Keystone logo

کارشناسی برنامه ها که در ژنتیک 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • بهداشت و درمان
  • پزشکی باروری
رشته های تحصیلی
  • بهداشت و درمان (0)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

هیچ برنامه ای با معیارهای جستجوی شما مطابقت ندارد. لطفا فیلترهای خود را اصلاح کنید.

Clear filters

کارشناسی برنامه ها که در ژنتیک

سود کارشناسی در ژنتیک یک فرصت ایده آل برای کسانی که می خواهند به مطالعه دیدگاه ها متنوع اطراف میدان در حال تحول از ژنتیک است. این برنامه درجه در مطالعه علمی از سازمان، عملکرد، نوترکیبی، مقررات و انتقال اطلاعات ارثی در تمام سطوح پیچیدگی در موجودات بیولوژیکی متمرکز است. دانش آموزان دریافت در رشته ژنتیک می تواند تبدیل به مرفه و احترام با دامنه خود را از مهارت های قابل انتقال.

کارشناسی در ژنتیک چیست؟ این درجه آموزش و پرورش بیشتر است که دانش آموزان با دانش و مهارت در نظریه زیست شناسی مولکولی و ژنتیک تجهیز است. دانشجویان همچنین از بلوک های ساختمان اساسی ژنتیک از جمله ضبط داده ها، تجزیه و تحلیل و نوشتن علمی یاد بگیرند. علاوه بر این، مدرک کارشناسی در این زمینه افراد را قادر می سازد به منظور توسعه مهارت های فکری مورد نیاز برای رسیدن به موفقیت در زمینه ژنتیک جهانی است.

دلایل متعددی برای انتخاب به دنبال مدرک لیسانس در برنامه ژنتیک وجود دارد. رشته شامل ژنتیک مندلی، تکرار کروموزوم و ساختار، مکانیسم تنظیم ژن، ترمیم DNA و نوترکیبی، پدیده اپی ژنتیک، تعیین جنسیت، تکامل مولکولی، و فعل و انفعالات ژنتیکی بین ژنوم.

هزینه های متفاوتی بر حسب مدرسه، و طول برنامه بین سه و چهار سال است. این ضروری است که شما به اندازه کافی بررسی برنامه به اطمینان حاصل شود که برنامه ارائه شده متناسب با اهداف خود.

دانش آموختگان در تقاضای بالا برای تعدادی از مواضع، مانند نقش در دانشگاه ها، بیمارستان ها، ادارات دولتی، موسسات تحقیقاتی و صنعت بیوتکنولوژی هستند. دانش آموزان مهارت های مورد نیاز برای رسیدگی به مسائل مربوط به استفاده از تجزیه و تحلیل تجربی به حل مشکلات در ژنتیک توسعه.هنگامی که دانش آموزان با مدرک لیسانس در ژنتیک فارغ التحصیل، آنها آماده مطالعات پیشرفته یا حرفه مربوط به ژنتیک و ژنتیک بنیادی هستند.

بسیاری از گزینه های داخلی و بین المللی در دسترس برای برنامه از انواع دانشگاهها هستند. دوره های آنلاین هستند یک انتخاب ایده آل برای کسانی که در مناطق دور افتاده در سراسر جهان با دسترسی محدود به یک مدرسه زندگی می کنند. گزینه های مبتنی بر وب تهیه کردن به افرادی که نیاز به یک برنامه قابل انعطاف است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.