BA در بازاریابی خرده فروشی (سنگاپور)

University of Stirling

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BA در بازاریابی خرده فروشی (سنگاپور)

University of Stirling

بررسی اجمالی

این دوره توسط University of Stirling توسعه داده شده و اهدا می شود اما در موسسه مدیریت سنگاپور تدریس می شود.

این که آیا ما در فروشگاه، آنلاین و یا از طریق برنامه ها در تلفن ما فروشگاه، زندگی روزمره ما تحت تاثیر آنچه اتفاق می افتد در بخش خرده فروشی. در سال های اخیر، این صنعت تغییرات قابل توجهی داشته است، با افزایش سطح رقابت، بین المللی شدن و رشد تجارت الکترونیک. در سنگاپور، صنعت خرده فروشی یک بخش حیاتی بازار را تشکیل می دهد که به تولید ناخالص داخلی 18 درصد و ارائه فرصت های شغلی فراوان برای فارغ التحصیلان واجد شرایط است.

دوره لیسانس هنر (افتخارات) در خرده فروشی بازاریابی است که توسط University of Stirling اسکاتلند و توسط موسسه مدیریت سنگاپور تدریس شده است. این یک برنامه دو ساله برای متقاضیان واجد شرایط کار یا قصد کار در صنعت خرده فروشی است. این یک پایه جامد در اصول تجارت خرده فروشی است - از درک از نام تجاری و ارتباطات به مدیریت استراتژیک، بازاریابی دیجیتال و بیشتر. کارکنان استرلینگ، دانشگاهی عالی با رضایت عالی بین المللی هستند، و همه چیزهایی که یاد می گیرید، نشان دهنده آخرین تحقیقات و تفکر صنعت است.

چالش های بخش خرده فروشی به سرعت در حال رشد است به این معنی که شرکت ها می خواهند مدیران ماهر و آگاه، که می توانند نظریه را به عمل بگذارند. با درجه بازاریابی خرده فروشی از University of Stirling ، شما می توانید تفاوت آنها را دنبال کنید.

درخواست از طریق وب سایت سنگاپور موسسه مدیریت.

موسسه مطالعات خرده فروشی

موسسه مطالعات خرده فروشی در سال 1983 تاسیس شد تا به عنوان تمرکز برای مطالعه علمی و کاربردی در صنعت خرده فروشی فعالیت کند. در حال حاضر یکی از بزرگترین موسسات خرده فروشی در اروپا است و شهرت خوبی برای ارائه طیف وسیعی از آموزش و پرورش و دوره های آموزشی به بخش خرده فروشی و نیز تحقیق در زمینه استاندارد بین المللی دارد.

تجربه گسترده ای از موسسه مطالعات خرده فروشی مطالعات کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که دوره بازاریابی خرده فروشی BA (Hons) عملی است و به روز با روند در صنعت خرده فروشی، و همچنین تاکید بر مهارت های خاص ارزش گذاری شده توسط کارفرمایان.

اهداف موسسه مطالعات خرده فروشی عبارتند از:

  • به عنوان یک مرکز برای انجام تحقیقات علمی و کاربردی در صنعت خرده فروشی عمل کنید
  • ارائه یک منبع برای محققان دانشگاهی و مبتنی بر صنعت
  • مستقیما در تعلیم دانش آموزان در خصوص عملیات خرده فروشی و فرایندهای درون صنعت دخالت داشته باشید
  • ارائه خدمات توسعه مدیریت اجازه می دهد تا انتشار پژوهش های علمی و بهترین روش جهانی به مدیریت حرفه ای در صنعت خرده فروشی
  • ایجاد لینک ها و ارتباط با موسسات مشابه در کشورهای دیگر
  • فاستر و گسترش ارتباطات بین بخش دانشگاه و صنعت خرده فروشی

دلیل اصلی برای مطالعه با ما

# 1 بیش از 96٪ دانشجویان University of Stirling در شش ماه پس از فارغ التحصیلی مشغول به تحصیل یا تحصیل بیشتر هستند (HESA 2017)

# 2 University of Stirling در رتبه دوم در اسکاتلند و 10 در انگلستان برای بازاریابی (راهنمای کامل دانشگاه 2019)

# 3 بخشی از مطالعات خود را در شهر تاریخی استرلینگ اسکاتلند صرف کنید

جزئیات دوره

دوره بازاریابی خرده فروشی مبتنی بر سنگاپور در یک دوره دو ساله به صورت تمام وقت یا نیمه وقت (انعطاف پذیر) ارائه می شود و توسط University of Stirling توسعه یافته و در موسسه مدیریت سنگاپور تدریس می شود.

شما 10 ماژول پیشرفته را طراحی کرده اید تا دانش خود را در زمینه بازاریابی خرده فروشی به شما ارائه دهیم و میزان اشتغال شما را در این بخش افزایش دهیم.

درس دادن

برنامه درسی ساختاری نه ماژول توسط کارکنان University of Stirling و توسط معلمان محلی طی دو ترم در سال پشتیبانی می شود.

کلاس ها در روز و یا در طول شب انجام می شود. هر مدول شامل 25 ساعت سخنرانی و 15 ساعت آموزش است.

کلاس های Timetabled به طور معمول در قالب سخنرانی ها، کارگاه ها و سمینارها برگزار می شود. سخنرانی ها و جلسات جلسات در درجه اول به منظور ارائه اطلاعات پس زمینه (گاهی اوقات با استفاده از نمونه ها و مطالعات موردی)، و نقطه شروع و راهنمایی برای خواندن بیشتر، در نظر گرفته شده است.

کارگاه ها و سمینارها در گروه های کوچک برگزار می شود و شامل وظایف گروهی و فردی، بحث و گفتگو فعالانه می شود. این جلسات طراحی شده اند تا شما را قادر به توسعه مهارت های فکری و عملی کنید.

ارزیابی

ارزیابی براساس ترکیبی از دوره های آموزشی و امتحانات است. یک دوره امتحان در پایان هر ترم وجود دارد. در حالیکه امتحانات بخشی از ارزیابی برای اکثر ماژول ها را تشکیل می دهند، هیچ مدول تنها به وسیله معاینه ارزیابی نمی شود (معمولا برای 50 درصد یا کمتر از نمره نهایی). همچنین با حمایت یک ناظر، یک پایان نامه را در یک موضوع مرتبط با خرده فروشی بنویسید.

ساعت کلاس درس

این دوره شامل یک برنامه درسی ساختار یافته از نه ماژول است که در طی دو ترم در سال منتشر می شود. هر مدرک شامل 25 ساعت سخنرانی و 15 ساعت آموزش است.

تحصیل خارج از کشور

شما می توانید تحصیل در انگلستان را در محوطه دانشگاه University of Stirling در طول ترم سوم خود، که انتظار می رود برای تکمیل ماژول معادل 60 اعتبار باشد، انتخاب کنید. این تجربه طراحی شده است تا چشم انداز و ذهنیت جهانی خود را ارتقاء دهد و شما را آماده کار بهتر در یک اقتصاد جهانی کند.

هزینه برنامه شامل هزینه بلیط و اقامت برای ترم در بورس استرلینگ نیست.

تماس

پروفسور پل Freathi، مدیر دوره

44 (0) 1786 467410

jpfreathy@stir.ac.uk

هزینه ها و بودجه

برای اطلاعات هزینه و اطلاعات مالی، لطفا از

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی May 20, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2018
Duration
مدت زمان
24 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
بریتانیا - Stirling, Scotland
تاریخ شروع : آگوست 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2018
بریتانیا - Stirling, Scotland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات