Keystone logo

11 کارشناسی برنامه ها که در PPE(فلسفه، سیاست و اقتصاد) 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • علوم اجتماعی
 • PPE(فلسفه، سیاست و اقتصاد)
رشته های تحصیلی
 • علوم اجتماعی (11)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

   کارشناسی برنامه ها که در PPE(فلسفه، سیاست و اقتصاد)

   مدرک لیسانس را می توان پس از آنکه دانش آموزان به طور کامل حدود 120 ساعت اعتبار از هر دو کلاس عمومی هسته و دوره های ویژه خاص را تکمیل کردند. این دوره به طور معمول هشت ترم است که برای تکمیل برنامه به صورت تمام وقت اجرا می شود و به دانش آموزان کمک می کند تا مهارت های لازم برای زمینه های حرفه ای خود را انتخاب کنند.

   یک لیسانس در PPE چیست؟ PPE برای سیاست، فلسفه و اقتصاد کوتاه است، سه نکته خاص که با یکدیگر همکاری می کنند. این برنامه از دانشجویان درخواست می کند که تا حدودی به مطالعه هر یک از این رشته ها بپردازند، اما به طور معمول دانشجویان را انتخاب می کنند که یکی از سه گزینه به عنوان یک رشته مهم بعد از یک دوره مشخص از زمان است. دانش آموزان معمولا شروع به یادگیری موضوعات اصلی و روش های درگیر در هر منطقه مطالعه می کنند. سپس، آنها می توانند یک مهارت مشخص و قابل فروش را از طریق دوره هایی مانند مطالعات علوم سیاسی، دیپلماسی و حل منازعات ایجاد کنند. دوره های نهایی به این بستگی دارد که کدام یک از سه مسیر، شرکت کنندگان تصمیم به گرفتن دارند.

   دانش آموزان ممکن است انتظار داشته باشند که مهارت های ارتباطی خود را در حین تحصیلات خود در این حوزه به نقطه ای عالی برسانند که می تواند آنها را در خانه و محل کار به طور مؤثرتری با دیگران ارتباط دهد. مهارت های حل و فصل اختلافات و شناخت سياست های جامعه به منظور تقويت زندگی و پیشرفت شغلی نیز به کار می رود.

   هزینه مربوط به پیگیری این درجه متفاوت خواهد بود بسته به اینکه موسسه دانشجویی تصمیم به شرکت در آن است. برای دانشجویان توصیه می شود تا هزینه های دوره های مختلف در دانشگاه های مختلف و کشورهای میزبان را قبل از تصمیم گیری نهایی خود در مورد محل حضور در این سایت ها بررسی کنند.

   از آنجایی که این چنین زمینه تحصیلات متنوعی است، دلیل این امر این است که دانش آموزانی که دوره های تحصیلی خود را می گذرانند ممکن است پس از ورود به نیروی کار، فرصت های شغلی فراوانی را تجربه کنند. مدیران محصول، دانشمند داده ها و کارآفرین همه صاحبان این دوره ممکن است بخواهند در نظر بگیرند فارغ التحصیلان همچنین می توانند برای کار در کارهای اجتماعی، تبلیغات، تدریس، حقوق، روزنامه نگاری و پخش، بانکی و مالی، سیاست و حسابداری واجد شرایط باشند.

   دوره های آنلاین، تجارب یادگیری بین المللی و کلاس های محلی سنتی همه امکانات برای دانش آموزان مدرن است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.