توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BA بین المللی کسب و کار و تجارت (از بالا به بالا) افتخارات

دوره شروع می شود: القایی از اکتبر؛ گرایش بین المللی از سپتامبر


ارائه یک نمای کلی بسیار خوبی از خطرات و فرصت از محیط کسب و کار جهانی، این درجه شما را با دانش و مهارت برای ساخت یک حرفه ای موفق در هر موقعیت جغرافیایی و یا صنعت را فراهم کند.


طراحی شده برای ساخت در HND یا پایه و اساس درجه بین المللی کسب و کار موجود خود را، در این دوره یک سال یک فرصت برای کشف کلید ملاحظات کسب و کار جهانی شامل منابع، سازمان و مدیریت ذینفعان در محیط های میان فرهنگی را فراهم می کند. همچنین شما می خواهد بررسی چگونگی محیط کسب و کار بین المللی و تأثیرات اقتصادی می تواند استراتژی کسب و کار تاثیر بگذارد.


رویکرد نوآورانه ما به یادگیری است که شامل کارگاه های آموزشی، شبیه سازی، نقش بازی می کند، کار گروهی و مطالعات موردی در زندگی واقعی، طراحی شده است به خصوص برای توسعه مهارت های کسب و کار های پیشرفته از جمله تفکر تحلیلی، حل مسئله، کار گروهی و رهبری است.


علاوه بر مطالعه تجارت بین المللی، روش کمی، فرهنگ و استراتژی، شما این فرصت را به توسعه تخصص بیشتر در زمینه های امور مالی، تجارت، بازاریابی و یا عملیات های بین المللی داشته باشد.هزینه


UK / اتحادیه اروپا دانش آموزان £ 9000 است. دانشجویان بین المللی £ 10.400 است.


شرایط ورود استاندارد


این دوره شده است به خصوص برای دانش آموزان است که یک کسب و کار بین المللی و تجارت HND (درجه شایستگی) و یا دیگر مدرک تحصیلی کسب و کار بین المللی از مدت زمان معادل، سطح و محتوای طراحی شده است. علاوه بر حداقل نیمی از مطالعه قبل خود را باید در کسب و کار و مدیریت مناطق به طور خاص و شما باید حداقل 15 واحد در هر یک از حسابداری، بازاریابی، مدیریت منابع انسانی و مدیریت در جایی در برنامه های خود را داشته باشد.


شرایط ورود بین المللی


ما معادل فوق از یک مدرک در خارج از کشور به رسمیت شناخته شده قبول


مورد نیاز زبان انگلیسی


شما باید شایستگی در زبان انگلیسی دارند و ما به طور معمول نیاز به درجه C GCSE یا مدرک معادل آن. شایع ترین مورد نیاز زبان انگلیسی برای دانش آموزان بین المللی آیلتس 6.0 (با حداقل 5.5 در هر چهار مولفه) یا تافل اینترنتی بر اساس 72 (با حداقل 17 در گوش دادن و نوشتن، صحبت کردن و 20 در 18 در خواندن).


میدلسکس نیز ارائه می دهد البته انگلیسی دانشگاهی فشرده (قبل از جلسه) که 5-17 هفته محدوده بسته به سطح زبان انگلیسی شما. اتمام موفقیت آمیز این دوره را به زبان انگلیسی شرایط ورود را تامین کند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 45 برنامه دیگر ارائه شده توسط Middlesex University London »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
اوت 2019
Duration
Price
9,000 GBP
- UK / اتحادیه اروپا
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019

اوت 2019