کسب و کار بین المللی (BBA)

عمومی

شرح برنامه

کسب و کار بین المللی (BBA)

هدف این برنامه 3.5 ساله در ارائه دانش آموزان با صلاحیت ها و مهارت مورد نیاز برای کار به طور مستقل، خلاقانه و به طور موثر در مواضع نیاز به تخصص در کسب و کار، مدیریت، بازاریابی و تدارکات بین المللی است. فارغ التحصیلان به راحتی به همکاری با مردم از کشورهای مختلف به عنوان آنها آموزش دیده برای درک فرهنگ کسب و کار دیگر وفق دهند. درجه اعطا مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی (BBA) است.

فرصت های کسب و کار شامل مطالعه، فناوری اطلاعات، مدیریت، بازاریابی، تدارکات، فرهنگی مطالعات، کسب و کار الکترونیکی، مدیریت امور مالی.

فرصت های شغلی


BBA درجه به طور کلی اذعان و در نتیجه است
در بازار کار بین المللی معتبر است.در سرعت
بین المللی محیط کسب و کار کسب و کار درجه بین المللی فارغ التحصیلان با تنوع زیادی از فرصت های شغلی فراهم می کند.

شایستگی


واجد شرایط بودن برای مطالعات در UAS (دانشگاه کاربردی
علوم) بستگی دارد اتمام بررسی دخول یا نام نویسی فنلاندی یا معاینه دبیرستان، دیپلم اروپا، دیپلم بین المللی و یا بررسی reifeprüfung، صلاحیت های حرفه ای از سه سال یا بیشتر در مدت زمان، درجه غیر فنلاندی و یا مطالعات معادل به این شرایط. تمام متقاضیانی که واجد شرایط بودن خود را نشان داده اند خواهد بود به امتحان ورودی دعوت کرد.

آخرین به روز رسانی May 2015

درباره این دانشگاه

Lahti University of Applied Sciences LUAS ( LUAS ) موسسه آموزش عالی چند رشته ای است. برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در LUAS برای پاسخگویی به نیازهای و نیازهای توسعه کسب و کار و صنعت طراحی شده است ... اطلاعات بیشتر

Lahti University of Applied Sciences LUAS ( LUAS ) موسسه آموزش عالی چند رشته ای است. برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در LUAS برای پاسخگویی به نیازهای و نیازهای توسعه کسب و کار و صنعت طراحی شده است. همکاری فعال با کسب و کار، صنعت و سازمان های دیگر بخشی جدایی ناپذیر از مطالعات است. LUAS در جنوب فنلاند واقع شده است، 100 کیلومتر از پایتخت هلسینکی. این مرکز یک مرکز منطقه ای با بیش از 5000 دانش آموز و تقریبا 250 پرسنل تمام وقت است. سالانه LUAS همچنین 70 معلم نیمه وقت را از سایر موسسات دانشگاهی، کسب و کار و صنعت استخدام می کند. Lahti University of Applied Sciences در زمینه های کسب و کار، طراحی و ارتباطات، هنرهای زیبا، موسیقی و نمایش، گردشگری و مهمان نوازی، خدمات اجتماعی و بهداشتی، فن آوری و مهندسی فعالیت می کند. LUAS دارای برنامه های بیش از 20 درجه با بیش از 40 خط تخصص است. دو برنامه لیسانس و یک مدرک کارشناسی ارشد به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. Lahti University of Applied Sciences و مدرك تحصيلي است:کسب و کار طراحی و ارتباطات فناوری و مهندسی اجتماعی و بهداشتی مدیریت گردشگری و مهمانداری هنرهای زیبا موسیقی و درام اطلاعات محدود