توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با B.Mus موسیقی محبوب شما به ترتیب ترکیب و سازنده / آوازی از عناوین موسیقی، و همچنین تحقق آنها به عنوان یک نوازنده انجام کار استاد. شما می دانید که چگونه ایده های خلاقانه خود را از طریق الهام از عملکرد و یا ضبط اولیه پیاده سازی کنید. تاکید این دوره بر ترانه نوشتن، ساز / آواز و گروه است.

58616_IMG_47452Kopie.jpg

محتوا، ساختار هدف و دوره

نوازنده محبوب خلاق: ترانه سرا، نوازنده ارکستر و گروه

دوره موسیقی پرطرفدار hdpk در برلین موسیقی نوازندگان جوان با استعداد را برای حرفه ای انجام موسیقی در کنسرت ها و برای تولید، با آموزش مهارت های نوشتن / نوشتن آهنگ همراه با درک صحیح مهندسی و دانش فنی سازمانی و آموزشی آماده می کند.

ساختار مدولار B.Mus. دوره تحصیل موسیقی در برلین شامل هفت ترم است که طی آن شما انتظار می رود که مجموعا 210 امتیاز به دست آورید و به درجه تحصیلی لیسانس موسیقی (B.Mus.) برسید. این برنامه شامل طیف گسترده ای از ماژول ها شامل ترکیب، جلسات فردی در موضوعات اصلی و جزئی (آواز، گیتار، پیانو / صفحه کلید، باس، درام، ابزار باد و رشته) و همچنین بازی گروهی است. این برنامه با دوره های مهندسی صدا، مانند سیستم های ضبط و شنیداری، توسط دانش موسیقی شناختی، سازمانی، آموزشی و حقوقی، و دانش آموزان با زنجیره ارزش افزوده موسیقی آشنا می شود. کنسرت ها، پروژه ها و تولیدات متعدد، دانش آموزان را قادر می سازد تا درک نظری خود را از ترانه نوشتن، instrumentals / آواز و عملکرد گروه / انفرادی به تمرین.

برنامه ی دوره ی آموزشی، مروری بر واحدهای آموزش فردی را نشان می دهد که کدام ماژول ها بخشی از آن هستند و زمانی که زمان بندی می شوند. در دوره پنجم خود، دانش آموزان یک کارآموزی یا یک ترم در خارج از کشور انجام می دهند. یک جنبه اولیه از مطالعه در hdpk این است که در شبکه شش برنامه تحصیلی بزرگ شرکت موسیقی پاپ، تولید موسیقی، طراحی صوتی، مديريت رسانه، مديريت صنايع خلاق و مديريت رسانه ها شرکت داشته باشد: دوره های بين المللي برای جمع آوري دانش آموزان مختلف برنامه ها، ارائه آنها به سر به کار خود را، که آنها نیاز به همکاری با مشتریان و شرکای. این پروژه های متقابل انضباطی همچنین برای برقراری ارتباط میان متخصصین آینده، و بعدها اغلب به عنوان اولین شبکه حرفه ای و شخصی بین رشته ای خدمت می کنند.

دیدگاههای شغلی

موسیقی محبوب: عالی برای موسیقی فردا

ما قطار موسیقی محبوب در طیف وسیعی از زمینه ها را تشویق می کنیم، آنها را تشویق می کنیم که پروفایل های هنری قابل تشخیص را ایجاد کنیم. سبک فردی و آموزش صوتی برای زنده ماندن در بازار بسرعت ضروری است.

فارغ التحصیلان ما ممکن است از انواع گزینه های حرفه ای انتخاب کنند. موسیقیدانان محبوب موسیقی آهنگ های تفسیر و تفسیر می کنند، یا مطابق با ایده های خلاقانه خود و یا به عنوان مورد نیاز دیگران. به عنوان یک آهنگساز، خواننده و عضو گروه، شما بخشی از نمایش ها، رویدادها و نشریات خواهید بود. تاکید این دوره بر آموزش هنرمندان انجام می شود: ما از شما در توسعه مهارت های لازم برای کار به عنوان یک نوازنده زنده، گروه یا استودیو و برای تطبیق با تنظیمات مختلف و مخاطبان پشتیبانی خواهیم کرد. شما قادر خواهید بود آهنگ ها را برای موارد مختلف و فرمت های رسانه ای بنویسید و از نرم افزار DAW و تجهیزات صوتی استودیو استفاده کنید. این مجموعه مهارت ها با دانش سازمانی، آموزشی و قانونی تکمیل می شود.

