توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مهمترین دو با ارتباط!

در باره

گروه انگلیسی در Bar-Ilan University ، برنامه گسترده ای را در اسرائیل ارائه می دهد که بیش از سایر برنامه های مشابه در زمینه های مختلف است.

برنامه BA در ادبیات، دانش آموزان را در زمینه تاریخ و توسعه ادبیات انگلیسی و آمریکایی به دانش آموزان پایه گذاری می کند، در حالی که دانش آموزان ابزارهایی برای توسعه مهارت های تحلیلی سطح بالا، تفکر انتقادی، استدلال و بیان خود می دهد.

بین خطوط را بخوان

رشته های انگلیسی منابع زیادی برای کمک به آنها در توانایی خود برای انتقاد و نوشتن در یک سطح علمی فراهم می کنند، برخی از مهم ترین کارفرمایان مهارت را در نظر می گیرند.

تجهیزات برای زندگی

ادبیات شعر کلاسیک و معاصر، داستان و داستان را مورد بررسی قرار می دهد تا فهمید که تاریخ چگونه شکل گرفته و توسط هنرمندانی که از زبان به عنوان رسانه خود استفاده می کنند، شکل می گیرد. نظریه ادبی سوالات روانشناختی و فلسفی در مورد چگونگی شناخت جهان و خودمان از طریق متون و ارتباطات نمادین را می نویسد. کنت برک، منتقد، گفت: "تجهیزات برای زندگی".

بیشتر از خواندن خوب است

مطالعه ادبیات انگلیسی فقط برای افرادی که دوست دارند در یک کتاب خوب از بین برود. زبان انگليسي زبان غربی است و همه صنايع را در بر ميگيرد، بدين معنی که هر کدام از حوزه های مورد نظر، اين درجه ارزشمند است.

بررسی اجمالی برنامه

 • نوع برنامه: عمده (28 اعتبار)
 • مدت زمان برنامه: 3 سال
 • زبان آموزش: انگلیسی
 • شرایط پذیرش:
  • SAT: 1100
  • روان سنجی: 550
  • 3.5 دبیرستان GPA
 • مهلت درخواست: پذیرش رولینگ

نحوه درخواست

1. ارسال درخواست

ورود به BIUInternational Online Applicant Portal و فرم درخواست خود را پر کنید.

شما ملزم به پرداخت هر هزینه درخواست 400 دلاری هر روزه می باشید.

2. ارسال پیغام ها

متقاضیان باید نسخه های رسمی رونوشت های خود و گواهینامه دیپلم / مدرک دیپلم خود را ارسال کنند. دانش آموزان در سال آخر تحصیلی خود می توانند در رونوشت های جزئی ارسال کنند و تا زمان دریافت پرونده و دیپلم نهایی خود پذیرفته شوند.

در حالی که فرآیند تصمیم گیری می تواند با آپلود کپی دیجیتال مدارک مورد نیاز در پورتال متقاضی، نسخه های اصلی را مستقیما به دفتر ما ارسال کند.

3. ارسال نمرات تست

نمرات از SAT، ACT، یا روان سنجی برای پذیرش لازم است و باید مستقیما از سازمان تستی ارسال شوند. دانش آموزانی که امتحان مشابه چندین بار گرفته اند، فقط بهترین نمره ها را در نظر خواهند گرفت.

4. شناسه آپلود

متقاضیان باید یک فتوکپی از صفحه اول پاسپورت یا Teudat Zehut خود را آپلود یا ایمیل کنند و یک عکس جدید خود را با اندازه گذرنامه 2 "x2" خود داشته باشند.

مستندات تکمیلی

بسته به تاریخ و وضعیت تحصیلی شما ممکن است لازم باشد که اطلاعات اضافی زیر را ارسال کنید.

نمرات TOEFL

دانش آموزانی که در یک دبیرستان غیر انگلیسی زبان تحصیل کرده اند نیاز به ثبت 134 در بخش انگلیسی روان سنجی دارند یا نمره TOEFL معادل آن را ارائه می دهند.

رونوشت های کالج

متقاضیانی که در یک برنامه آکادمیک پس از دبیرستان شرکت کرده اند (یشیوا، سمینار، سالن Gap، Mechina، College) باید یک نسخه از این رونوشت را ارسال کنند.

ثبت نام در دبیرستان

متقاضیانی که هنوز در دانشکده دبیرستان / دبیرستان ثبت نام کرده اند باید مدارک تحصیلی خود را ارسال کنند که این واقعیت را تایید می کند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Bar-Ilan University

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Bar-Ilan University »

آخرین به روز رسانی March 18, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
13,500 ILS
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019