B.sc. در طراحی گرافیک

Advanced Business College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

B.sc. در طراحی گرافیک

Advanced Business College

طراحی گرافیک از طریق پیش زمینه رشد و تکنولوژی اطلاعات، در فاصلهای از تخیل، ارتباطات و تجارت قرار دارد. در کالج پیشرفته کسب و کار، برنامه B.Sc. طراحی گرافیک به صراحت برای دانش آموزانی که در مورد هنرهای خلاقانه شایسته هستند و همچنین به لحاظ فکری به خوبی سازماندهی شده اند، به منظور پیشرفت مهارت های خلاقانه و هنری خود در سطح لیسانس، در نظر گرفته شده است. کالج برنامه چهار ساله را در ارتباط با دانشگاه آموزش و پرورش Winneba (UEW) اجرا می کند که هر ساله بسته کامل انتزاعی را مدیریت می کند.

UEW نیز مسئولیت صدور گواهینامه از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد طراحی گرافیک را دریافت می کند. دانش آموزان یادگیری B.Sc. برنامه طراحی گرافیک روش هایی را که در طراحی گرافیک قدیمی و قدیمی طراحی شده اند، شامل آموزش نقاشی، گرافیک، بازی کامپیوتری، تکنولوژی چاپ، تئوری طراحی و رنگ، ترکیب با نرم افزار استاندارد مورد استفاده در صنعت می آموزند. پیش بینی می شود که تا پایان برنامه، دانش آموزان قادر به توسعه مهارت های خود در طراحی نشریات، بسته بندی، تبلیغات، نام تجاری شرکت ها و توسعه وب سایت خواهند بود.

پس از اتمام این برنامه، فارغ التحصیلان برای دنیای تخصصی با آمادگی جسمانی آماده می شوند که هر دو سرشار از خلاقیت در آنها را با مهارت های قابل توجه نشان می دهد. استادان و جلسات گفت و گو خود را به طور فعال مدیریت و هدایت شده توسط UEW با استفاده از سازمان تضمین کیفیت در داخل کالج برای اعتبار است که شیوه های استاندارد آموزش و پرورش پیگیری می شود. روش های ارزیابی و سیستم های ارزشیابی تصویب شده در طول اجرای برنامه اتخاذ شده است. منابع و تصدیق هایی که از زمان به زمان با توجه به هر عنصر برنامه ساخته می شوند، توسط هیئت علمی کالج اذعان و اجرا می شوند.

برنامه در نظر گرفته شده است تا به ارائه دانش و مهارت های هر دو در صنعت و در وضعیت زندگی حل مسئله و شرایط. دانش آموزان تجربه ی واجد شرایط برای همین را ارائه می دهند. ب ارشد. برنامه طراحی گرافیک از نظر حمایت، ارائه دانش آموزان و مشارکت در پیشرفت صنعتی از طریق ارتباطات کارآمد در میان کالج، UEW و صنعت پایه محکمی برای خود کسب کرده است. این برنامه نیز به شدت به رشد ثبت نام دانشجویان عمومی و برتری انتزاعی دانشکده یاری می رساند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی July 29, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
7,493 USD
Locations
غنا - Accra, Greater Accra Region
تاریخ شروع: سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
غنا - Accra, Greater Accra Region
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات