Read the Official Description

برنامه:

سال 3 هتل BA

مدت زمان:

یک سال

دسترسی:

این پیشنهاد در دسترس همه دانش آموزان بالقوه است که دیپلم عالی یا معادل آن را دارند

بررسی اجمالی

سومین سال از دوره کارشناسی 3 ساله، هتل BA و Hospitality بر اساس یک دوره مطالعات فشرده بیش از 20 هفته در محوطه BHMS در لوکزنه سوئیس و همچنین 3 تا 6 ماه تجربه کاری در مهمان نوازی سوئیس یا بین المللی است شرکت، پروژه. BHMS این برنامه را با RGU مدیریت می کند، که مدرک کارشناسی را به دانش آموزانی که موفق به انجام سومین سال تحصیلی شده اند و تمام مدول ها را تحویل می دهد، مدیریت می کند.

BHMS عضو گروه مدارس بنیاد سوئیس است که در سال 1928 تأسیس شد و ماموریتش این است که آموزش بزرگسالان را برای افرادی که تمایل به موفقیت دارند فراهم کند. مدرسه بینالمللی یکی از بزرگترین سازمانهای آموزشی خصوصی در سوئیس است و سالانه بیش از 15،000 دانش آموز تمام و نیمه را آموزش می دهد.

دانشگاه رابرت گوردون در سال 1881 در آبریند انگلستان به عنوان یک کالج تاسیس شد و در سال 1992 به دانشگاه پویای مدرن تبدیل شد و در حال حاضر شهرت بین المللی برای ارائه آموزش با کیفیت بالا به بیش از 13،000 دانش آموز از دوره کارشناسی تا دکتری PhD است.

در دانشگاه BHMS لوسرن، حدود 850 دانش آموز در سال فرصت دارند که خود را برای نقش های مدیریت آینده خود در صنعت هتل و مهمان نوازی آماده سازند. دانش آموزان از یک استاد اختصاصی یاد می گیرند که علاوه بر مدارک تحصیلی خود، دانش و تجربیات را در زمینه کسب و کار به ارمغان می آورد. این تضمین می کند که آنچه در کلاس آموخته می شود معاصر است و می تواند در یک محیط تجاری روزانه در شرایط واقعی واقع شود.

اهداف برنامه

برنامه مدیریت هتل و هتلداری دانشجویان دارای یک مدرک تحصیلی است که برای کارفرمایان بالقوه جذاب است؛ مهارت ها و توانایی ها برای ورود به دنیای کار؛ و "جعبه ابزار" است که می تواند به طیف وسیعی از مشاغل در صنعت مهمان نوازی و بخش خدمات اعمال شود.

این دوره از طیف وسیعی از روش های آموزشی برای تسهیل یادگیری از قبیل پروژه های جفت و جور، تحقیقات و گزارش های فردی و همچنین سفرهای تحصیلی به امکانات صنعتی استفاده می کند. دانش هسته ای توسط سخنرانی ها و آموزش های تحت پوشش قرار می گیرد، که توسط خواندن هدایت شده و مواد اضافی در دانشگاه مجازی دانشگاه پشتیبانی می شود.

الزامات دوره لیسانس (سومین سال)

  • 20 ساله
  • تکمیل موفق BHMS دیپلم هتل و مدیریت هتلداری و یا معادل آن
  • مهارت های زبان انگلیسی در سطح برابر با IELTS 6.0

محتوای دوره

دانش آموزانی که قبلا آلمانی نگرفته اند و مایل به انجام کار در سوئیس می باشند، طبق برنامه فوق می بایست طبقات آلمانی را نیز در نظر بگیرند.

جایگزین تحصیلات تکمیلی بین المللی

فارغ التحصیلانی که در طول دوره تحصیل خود موفق به ساخت یک رکورد ثابت در صنعت مهمان نوازی شده اند، آماده گام بعدی شغلی بین المللی هستند. دانش آموزان می توانند برای صنعت، با همکاری آژانس های معتبر که در بازارهای محلی خود تخصص دارند، آماده شوند. هزینه های آژانس شامل جستجوی شغلی و کمک به تهیه مستندات گسترده برای اشتغال و همچنین کمک به درخواست های ویزا است. BHMS آمادگی و پشتیبانی دانشجویان را در ارتباط با این سازمانها، از جمله آماده شدن برای مصاحبه تلفنی، تولید رزومه کاری حرفه ای و ترویج مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در بین المللی، که می تواند منجر به پیشرفت حرفه ای معنی دار

محل

مدرسه کسب و کار و هتلداری BHMS لوزنر

مصرفی

فوریه، اوت و نوامبر. برای دریافت تاریخ های دریافتی لطفا با دفتر پذیرش BHMS تماس بگیرید.

تعطیلات

برنامه ریزی شده با توجه به برنامه تعطیلات BHMS، و می تواند از وب سایت BHMS تحت "تقویم مدرسه" دانلود شود.

دوره تایمز

دوره های آموزشی برگزار می شود:

دوشنبه تا جمعه از ساعت 08:00 تا 11:00 و از ساعت 13:00 تا 16:00.

دوره های حرفه ای برگزار می شود:

دوشنبه تا جمعه از 15:30 تا 20:30.

هر دانش آموز حداقل برای 2 روز رایگان در هفته برای خودآزاری اطمینان می دهد.

هر مدرک آکادمیک شامل 60 درس سخنرانی و تدریس در طی یک دوره 20 هفته ای به همراه 30 ساعت کار آموزشی و 60 ساعت خودآموزی است.

Program taught in:
انگلیسی

See 1 more programs offered by B.H.M.S. Business & Hotel Management School »

این دوره Campus based
Start Date
فوریه 2019
آگوست 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
فوریه 2019
Application deadline
Start Date
آگوست 2019
Application deadline
Start Date
نوامبر 2019
Application deadline

فوریه 2019

آگوست 2019

نوامبر 2019