B.Mus در موسیقی محبوب شما را برای تعدادی از حرفه های آزاد آماده خواهد کرد:

 • نویسنده / آهنگساز، آداپتور / ارگان / ارکستر، سازنده / موسیقیدان
 • تکنسین صدای مهندس / صدا برای کنسرت، حوادث، تئاتر، رادیو، تلویزیون، حامل صدا

.. شما همچنین می توانید با همکاری:

 • آهنگسازان / آهنگسازان، شعر، سخنرانان، گروههای موسیقی / گروه موسیقی، ارکسترها
 • تولید کنندگان، استودیوهای صوتی، مشتریان از صنعت و کسب و کار

... یا استخدام با:

 • شرکت های تولیدی، گروه های سازمانی، سازندگان کنسرت، شرکت های کارآموزی
 • فونو صنعت، برچسب ها، ناشران، توزیع کنندگان، ایستگاه های تلویزیونی و رادیویی، آژانس های تبلیغاتی و بازاریابی

برنامه

"به ما نشان بده آنچه را داشته اید" - چگونه برای درخواست کارشناسی برنامه موسیقی محبوب در hdpk:

روش پذیرش ما دو لایه است: اولین پیش انتخاب بر اساس اسناد درخواست و نمونه کار هنری انجام می شود. اگر شما این غربالگری پیش انتخاب را تحویل بگیرید، از شما دعوت خواهیم کرد تا برای آزمون پذیرش عملی خود به برلین بروید.

کاربرد

متقاضیان SRH Hochschule der مشهورن Künste (hdpk) باید دارای مدرک ورودی عمومی برای دانشگاه یا کالج فنی پیشرفته باشند و به عنوان بخشی از مراحل ثبت نام، از آنها خواسته شود مدارک از استعدادهای طراحی موسیقی خود را ارائه دهند. ما به طور خاص به دنبال آن خواهیم بود:

 • انگیزه قوی برای بیان خود و طراحی
 • فرماندهی خوب از ابزار / خواننده شما
 • دانش عمومی علمی و عملی موسیقی محبوب است
 • دانش آموزانی که از خارج از کشور درخواست می کنند، مدارک لازم برای مهارت های زبان آلمانی را به صورت شفاهی و کتبی ارائه می دهند (حداقل سطح B2).

اسناد زیر باید ارسال شوند:

 • فرم درخواست تکمیل و امضا شده
 • نامه انگیزه (یکپارچه شده در فرم درخواست) بیان می کند: چرا شما علاقه مند به مطالعه در hdpk هستید؟ انتظارات شما چیست؟ دیدگاه های حرفه ای شما چیست؟
 • اطلاعات شخصی، همراه با عکس گذرنامه، محل، تاریخ، امضا
 • مدارک تحصیلی: مدارک تحصیلی: اسناد محرمانه، ممکن است بعدا تحویل شود
 • در صورتی که قبلا در دانشگاه دیگری تحصیل کرده اید، لطفا گواهینامه ثبت نام را لغو کنید (همچنین ممکن است بعدا در اختیار شما قرار داده شود)
 • نمونه کار شما: سه قطعه آهنگ یک دقیقه ای (MP3)، ارائه قابلیت های صوتی و یا صوتی خود را علاوه بر توصیف نوشته ای از این ارسال ها. حداقل یک نمونه باید توسط شما تشکیل شده باشد یا مرتب شده باشد.

امتحان ورودی

پس از غربالگری موفقیتآمیز قبل از انتخاب، شما برای یک معاینه عملی دعوت به hdpk می شوید. این به ما اجازه می دهد که دانش خاص خود را در مورد برنامه تحصیلی، خلاقیت شما، تعهد خود را به صورت خلاقانه و انگیزه خود بیان کنید. در طول امتحان شما درخواست خواهد شد که دو عنوان را انتخاب کنید که توسط شما انتخاب شده باشد، که یکی از آنها باید توسط شما تشکیل شده یا مرتب شده باشد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط SRH Hochschule der populären Künste (hdpk) »

این دوره Campus based
Start Date
آپریل 2019
Duration
تمام وقت
Price
680 EUR
در هر ماه برای برنامه های منظم؛ EUR 605.- در هر ماه برای پرندگان اولیه
Deadline
درخواست اطلاعات
for early-bird registrations; 15 January regular. Application as alternate for vacated places is possible up until the beginning of the semester.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آپریل 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
for early-bird registrations; 15 January regular. Application as alternate for vacated places is possible up until the beginning of the semester.

آپریل 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
for early-bird registrations; 15 January regular. Application as alternate for vacated places is possible up until the beginning of the semester.
End Date