Keystone logo

3 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مدیریت کنترل مدیریت 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات مدیریت
 • کنترل مدیریت
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات مدیریت کنترل مدیریت

  دانش آموزانی که دوره کامل در سطح کالج در یک برنامه آموزشی تجویز می شوند به طور کلی از درجه کارشناسی آگاه است. درجه زیر مطالعات دبیرستان و پیش می آید مطالعات در سطح کارشناسی ارشد برای کسانی که انتخاب می کنید به دنبال کارشناسی ارشد یا دکترای.

  مدرک لیسانس در کنترل مدیریت چیست؟ یک برنامه درجه کنترل مدیریت در مقطع کارشناسی در سیستم های مدیریت صنعتی در سراسر بخش مانند منابع انسانی، کار فیزیکی و مالی اجرا تمرکز دارد. برنامه درسی ممکن است شامل دوره در افراد مانند سیستم های مهندسی، مدیریت کسب و کار و نرم افزار به تجهیز دانشجویان برای مشاغل دست زدن به سیستم های کنترل مدیریت. برخی از برنامه های که در آن همچنین شامل کارآموزی محققان می توانید دست در آموزش و تجربه در استفاده از چنین سیستم را دریافت کنید.

  دانش آموزانی که کسب مدرک کارشناسی در کنترل مدیریت اغلب از تاکید درجه در مهارت های تحلیلی و مدیریت بهره مند شوند.این توانایی هستند که معمولا کیفیت جذاب در یک نامزد کار، و آنها نیز به طور کلی به تعدادی از زمینه ها و زمینه های شغلی سودمند هستند.

  هزینه کسب مدرک کارشناسی است که توسط تعدادی از عوامل مختلف تعیین می شود. برخی از این شامل کشور موسسه در است، شهریه و هزینه های دیگر است. برای دریافت خلاصه دقیق ترین موجود، شما ممکن است رسیدن به دفتر پذیرش از مدرسه شما با توجه به حضور.

  بسیاری از فرصت های شغلی که ممکن است با مدرک لیسانس خود را در کنترل مدیریت را دنبال وجود دارد. موقعیت که شامل توسعه استراتژی کسب و کار و اجرای سیستم های کنترل ممکن است بهترین جا و استفاده از مهارت های فارغ التحصیلان ترین به طور موثر. تعدادی از بخش های دیگر، با این حال، که مربوط به توانایی های به دست آمده از این برنامه همچنین اثبات وجود دارد. شما ممکن است فرصت ها را در برنامه ریزی نرم افزار، مشاوره کسب و کار و آموزش رهبری به دنبال.توانایی به توسعه راه حل در یک محیط سازمانی و آنها را از طریق مشاهده باید جذاب برای بسیاری از کارفرمایان بالقوه اثبات کند.

  شما ممکن است قادر به کسب مدرک کارشناسی خود را از طریق کلاس های آنلاین. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.