Keystone logo

12 کارشناسی برنامه ها که در کشت آبی و شیلات 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • علوم زیستی
 • علوم کشاورزی
 • کشت آبی و شیلات
رشته های تحصیلی
 • علوم زیستی (12)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در کشت آبی و شیلات

  مدرک لیسانس یک نشانه است که بسیاری از دانش آموزان برای کسب آن سخت تلاش می کنند. این در زمینه های مختلفی در دسترس است و می تواند به طور مستقیم به حرفه ای یا مطالعات بیشتری مانند مدرک کارشناسی ارشد کمک کند.

  مدرک کارشناسی در حوزه آبزیان و شیلات چیست؟ دانش آموزانی که این دوره را دنبال می کنند، به طور معمول موضوعاتی مانند زیست شناسی شیلات و مدیریت آبزیان را مطالعه می کنند. برنامه ها متفاوت هستند، اما برخی نیز بر فرهنگ دریایی و آب شیرین، پایداری محیطی و تأثیر ماهیگیری تمرکز می کنند. بعضی از دیدگاه جهانی، موضوعاتی نظیر تغذیه، بازار ماهی، شیوه های شیلات و فرایندهای صدور گواهینامه را آموزش می دهند. بسیاری از برنامه ها فرصت هایی را برای دستیابی به چنین شرایطی فراهم می کنند، مانند ردیابی خطوط هوایی به ایستگاه های زیست محیطی و ماهیگیری محلی.

  افرادی که در این برنامه ثبت نام کرده اند می توانند از آن بهره مند شوند که اغلب مهارت های تحلیلی و حل مسئله را به دست می آورند. آنها همچنین می توانند روش های تحقیق و مهارت های سازمانی را که ممکن است گزینه های حرفه ای خود را بهبود بخشند، توسعه دهند.

  دانش آموزانی که نگران هزینه های تحصیلات شان هستند، باید گزینه های تحقیقاتی را که می توانند آن را مقرون به صرفه تر کنند. به دنبال کلاس های آنلاین و درخواست برنامه های کمک مالی می تواند هزینه های پایین تر از حضور در دانشگاه های سنتی را حفظ کند.

  شغل در حوزه آبزیان و ماهیگیری در سراسر جهان در دسترس است. فارغ التحصیلان ممکن است در صنایع مانند زیست شناسی حیات وحش، قرنطینه، نظارت بر محیط زیست دولت، غذا و کشاورزی و مشاوره زیست محیطی خصوصی پیدا کنند. عناوین خاص ممکن است شامل توسعه دهنده مواد غذایی جدید، مدیر پردازش ماهی، مدیر بازاریابی و فروش، تحلیلگر سیاست های ماهیگیری، حرفه ای حفاظت، تکنسین علم زیست شناسی، مدیر آبیاری و حیوانات و زیست شناسان حیات وحش باشد. دیگر نقش های حرفه ای بالقوه، متخصص تحقیقات، تکنسین پرورش حوضچه، دستیار سلامت ماهی، تکنسین تحلیلی آزمایشگاهی و مدرس در شیلات هستند.

  دانش آموزان می توانند این برنامه را با تحقیق در کالج های محلی و دانشگاه های بین المللی پیدا کنند. بعضی از مدارس نیز ممکن است فرصت های آنلاین را برای افرادی که نیاز به برنامه های انعطاف پذیر بیشتری دارند ارائه دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.