BA در مد طراحی

عمومی

3 مکان موجود
برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

این دوره در زبان انگلیسی برگزار می شود

این دوره طراحان مد را با شایستگی های سبک و خلاق همراه با توانایی تعریف محصولات نوآورانه ، توسعه داستان ها و قرار دادن محصول نهایی در بازار آموزش می دهد.

مجموعه های مختلف و تولید نمونه های اولیه اصلی ترین تخصص های ارائه شده به دانشجویان در طی سه سال تحصیل است.

این دوره دو تخصص ارائه می دهد: طراحی مد ، با هدف آموزش متخصصانی که می توانند روایت شخصی خود را به مجموعه ای از لباس ها و لوازم جانبی ترجمه کنند ، و طراحی کفش و لوازم جانبی - که به طور انحصاری به زبان ایتالیایی تدریس می شود ، که آموزش خاصی در مورد تکنیک های طراحی و تولید را ارائه می دهد که ویژگی خاص محصول را در نظر می گیرد.

BA in Fashion Design Milano

عنوان - دیپلم دانشگاهی سطح اول توسط MIUR (وزارت آموزش ، دانشگاه و تحقیقات) شناخته می شود و برابر با مدرک لیسانس صادر شده توسط دانشگاه ها است.

زمینه - جهان مد با تغییرات مداوم و سریع مواجه است. در چند دهه گذشته، حرفه ای که یکبار به عنوان Couturier تعریف شده است، راه را برای یک نقش پیچیده و انعطاف پذیر در زمینه های مختلف در یک فرایند چند بعدی ایجاد کرده است: طراح مد.

روش و ساختار - مسیر مطالعه به گونه ای ساخته شده است که تمام ابزارهای لازم برای ایجاد صحیح و کارآمد یک مجموعه مد یا لوازم جانبی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد و آن را در بازار معاصر قرار می دهد. کل فرایند متمرکز بر استفاده از یک روش طراحی - نمونه معمولی ساخته شده در ایتالیا - است که پایه و اساس کل فرآیند را تشکیل می دهد ، که از سال اول تا پروژه نهایی به دانشجویان آموزش داده می شود.

با توجه به مجموعه های مختلف مورد مطالعه ، توجه ویژه ای به کسب مهارت های ساخت الگو و خیاطی ، نساجی ، فن آوری و پردازش چرم ، تکنیک های طراحی ، تصویرگری مد ، روند تولید پوشاک و لوازم جانبی می شود.

مکمل رشته های فنی و روش شناختی تمرکز ویژه بر مطالعات فرهنگی است که زبان مد را به عنوان یک پدیده تاریخی ، هنری و اجتماعی ، به عنوان جریان روندها و کدها ، به عنوان یک روایت خلاق و تصویری و به عنوان یک سیستم اقتصادی مشخص می کند. توسط یک زنجیره تولید و استراتژی های خاص بازاریابی و ارتباطی ارائه می شود. دانش آموزان این امکان را دارند که از بین کارگاههای مختلف (هر ساله تغییر می کنند) مانند گلدوزی دستی ، تجزیه و تحلیل کتبی روندها ، لباسهای بافتنی دستی ، خز را انتخاب کنند.

در تخصص طراحی کفش و لوازم جانبی ، علاوه بر طراحی مجموعه های اختصاص داده شده به انواع مختلف لوازم جانبی (زن و مرد) ، کارگاه های آموزشی تضمین می کنند که از ابزارها و ماشین آلات مناسب برای دستیابی به تکنیک های ساخت الگو و کیف و کفش استفاده می شود. تولید. علاوه بر این ، این دوره تمرکز بر روی نقشه های فنی خاص ، فرایندهای تولید و استفاده از چرم و پوست های مختلف ، و همچنین طراحی سخت افزار فلزی برای لوازم جانبی را ارائه می دهد.

فرصت های شغلی - طراح لباس، طراح کفش و لوازم جانبی، طراح نساجی، مدیر محصول، طراح لباس بافتنی، طراح گلدوزی.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. اطلاعات محدود
میلان , میلان , میلان + 2 بیشتر کمتر