Keystone logo

39 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار کسب و کار بین المللی کسب و کار جهانی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات کسب و کار
  • کسب و کار بین المللی
  • کسب و کار جهانی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (39)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار کسب و کار بین المللی کسب و کار جهانی

مدرک کارشناسی داده می شود بعد از یک دانش آموز با موفقیت در مورد گذراندن 120 واحد در زمینه انتخاب خود را تکمیل. این یک برنامه تحصیلی در مقطع کارشناسی که معمولا حدود چهار سال طول می کشد تا کامل است. دانش آموزان در تعدادی از کلاس های آموزش عمومی شرکت و صرف بقیه وقت خود را در مورد موضوعات خاص به زندگی حرفه ای آینده نگر خود را.

کارشناسی در تجارت جهانی چیست؟ دانش آموزان در این برنامه می توانید انتظار برای مطالعه شیوه های کسب و کار در سراسر مرزهای فرهنگی، سیاسی و فیزیکی است. آنها به کسب و کار استراتژی، مشکلات بین المللی و راه حل، و بازار قرار گرفته است. برخی از افراد مطرح شده در کلاس های مربوط به ارتباطات میان فرهنگی و استفاده از مذاکره تعاونی. تمرکز بر منابع انسانی بین المللی نیز می توان انتظار داشت.

شرکت کنندگان در این برنامه می توانید از قرار گرفتن در معرض به دانش و مهارت های عملی مدرسان خود بهره مند شوند.آنها اغلب از دسترسی به مدارس و فرصت های شغلی در تعدادی از کشورهای مختلف دارند و ممکن است ایجاد یک شبکه از منابع است که ارزش آنها را در فارغ التحصیلی. برخی از دانش آموزان از کارآموزی و فرصت دادن مشابه بهره مند شوند.

هزینه های شرکت در یک کسب و کار جهانی می تواند بسیار کمی از مدرسه به مدرسه و از یک کشور به کشور دیگر متفاوت است. کسانی که امید به ثبت نام در برنامه باید مدارس انتخاب خود را به طور مستقیم تماس به دست آوردن اطلاعات دقیق است.

درجه کسب و کار جهانی فارغ التحصیلان قرار می دهد به موقعیت شغلی در انواع مشاغل مدیریت، فرصت هایی را برای کار با سازمان های بین المللی، و شغل با نهادهای دولتی. دانش آموختگان ممکن است دریابید که آنها را به بهترین موفقیت پذیرش موقعیت داخلی با کسب و کار جهانی و پس از آن در حال حرکت به سمت بین المللی است که در آن سازمان است.

کسانی که امیدوارم برای شرکت در یک برنامه کسب و کار جهانی باید گزینه های خود را با کمک از لیست برنامه بررسی می کند. فرم سرب کوتاه می توانید دانشجوی آینده در گرفتن اطلاعات در مورد مدارس کمک کند. آیا شما آماده برای شروع؟ جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.