این دوره در زبان ایتالیایی برگزار می شود.

دوره سه ساله در Media Design، متخصصان را قادر می سازد تا روش های جدیدی را برای رسانه های دیجیتال و سنتی کشف و ایجاد کنند و همۀ مراحل طراحی و تولید ابزار رسانه را هماهنگ کنند.

با تشکر از مهارت های فنی قوی، دانش آموزان قادر به استفاده از زبان های مختلف خلاق، مدیریت تصاویر، فیلم ها، صداها و پیام ها می باشند. آنها با طراحی گرافیکی و تصویری، روایت چند رسانه ای، طراحی سرگرمی، طراحی وب و توسعه وب، توسعه برنامه های موبایل، ایجاد آثار هنری برای شبکه های اجتماعی و تحقق تجربیات تعاملی روبرو می شوند.

فرصت های حرفه ای - متخصصان ارتباطات دیجیتال، کارشناسان در تعامل رسانه های جدید و بازاریابی غیر متعارف. هنرمندان دیجیتال 2D و 3D، تولید کنندگان محتوای آموزشی، فیلم، گرافیک حرکت، و رابط برای واقعیت مجازی، واقعیت همه جانبه و تاسیسات تعاملی است.

زمینه های حرفه ای برای طراحان رسانه ها با ارزش گذاری محصولات و خدمات برای شرکت ها مورد بررسی قرار می گیرد و بسیار گسترش یافته است: آژانس های توسعه ارتباطات و محتوا تعاملی، خانه های تولید، استودیوهای گرافیکی یکپارچه، دیجیتال - بازی ها یا برنامه ها - ناشران، ارتباطات، سرگرمی و اطلاعات شرکت های توزیع کننده و طراحی محصول تعاملی.

روش شناسی و ساختار - این Pathway آموزشی فراهم می کند طراحی و مهارت های فنی-عملی. دانش آموزان دانش جامع رسانه های مختلف را بدست می آورند و برای مدیریت پروژه های پیچیده ارتباطات دیجیتالی می آموزند.

سال اول ، یک رویکرد تهیه کننده است، ارائه پایگاه های روش شناختی و مفاهیم فنی که برای مدیریت موفق پروژه چند رسانه ای، از مفهوم تا تحقق عملی، ضروری است.

دوره های نظری می توانند زبان های ارتباط مجازی، هنر معاصر و سینما را تفسیر و کد گذاری کنند، در حالیکه در طی درس های عملی دانشجویان تکنیک های عکاسی و ویدئویی را فرا می گیرند، استفاده از نرم افزار برای تولید تصاویر، طرح بندی و وب سایت های شخصی.

سال دوم ، با طراحی و تحقق یک محصول چند رسانه ای، با استفاده از تمامی برنامه های کاربردی ممکن، مانند قابلیت استفاده، رابط، نرم افزار گرافیکی و برنامه نویسی، مورد بررسی قرار می گیرد. پروژه های طراحی بر موضوعات زیر تمرکز می کنند: تعامل رسانه های جدید، ارتباطات وب، سیستم های تعاملی و بازاریابی خالص.

سال سوم به تجزیه و تحلیل عمیق و نهایی یک محصول چند رسانه ای اختصاص داده شده است که دانشجویان خواسته شده است تا در استقلال خود از طراحی رسانه های چندرسانه ای تا برقراری ارتباط با پروژه، تصمیم گیری های طراحی که با اهداف سازگار هستند، مدیریت شود.

برنامه آموزش در:
ایتالیایی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Venice »

آخرین به روز رسانی September 12, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
17,000 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date