Keystone logo

4 کارشناسی برنامه ها که در علوم زیستی گیاه شناسی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • علوم زیستی
 • گیاه شناسی
رشته های تحصیلی
 • علوم زیستی (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در علوم زیستی گیاه شناسی

  مدرک کارشناسی سنگ پله برای دانش آموزانی که مایل به تبدیل شدن حرفه ای در رشته خود فراهم می کند. نه تنها مدرک کارشناسی ارائه یک چارچوب آموزشی، آن را نیز اجازه می دهد تا دانش آموزان برای به دست آوردن یک دانش پایه از این زمینه است.

  مدرک لیسانس در گیاه شناسی چیست؟ افرادی که عشق قوی از گیاهان و مایل به پیشبرد دانش خود را از چگونگی این موجودات وجود داشته باشد، تکثیر و کمک به اکوسیستم در جهان ممکن است علاقه مند مدرک لیسانس در گیاه شناسی. در طول برنامه، دانشمندان یاد بگیرند که چگونه گیاهان را در سطح سلولی کار، چگونه آنها را در طول زمان و چگونه آنها با یکدیگر در محیط های مختلف فیزیکی تعامل تکامل یافته است. افرادی که از طریق این برنامه به هم در مورد مسائل بالقوه رو به جهان از گیاهان و نباتات و چگونه پژوهش و علم ممکن است قادر به رفع این مشکلات یاد بگیرند.

  کسانی که مدرک کارشناسی در گیاه شناسی می تواند کمک به حفظ سلامت، زیبایی و عملکرد جهان گیاهان، از جمله کشاورزی، باغداری و بوم شناسی است. علاوه بر کمک به تامین مواد غذایی در جهان، این مهارت ها می تواند کمک به جلوگیری از انقراض اشکال گیاهی حیاتی است.

  هزینه ثبت نام در کارشناسی برنامه گیاه شناسی به طور قابل توجهی از یک مدرسه دیگر متفاوت است. این ممکن است به جایی که مدرسه است و همچنین ویژگی های برنامه خاص موسسه واقع بستگی دارد.

  حرفه ای که با مدرک لیسانس فارغ التحصیل در Botany ممکن است تعدادی از فرصت های شغلی در زمینه کشاورزی را پیدا شرکت کشاورزی نیاز به توسعه استراتژی در مورد نحوه حفظ خاک و اطمینان از سلامت تغذیه گیاهی تولید را برای تغذیه کشور در سراسر جهان است. فارغ التحصیلان همچنین فرصت ها در دانشگاهیان دارند در صورتی که مایل به ادامه تحصیل و گرفتن مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا.

  افرادی که در نزدیکی یک دانشگاه زندگی نمی کنند ممکن است پیدا کردن آن مفید به گذراندن دوره های آنلاین به کسب مدرک خود را. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.