کارشناس علوم ورزشی

عمومی

شرح برنامه

کارشناس علوم ورزشی

chowansport

"وزارت علوم ورزشی دانش آموزان ارائه می دهد طیف گسترده ای از دانش و مهارت. از غلظت های مختلف است و استادان درجه یک ما، به بخش مطالعات ورزشی می تواند شما را برای هر حرفه ای در دو و میدانی آماده! " - درو Praster، کارشناسی ارشد علوم ورزشی، مدیر ارشد حق بیمه برای فروش اورلئانز از شارلوت، دانش آموزان فارغ التحصیل ممتاز و فارغ التحصیلی از برنامه علوم ورزشی آماده به دنبال فرصت های شغلی در تربیت بدنی و بهداشت، علم تمرین، مدیریت ورزش و مربیگری هستند. یکی از اهداف اضافی است که به ارائه همه دانش آموزان با فرصت هایی برای توسعه سلامت جسمی، اجتماعی، فکری، عاطفی، محیط زیست و معنوی است.

به عنوان یک علم ورزش بزرگ، شما می توانید دانش خود را با کلاس درس تجربه دنیای واقعی ارتباط برقرار کنند. کارآموزی ما دانش آموزان با فرصت های به دست آوردن تجربه عملی در تنظیمات حرفه ای فراهم می کند. بازار کار همچنان به گسترش در زمینه علوم ورزشی و تربیت بدنی، با فارغ التحصیلان دریافت فرصت های شغلی.

فارغ التحصیلان ما استفاده کامل از دنیای واقعی تخصص درست دانشکده و درک درستی از مفاهیم کلیدی، اصطلاحات، تئوری و تحقیقات. نه تنها این، اما به دانش آموزان توسعه اوراق قرضه قوی با استادان، مدارس محلی، و همکلاسی از طریق تحقیقات تعاملی و آموزش مورد نیاز است. این اتصالات از طریق کارآموزی که به شما کمک منابع خود را ساخت و از سر در شرکت های خصوصی و تقویت:

  • بخش ورزشی در مدارس محلی
  • اعطا
  • امکانات شخصی آموزش
  • نقش رهبری تفریحی
  • زمینه های مرتبط با سلامت مانند کایروپراکتیک، درمان فیزیکی، و مراکز توانبخشی

فصل دانشگاه Chowan از فی اپسیلون کاپا یک جامعه افتخار حرفه ای ملی برای افراد درگیر در یا پیگیری در رشته تربیت بدنی، سلامت، تفریحی، رقص، عملکرد انسان، علم تمرین، پزشکی ورزشی و مدیریت ورزش و علم باشگاه ورزشی دانش آموزان اضافی ارائه فرصت های آموزشی، خدمات، و کمک هزینه تحصیلی.

دانشگاه Chowan ارائه می دهد دانش آموزان با توجه به در علوم ورزشی گزینه های درجه زیر:

chowanpsy2

علم ورزش است. این که آیا شما یک مربی بزرگ ورزشی در دبیرستان بود، یک مربی که به معرفی شما را به وزن آموزش، و یا اگر شما در تمام بخش های علوم ورزشی ESPN است تماشا کرده ام و می خواهید برای کار در ورزش و تناسب اندام، غلظت علم تمرین دانشگاه Chowan می تواند چه شما می خواهی. متخصص در هسته ای قوی از کلاس از درون SSPE شما کمک خواهد کرد در مورد مسائل مربوط به صنعت مانند تمرکز:

  • کنترل / یادگیری حرکتی / توسعه
  • حرکت شناسی / بیومکانیک
  • فیزیولوژی ورزش این کلاس ها همراه با دوره های ضروری از کمک دیگر بخش های کلیدی مانند آناتومی و فیزیولوژی زیست شناسی است و دوره های توسعه روانشناسی دهد غلظت علم تمرین Chowan یک لبه در صنعت.
psy3

آموزش بهداشت و فیزیکی برای دانش آموزان (K-12). "این برنامه تربیت بدنی بسیار علاقه مند به موفقیت دانش آموزان است. آنها را فراهم تمرکز قوی بر تنوع و اهمیت بودن یادگیرنده زندگی طولانی است. ما را وادار به مشارکت با مدارس سراسر کشور به تعامل با کودکان و بازی بسیاری از بازی های مختلف با آنها، حتی قبل از ما فارغ التحصیل. " -Mary Tolson، 2009 تربیت بدنی فارغ التحصیل Chowan ارائه می دهد یک برنامه آموزشی تخصصی برای آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت در فعالیت های آموزش بهداشت و محتوای تربیت بدنی و از کودکستان تا کلاس تاریخ 12th. شما می توانید تناسب اندام نسل بعدی و تغذیه است که آنها را برای یک عمر با کار دست اول با دانش آموزان از مدارس ابتدایی و متوسطه محلی برای دانش آموزان و کارکنان در Chowan خدمت آموزش می دهند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Chowan University was founded in 1848. For over 165 years, Chowan has enjoyed a long and distinguished tradition of faith and education in Northeastern NC. Our mission is to provide a caring environm ... اطلاعات بیشتر

Chowan University was founded in 1848. For over 165 years, Chowan has enjoyed a long and distinguished tradition of faith and education in Northeastern NC. Our mission is to provide a caring environment characterized by Christian values. اطلاعات محدود