Keystone logo

14 کارشناسی برنامه ها که در پژوهش های جنگ و صلح 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • علوم اجتماعی
 • علوم سیاسی
 • پژوهش های جنگ و صلح
رشته های تحصیلی
 • علوم اجتماعی (14)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در پژوهش های جنگ و صلح

  درجه کارشناسی درب باز. آنها دانش آموزان جهت مطالعات علمی بیشتر و برای حرکت به مشاغل لذت بخش آماده می کند. این برنامه ها به طور معمول حدود چهار سال طول بکشد. دانش آموزان به اصول در دوره انتخاب خود را از مطالعه در معرض و ممکن است را انتخاب کنید برای به دست آوردن اشتغال در این زمینه خود را در حالی که ادامه با درجه پیشرفته.

  کارشناسی در مطالعات صلح و جنگ چیست؟ این برنامه میان رشته ای در حل و فصل اختلافات در سطوح فردی و جهانی متمرکز است. دانش آموزان پویایی بین افراد و گروه ها در تنظیمات خانه و محل کار مطالعه، و در مقیاس بسیار وسیع تر است. مباحث دوره ممکن است تئوری تضاد، جنبش های اجتماعی، حقوق بشر، مدیریت تعارض و حل و فصل، و فرایندهای تغییر باشد. دانش آموزان مورد مداقه قرار دادن جنگ مخرب، علل خود و حل و فصل کنند. بررسی مشابه فرایندهای صلح می گیرد.

  دانش آموزان در به نفع برنامه از دیدگاه چند وجهی در فعل و انفعالات پیچیده است. آنها را به نظر می رسد نزدیک در عناصر صلح، جنگ و نظم اجتماعی. با قرار گرفتن در معرض پرسش از اقتصاد، سیاست، تاریخ و محیط زیست، دانش آموز با درک عمیق و قدردانی از فرآیندهای تغییر و چگونه افراد و کل جوامع را می توان تحت تاثیر قرار فارغ التحصیلان.

  هزینه های شرکت در این برنامه می توانید مقدار زیادی بین مدارس متفاوت است. این امر به ویژه از یک کشور به کشور دیگر درست است. کسانی که علاقه مند در تبدیل شدن به دانش آموزان باید در مدارس فردی برای کمک درسی دقیق و اطلاعات هزینه تماس بگیرید.

  با مدرک کارشناسی، فارغ التحصیلان برای حرفه به عنوان هماهنگ کننده ارتباطات و یا دستیاران، سازمان توسعه جامعه، روزنامه نگاران، متخصصان رسانه، افسران روابط عمومی، speechwriters، طرفداران عمومی و هماهنگ برنامه آماده کرده است.فارغ التحصیلان می توانند شغل کار برای دولت های محلی و منطقه ای، رسانه های پیدا کردن، در دفاتر سیاستمداران و سازمان های کمک رسانی عمومی. برخی از دانش آموزان لیسانس را انتخاب کنید به ادامه سفر علمی خود را به کسب درجه پیشرفته.

  کسانی که علاقه مند در تکمیل این برنامه هستند باید نگاهی به فرصت ها مدرسه های بسیاری را در لیست برنامه را. با پر کردن فرم سرب به دریافت اطلاعات از مدارس خاص. آیا شما علاقمندید؟ جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.