BA در مدرسه هنر معاصر

IED – Istituto Europeo di Design Como

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BA در مدرسه هنر معاصر

IED – Istituto Europeo di Design Como

این دوره در زبان ایتالیایی برگزار می شود.

چگونه در هنر معاصر امروز کار کنیم؟ دوره سه ساله مدرسه هنر معاصر با هدف آموزش متخصصان سیستم اصلی به اصطلاح هنر، توسط هنرمندان هر رشته ای به مدیران، سازمان دهندگان رویداد، تا افسران مطبوعات و مدیران هنری.

این دوره تمرکز بر تحلیلی از روند کلیدی در تاریخ هنر اخیر است، بلکه بر بررسی سیستم های روابط اقتصادی، فرهنگ و جامعه که ویژگی صنعت در حال تغییر است. رشته های عملی و نظریه اساسی، در واقع، به دست آوردن ابزار بازاریابی ، ارتباطات و رسانه های جدید ، و در نهایت از هنر هنر همراه است .

طرح برنامه درسی دارای سه رهنمود است: کارگر، بازاریابی

دوره سه ساله دانشکده هنرهای معاصر ، آموزش پایه خوب و آموزش مناسب انسانی و علمی در زمینه تولید، سازماندهی و ارتباطات هنرهای تجسمی را فراهم می کند. به طور خاص، فعالیت های این دوره به منظور ایجاد یک دانش جامع صحیح از مبانی تاریخ هنر - از روش های مدرن تا روش های معاصر و طراحی و ارتباطات هنرهای تجسمی، از یک گیاه برای شناخت تاریخی، ادبی و فرهنگ هنری که ضروری برای همه معاینه تخصصی تخصصی است.

این درس ها هدف از ارائه مواد از نظر طراحی و قرار دادن سیستم در ارتباط با پویایی و ارزش های جدید است که سوخت بازار هنر معاصر است. چهره حرفه ای که ظهور می کند، حرفه ای است که قادر است نقش های مختلف را در حوزه های زیباشناختی و اجتماعی خود پوشش دهد. در کنار مهارت های هنری به شدت هنرمند، دانش آموزان تشویق می شوند که توانایی طراحی و ارتقاء خود را برای سهولت قرار دادن در بازار و آگاهی انتقادی از کارشان ارتقاء دهند. این دوره ها به منظور ارائه دانش کافی تئوری و عملی برای حرفه ای ها در سیستم هنر به اصطلاح (هنرمندان، مدیران، سازمان دهندگان رویداد، افسران مطبوعات و مدیران هنری) با آمادگی خاص، اما به اندازه کافی انعطاف پذیر است که می تواند ارتباط و سازمان را تحقق بخشد از مطالب هنری مربوط به هنر معاصر در زمینه های مختلف ادارات مربوط به این وظایف: موسسه موزه به گالری خصوصی، از انتشار به کتابخانه های تخصصی، از مواضع مسئولیت پذیری و صلاحیت هنری فرهنگی مقامات محلی به حراج، ارتباطات هنری .

یکی از جنبه های اساسی این دوره، رویکرد عملی آن است تا از تمام موضوعات مطالعه یک آموزش واقعی، انعطاف پذیری برای مقابله با مشکلات واقعی در مورد فرصت های شغلی مختلف استفاده کند. فرصت های شغلی گسترده و متنوع از حراست واقعی به عنوان هماهنگ در سازمان موزه عمومی و یا خصوصی، سازمان دهنده و برنامه ریز رویدادهای هنری برای مطبوعات افسر و روابط عمومی، هماهنگ کننده فعالیت های آموزشی برای حمایت از رویدادهای هنری به کاتالوگ برای نمایشگاه کامپایلر ، مدیر کتابخانه ها و کتابخانه های ویدئویی تخصصی در هنر به سردبیر نشریات و مجلات هنر به مشاور متخصص برای انجام گالری های خصوصی هنری.

این دوره همچنین آمادگی کافی ویژه ای برای شروع خودکفایی نسبت به مناطق ذکر شده در بالا فراهم می کند. در طی سه سال، دانش آموزان فرصت دارند تا در گستره وسیعی از پروژه های آزمایشگاهی شرکت کنند و با هنرمندان و متخصصان سیستم هنر ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این، آنها در یک سری از فعالیت های بین رشته ای از طریق سخنرانی ها، کارگاه ها، سمینارها و نمایشگاه ها شرکت می کنند تا الگوهای معنی دار در هنر معاصر تولید کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • ایتالیایی


آخرین به روز رسانی September 30, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
12,500 EUR
Locations
ایتالیا - Como, Lombardy
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
ایتالیا - Como, Lombardy
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات