش تمرکز کنند، در حالی که دیگران ممکن است طیف وسیعی از ورزش های ماجراجویی را پوشش دهند. دوره های مورد نیاز ممکن است زمینه آموزش و آموزش، آماده سازی حرفه ای در ورزش های ماجراجویی، مهارت های زندگی در خارج از کشور، آموزش در فضای باز، روزنامه نگاری در ورزش های ماجراجویی و مدیریت ریسک در ورزش های ماجراجویی باشد.

  لیسانس در برنامه ورزشی ماجراجویی به دانش آموزان کمک می کند تا رهبری، مدیریت و مهارت های ارتباطی خود را توسعه دهند. به عنوان یک راهنمای ورزشی ماجراجویی، یک فرد باید بتواند گروه متفاوتی را رهبری کند، یک ماجراجویی بالقوه خطرناک را مدیریت کند و با دیگران ارتباط برقرار کند. نه تنها این مهارت ها منجر به افزایش دستمزدها می شوند، بلکه می توانند به یک فرد موفق در زندگی شخصی خود کمک کنند.

  متقاضیان اغلب می خواهند بدانند که قبل از اعطای مدرک تحصیلی چه برنامه ای می خواهند. از آنجائیکه عوامل بسیاری بر هزینه تاثیر می گذارند، بهتر است مردم برای تماس مستقیم با مدرسه برای برآورد.

  پس از فارغ التحصیلی با یک لیسانس در ورزش های ماجراجویی چه نوع کاری می تواند باشد؟ برخی از دانش آموزان ممکن است برای تبدیل شدن به رهبران تفریحی، متخصصان فعالیت، مشاوران اردوگاه، راهنماهای تور، مربیان ورزشی یا مدیران کسب و کار ورزش های ماجراجویی شوند. همچنین امکان تحصیل در فارغ التحصیلان در یک رشته کمی متفاوت است. به عنوان مثال، محققان ممکن است از مهارت های قابل انتقال خود برای تبدیل شدن به یک روزنامه نگار، کارآفرین یا سیاستمدار استفاده کنند.

  این نوع برنامه در دانشگاه های سراسر جهان در دسترس است. ممکن است حتی آنلاین باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.