BA دیجیتال کسب و کار و مدیریت

BAU International Berlin

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BA دیجیتال کسب و کار و مدیریت

BAU International Berlin

در باره

دیجیتالی سازی یک روند عمده در اقتصاد مدرن و جهانی است. تغییرات زیادی برای شرکت هایی با مدل های کسب و کار موجود ضروری است، فرصت های شغلی جدید در حال حاضر در راه اندازی، آژانس های بازاریابی کوچک و متوسط ​​و همچنین در شرکت های چند ملیتی ایجاد می شود. به عنوان یک متخصص کسب و کار در زمینه دیجیتال، شما در تغییر استراتژی ها، بازاریابی، روابط مشتری کار خواهید کرد و شما در توسعه مدل های کسب و کار جدید کمک خواهد کرد. این مسئولیت شما در آینده خواهد بود تا مدل های قدیمی را با واقعیت های دیجیتال جدید مقایسه کنید. بر اساس مطالبات دنیای واقعی، ما آماده شدن برای پیوستن به بازارهای شغلی به طور فزاینده ای رو به رو می باشیم و مفاهیم آموزش پیشرفته ما، پروژه های فردی و گروهی را در سطح نظری و تجربی هم ترکیب می کنند تا به عنوان فارغ التحصیلان، جهان عملی با تمرکز قوی بر نیازهای حرفه ای، هر دوره به شما مهارت ها و دانش مرتبط با تخصص مورد نظر خود را می دهد و با یک محیط دوستانه، فراگیر و شخصی، از پاسخ های مستقیم به نیازهای فردی شما بهره مند می شود. برنامه کارشناسی در مدیریت کسب و کار به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود.

برنامه مطالعه کسب و کار دیجیتال

مطالعه کسب و کار دیجیتال در مرکز پایتخت آلمان قرار دارد و از طیف وسیعی از موارد تجارب دیجیتالی نوآورانه در برلین توسعه یافته است. برای شما، این شامل گزینه های خود اشتغال و همچنین کار در بخش های مختلف بازاریابی و فروش است. در یک فضای یادگیری تمرینی و انگیزشی، یک تیم از استادان و متخصصان با تجربه بین المللی، شما را تشویق می کند تا استعدادهای فردی خود را گسترش دهید و شخصیت خود را به عنوان یک متخصص کسب و کار دیجیتال گسترش دهید. بر اساس انتخاب اولیه شما، شما می توانید فرصتی را برای پیوند بیشتر پروژه های مربوط به دوره به تخصص خود: پروژه های تحقیقاتی و یا تجزیه و تحلیل مورد کسب و کار در مدل های کسب و کار دیجیتال. علاوه بر این، یک مبنای جامد از موضوعاتی مانند تجارت بین الملل، مدیریت دانش، فرهنگ تجاری و مالی، بدون در نظر گرفتن ریاضیات بیش از حد، ارائه می شود. با هم ما شبیه سازی کسب و کار و دیدار با اعضای شرکت های چند ملیتی برجسته و راه اندازی. پروژه های بین رشته ای اجازه می دهد تا شما را با همکاران خود در 24 کشور مختلف همکاری نمایند.

فرصت های شغلی در کسب و کار دیجیتال

فارغ التحصیلان می توانند به عنوان دستیار مدیران و مدیران اجرایی، به عنوان مدیران تولید محصولات مدرن در آغاز کار خود، در شرکت های کوچک و متوسط ​​و همچنین چند ملیتی، کار کنند. از آنجا که پس زمینه دیجیتال شما فرصتی برای پیاده سازی رویکردهای جدید و نوآورانه برای مدیریت ارتباط با مشتری در دنیای دیجیتال جدید فراهم می کند، فرصت های زیادی برای شما در سراسر سازمان وجود خواهد داشت. کار شما قطعا تاثیری بر زندگی اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و شخصی خواهد داشت.

دیدگاه های مختلف کار و کارفرمایان مانند:

 • گرفتن استخدام در یک
  • شرکت چند ملیتی
  • رهبر بازار نقاط محلی
  • سازمان غیر دولتی
  • موسسات بخش دولتی
 • تاسیس یک شرکت راه اندازی برای ایجاد و بازاریابی ایده های جدید
 • مطالعه بیشتر و تحقیق

اعتباربخشی برنامه کسب و کار دیجیتال ما

برنامه مدیریت امور مالی در BAU International Berlin شده و به عنوان یک برنامه کیفیت با ساختارهای شفاف، مقررات و اهداف واجد شرایط مورد تأیید و ارزیابی قرار گرفته است. بنابراین ما برنامه کارشناسی مدیریت کارشناسی ما ثابت کرده است که مطابق با بالاترین استانداردهای کیفیت تعیین شده توسط قانون آموزش عالی اروپا. برنامه ادارۀ کسب و کار توسط آژانس ACQUIN شناخته شده توسط دولت تأیید شد.

درخواست و پذیرش برای برنامه کسب و کار دیجیتال ما

فرایند برنامه برای مطالعه مدیریت کسب و کار در BAU International Berlin بسیار آسان است. شما می توانید به راحتی و با خیال راحت اطلاعات شخصی خود را از طریق پلت فرم درخواست آنلاین ما به اشتراک بگذارید. پس از دریافت یک ایمیل تایید با یک پیوند، میتوانید یک نسخه از اسناد خود را آپلود کنید:

 • کپی پاسپورت یا کارت شناسایی
 • کپی دیپلم دبیرستان با متن
 • کپی آزمون زبان انگلیسی

برای کسب اطلاعات بیشتر، از آیتم منوی ورودی استفاده کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
BAU International Berlin

آخرین به روز رسانی May 2, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2018
Duration
مدت زمان
Price
قیمت
600 EUR
600 € ماهانه
Locations
آلمان - Berlin, Berlin
تاریخ شروع : اکتبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2018
آلمان - Berlin, Berlin
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات