BA در عکاسی

عمومی

3 مکان موجود
برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

این دوره در زبان انگلیسی برگزار می شود

دوره عکاسی در چارچوب مدرسه هنرهای تجسمی ارائه شده است و همراه با یک برنامه مطالعاتی خاص و هنرهای لیبرال ، چندین دوره متقاطع را برای شما امکان پذیر می کند تا دانش آموزان مهارت و استراتژی های چند رشته ای را بدست آورند.

از طریق دروس و کارگاه های ارائه شده توسط عکاسان و متولیان اصلی در صحنه ملی و بین المللی ، دانش آموزان زمینه های مختلف عکاسی را تجربه می کنند: تجاری ، تحریریه ، مستند و هنری ، تا بتوانند مفاهیم انتزاعی و ایده های عکاسی را به نمایش های قابل مشاهده ترجمه کنند.

فارغ التحصیلان BA عکاسی می توانند در هر دو پروژه عکاسی کاربردی یا اختصاصی کار کنند ، بلکه در جهت هنری یا به عنوان کیوریتور ، ویرایشگر عکس ، retouchers عکس یا خریداران هنری کار کنند.

BA in Photography Milano

عنوان - دیپلم دانشگاهی سطح اول توسط MIUR (وزارت آموزش ، دانشگاه و تحقیقات) شناخته می شود و برابر با مدرک لیسانس صادر شده توسط دانشگاه ها است.

زمينه - امروزه عكاسان نه تنها از لحاظ فنی بلكه - و مهمتر از همه - در تفسیر و بازاندیشی مفروضات خود برای گسترش دانش و ایده های خود و مشاركتهای قابل توجه در فرهنگ هنرهای تجسمی به چالش كشیده می شوند.

روش شناسی و ساختار - مقطع لیسانس در عکاسی یک برنامه کارشناسی فشرده است که به جنبه های فنی و خلاقانه شیوه های تصویر دیجیتال و آنالوگ فعلی ارائه می شود.

دانش آموزان تمام زمینه های اصلی عکاسی را از طریق یک برنامه درسی گسترده شامل مهارت های نظری ، خلاقانه و فنی ، موضوعات زمینه ای (تاریخ عکاسی ، نشانه شناسی هنر ، پدیدارشناسی هنرهای معاصر و غیره) و توسعه حرفه ای کشف می کنند.

آنها به تدریج یاد می گیرند که از تجهیزات استفاده کنند ، نورپردازی و شلیک تصاویر را هم در بیرون و هم در محیط های بسیار تخصصی - مانند استودیوی عکاسی - تهیه و چاپ فیلم های سیاه و سفید را در اتاق تاریک انجام دهند.

در هر ترم دانش آموزان از نظر فنی برجسته و همیشه از نظر مفهومی جذاب تر تولید می کنند ، و یاد می گیرند چگونه فعالیت های خود را سازماندهی کنند ، با مشتری معامله کنند و استراتژی های بازاریابی فردی طراحی کنند.

سخنرانی های هنرهای لیبرال دانش آموزان را برای درک زمینه های فرهنگی و اجتماعی ، خواندن تغییرهای احتمالی در تفسیر تصاویر از طریق چشم اندازهای تاریخی و معاصر ، به چالش می کشد و در نتیجه آگاهی آنها را نسبت به طیف گسترده ای از موضوعات بهبود می بخشد.

همچنین از دانشجویان دعوت می شود که وارد رویکردهای میان رشته ای شوند ، به طور مشترک کار کنند و به رویدادها و فعالیت های خارجی پاسخ دهند.

این دوره توسط تیمی از عکاسان ، هنرمندان ، مربیان و روزنامه نگاران برگزار می شود و با مراجعه به آموزگاران و سخنرانان گسترش می یابد.

مشاغل - عکاس ، متخصص نشر عکاسی ، ویرایشگر عکس ، خریدار هنر ، مجری عکس ، مدیر هنری ، مدیر استودیو.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. اطلاعات محدود
میلان , میلان , میلان + 2 بیشتر کمتر