Keystone logo

19 کارشناسی برنامه ها که در TESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان) 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • آموزش
  • آموزش
  • TESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان)
رشته های تحصیلی
  • آموزش (19)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در TESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان)

اگر مدرسه دبیرستان را کامل کرده اید و از آنچه که در آینده است تعجب می کنید، ممکن است در یک برنامه تحصیلی کارشناسی ثبت نام کنید. این درجه فرصتی است برای به دست آوردن دانش عمیق تر در زمینه ای که به شما علاقه مند است. فارغ التحصیل دوره کارشناسی اغلب تقاضای بیشتری برای مشاغل خوب است. همچنین می تواند به عنوان یک سنگ پله به مدرک کارشناسی ارشد باشد.

یک استاد لیسانس در TESOL چیست؟ مدرک در TESOL و یا آموزش انگلیسی به سخنرانان دیگر زبان، فارغ التحصیلان را برای ارزیابی روش یادگیری، شناسایی ویژگی های یادگیری زبان و استفاده از استراتژی های یادگیری برای آموزش عملی آماده می کند. شما ممکن است دوره هایی را در زمینه تحقیق، فرهنگ، توسعه زبان و تئوری زبان انگلیسی بگذرانید. مدارس اغلب فرصت هایی را برای تدریس و مشاهده دانشجو فراهم می کنند.

با یک لیسانس در TESOL شما می توانید فرمان و دانش خود را از زبان انگلیسی را بهبود بخشد. مهارت های دیگر TESOL فارغ التحصیلان می توانند شامل توانایی تجزیه و تحلیل وضعیت و اعمال راه حل ها، قابلیت های بالقوه در بسیاری از مشاغل مفید باشند.

هزینه های یک لیسانس در TESOL به شدت به مدرسه ای که انتخاب می کنید بستگی دارد، مکان آن، و چه هزینه های تحصیل و هزینه آن تعیین شده است. نگرش ها را مقایسه کنید تا مطمئن شوید که یکی از آنها را انتخاب کنید که بتواند آموزش هایی را که لازم دارید ارائه دهد.

با یک لیسانس در TESOL، حرفه ای واضح است که یک معلم انگلیسی باشد، اما امکانات دیگری نیز وجود دارد. شما می توانید یک توسعه دهنده برنامه، یک مشاور کسب و کار، حرفه ای چند رسانه ای یا یک کتابدار تبدیل شوید. مشاغل در بخش عمومی برای کارگران اجتماعی و ارتباطات پناهندگان با درجه TESOL وجود دارد. مدارس دولتی و خصوصی به معلمان TESOL نیاز دارند تا به عنوان متخصص زبان شناخته شوند.

مکان های زیادی وجود دارد که شما می توانید یک لیسانس در TESOL کسب کنید. اگر شما نیاز به یک گزینه انعطاف پذیر دارید، دوره های آنلاین وجود دارد. شما همچنین می توانید در مدارس سراسر جهان شرکت کنید. اگر شما آماده هستيد كه قدم اول را دنبال كنيد، برنامه زير را دنبال كنيد و با پر كردن فرم سرب، به طور مستقيم از دفتر ورود به مدرسه انتخابي خود تماس بگيريد.