BA در امور بین المللی

Vesalius College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BA در امور بین المللی

Vesalius College

BA در امور بین الملل

کارشناسی Vesalius کالج در امور بین الملل مجهز دانش آموزان با ابزار گسترده و قابلیت های در عمق برای ارزیابی مهم ترین مسائل در سیاست های ملی و جهانی است.

لیسانس ارائه می دهد دانش آموزان طیف گسترده ای از دانش و مهارت های آموزش داده شده توسط استادان اختصاص داده شده، و همچنین سیاستگذاران ارشد، دیپلمات ها و پزشکان ارشد در بروکسل. با رسم بر تجربه دانشگاهیان در سطح جهانی و سیاست گذاران، دانش آموزان به دست آوردن بینش اساسی به هر دو نظری و عملی دست در ابعاد سیاست، اقتصاد و قانون است. دانشجویان کارشناسی نیز قادر به تکمیل کارآموزی در یک سازمان مربوطه، از جمله در یک نهاد مستقر در بروکسل، عمده (سابق هستند. اتحادیه اروپا، ناتو و یا سازمان ملل متحد)، سازمان های غیر دولتی و یا فکر می کنم تانک. این دست اول تجربه حرفه ای مکمل و عمیق تر شدن جنبه های عملی مطالعات خود را.

بخش Vesalius کالج از امور بین الملل همکاری نزدیک با مخزن مستقر در بروکسل، فکر می کنم حاکمیت جهانی موسسه (GGI) - یک موسسه تحقیقاتی پیشرو و NGO است که متحد دانشمندان بالا و دیپلمات ها در زمینه صلح و امنیت، محیط زیست و توسعه پایدار، جهانی اقتصاد و عدالت جهانی است. دانش آموزان کالج Vesalius بسیار موفق به دست آوردن کارآموزی منحصر به فرد و دادن کار، به طور قابل توجهی کمک به اشتغال و کار مهارت های دانش آموزان ما در جهان از اتاقهای فکر و سازمان های غیر دولتی.


دیدگاه های شغلی

دانش آموزان آماده به عملکرد در محیط های مختلف و سازمان ها از جمله سازمان های بین المللی (مانند سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا و ناتو) هستند، و نهادهای سیاسی، وزارت امور خارجه، سازمان لابی، سازمان های غیر دولتی و فکر می کنم تانک.

فارغ التحصیلان Vesalius می توانید مطالعات کارشناسی ارشد خود را در یک طیف گسترده ای از زمینه ها از جمله در روابط بین المللی، مطالعات اروپا، سیاست عمومی، قانون محیط زیست، مطالعات بین المللی، مطالعات مهاجرت، مدیریت کسب و کار، ارتباطات، رهبری و مدیریت ادامه یابد. فارغ التحصیلان ما که در امور بین الملل رشته با موفقیت تحصیلات تکمیلی در تعدادی از دانشگاه های معتبر از جمله دانشگاه آکسفورد، دانشگاه کلمبیا، دانشگاه براون، مدرسه اقتصاد لندن، لندن دانشکده مطالعات شرقی و آفریقایی (SOAS)، دانشگاه جورج تاون در تکمیل واشنگتن، DC، دانشگاه ادینبورگ، دانشگاه لوند، دانشگاه بوستون، دانشگاه کنت، دانشگاه وریج بروکسل (VUB) و بسیاری دیگر.ساختار درجه

برای تکمیل مدرک امور بین الملل موفقیت در کالج Vesalius، حداقل 180 ECTS مورد نیاز است. اکثر دانش آموزان از برنامه مطالعه شدید و دقیق ظرف 3 سال از ورود به دانشکده است. دانش آموزان نیز تشویق به تکمیل یک ترم در خارج تحصیل در یکی از دانشگاه های شریک ما در خارج از کشور و کارآموزی از طریق برنامه کارآموزی معتبر ما.

این برنامه درجه 180 ECTS به چند نیازهای مختلف تقسیم شده است. به طور کلی، دانش آموزان با برنامه درسی شروع، مجموعه ای از دوره ای که توسعه مهارت های مربوطه، دانش و توانایی به برنامه کارشناسی متمایز کالج ضروری است.

علاوه بر برنامه درسی، دانش آموزان در دوره های عمده مورد نیاز است. این دوره ها به سیاست، تاریخ، اقتصاد، و قانون تقسیم شده است.

به دانش آموزان فرصت برای توسعه زمینه های مورد علاقه شخصی و حرفه ای، کالج Vesalius نیاز به تکمیل دروس انتخابی بزرگ و انتخابی رایگان. دانشجویان امور بین الملل در کالج Vesalius همچنین ممکن است یک جزئی صرف نظر از عمده خود را انتخاب کنید. با این حال، برای به دست آوردن طبقه بندی: صغیر، دانش آموزان باید هر چهار دوره است که در آن صغیر دنبال کنید.

البته CAPSTONE است در طول ترم آخر دانش آموز عمده ارائه شده و یک فرصت ارزشمند برای استفاده کامل از تمام اهداف یادگیری کلیدی است که دانشکده انتظار دانش آموزان به سراسر عمده به دست آورد فراهم می کند. دانش آموزان فرصت برای کار تحت هدایت یک مشاور در یک موضوع تحقیقاتی گسترده در امور بین الملل است. این آنها را برای تحقیقات مستقل در سطح کارشناسی ارشد آماده خواهد شد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
بلژیک - Brussels
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
بلژیک - Brussels
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات