توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با تاکید بر عمل هنر و تفکر انتقادی، این برنامه را به کسانی که با، علاقه کنجکاو فعال در زمینه هایی از قبیل تجدید نظر شود. هنر و طراحی، چند رسانه ای، مطالعات فیلم، نوشتن روی صفحه نمایش، تولید موسیقی، مطالعات رسانه، فیلم و تلویزیون تولید شده است. اگر شما در حال حاضر فیلم های خود را و یا موسیقی را، ارسال فیلمنامه و یا اسکریپت، یک وبلاگ یا وب سایت و مشتاق برای پیدا کردن چگونه رسانه ها به شما مصرف ساخته شده است، و سپس این برنامه مربوط به شما است.

دانش آموزان طیف گسترده ای از تجهیزات برای تولید دیجیتال در ویدیو و صدا استودیو های حرفه ای استفاده کنید، و دسترسی به آخرین ویرایش های خلاقانه و نرم افزار تولید در هر دو مک و سیستم عامل ویندوز داشته باشد.

هدف از این برنامه هستند: برای فعال کردن دانش آموزان به منظور توسعه مهارت های عملی در تولید رسانه ای و توسعه تخصص های خود، اغلب به همکاری و تشریک مساعی. برای فعال کردن دانش آموزان به دست آوردن درک درستی از نظریه رسانه ها، مخاطبان، فلسفه هنر، و مسائل کلیدی اقتصادی و اجتماعی اطراف بازارهای رسانه ای. برای فعال کردن دانش آموزان به منعکس کننده نظر انتقادی به عمل خود را، و درک درستی از فرآیند تولید در طیف وسیعی از صنایع خلاق است. به تجهیز دانش آموزان با یک مجموعه کامل از ویژگی های کارشناسی ارشد و مهارت های قابل انتقال است که آنها را برای طیف متنوعی از محل های کار تجهیز خواهد شد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 58 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Greenwich »

این دوره واقع در پردیس
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
- UK / اتحادیه اروپا؛ 11،200 £ برای دانشجویان بین المللی
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