Keystone logo

6 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی تزئین غذا پخت و پز 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی
  • تزئین غذا
  • پخت و پز
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی تزئین غذا پخت و پز

برای به دست آوردن مدرک لیسانس، دانشجویان کارهای گوناگون را انجام می دهند و سپس در یک منطقه خاصی از تحصیل تمرکز می کنند. این دوره ها معمولا برای تکمیل شدن چند ساله نیاز دارند و ممکن است آموزش رسمی با استفاده از یادگیری هماهنگ شوند. فارغ التحصیلان باید مهارت های کافی برای انجام در سطح بالاتر از متقاضیان بدون درجه یا تجربه مربوطه داشته باشند.

یک لیسانس در پخت؟ کاردستی در این زمینه شامل آموزش در هنر و علم تهیه محصولات پخته می شود. دانش آموزان در مورد مواد و روش ها برای تهیه انواع غذا را یاد می گیرند. آنها ممکن است در یک نوع خاص از پخت، مانند شیرینی، نان، کیک و روش های بدون گلوتن تخصص داشته باشند.

دانش آموزان در یک لیسانس در برنامه نوشیدنی ثبت نام توانایی های لازم برای موفقیت در علاوه بر صلاحیت های عمومی. نان می خواهم یاد بگیرند که چگونه به دنبال دستورالعمل، مدیریت زمان و موجودی و محاسبه عملکرد. آموزش رسمی فارغ التحصیلان را برای ایجاد محصولاتی که به مصرف کنندگان جذاب هستند، آماده می کند.

هزینه یک مدرک لیسانس در پخت متفاوت است بسته به نوع موسسه. دانشگاه های عمومی و مدارس آشپزی و مهمان نوازی این دوره را ارائه می دهند و دانشجویان آینده نگر می توانند هزینه های هر گزینه را مقایسه کنند. اکثر برنامه های تمام وقت چهار سال طول می کشد، اما برنامه های شتاب دهنده ممکن است در دسترس باشد.

فارغ التحصیلان دارای مدرک لیسانس در پخت و پز می توانند به عنوان سرآشپزهای نانوایی یا شیرینی کاری مشغول به کار شوند. بعضی از نانوایی ها مواردی را که از اجاق تهیه می شوند، به فروش می رسانند، در حالی که دیگران محصولات آماده یا آماده پخت را برای فروشگاه ها، شرکت ها یا موسسات تولید می کنند. موقعیتهایی که فارغ التحصیلان معتبر هستند، بستگی به نوع پخت و پز آنها دارد. برنامه های پخت و پز نیز ممکن است آموزش هایی را در زمینه مبانی کسب و کار برای آماده سازی دانش آموزان برای باز کردن نانوایی های خود و یا مدیریت عملیات موجود ارائه دهند.

دانشگاه ها و مدارس آشپزی در سراسر جهان برنامه های کارشناسی را در برنامه های پخت و پز ارائه می دهند. دوره های آنلاین ممکن است شامل مطالعه دستور العمل ها و تماشای فیلم ها و نیاز به دانش آموزان در خانه یا در یک مرکز مجاز باشد. برای شروع، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با اداره مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.