آموزش عالی - مطالعات هنر بصری

عمده آموزش و پرورش تاکید بر ارتباط میان زمینه های ایجاد هنرهای تصویری و آموزش و یادگیری مبتنی بر موضوع است. این رویکرد متقابل، دانش آموزان را قادر می سازد تا هنرهای تجسمی را به عنوان یک نهاد فرهنگی، اجتماعی و مدنی شناخت و درک کنند. و آنها را به درک اهمیت و مفاهیم آموزش هنرهای تجسمی در توسعه این مناطق هدایت می کند. بر اساس مفاهیم یادگیری یکپارچه، دوره ها بر اساس فرضیه ای استوارند که دانش آموزان، در مواجهه با تمرین استودیو، تحقیق و گفتار، همچنین بینش و صلاحیت در آموزش در کلاس درس را توسعه می دهند. روش تحقیق در یادگیری و تدریس در تمام دوره ها تاکید شده است تا حساسیت دانشجویان، تفکر انتقادی و مهارت ارتباطی را توسعه دهد. از طریق مطالعات موردی، تعامل با افراد در زمینه های مختلف اجتماعی و فعالیت های تعاملی یادگیری، دانش آموزان برای انتقال مفاهیم به طور موثر و تفسیر پدیده ها در اشکال کلامی، متنی و بصری آموزش دیده اند. فعالیت های چند رشته ای هماهنگی از هنرپیشگی و آموزش های عملی می باشد.

رشته عمده - مطالعات هنر و فرهنگ خلاق (CAC)

دوره های عمده رشته ی آموزشی، دانش آموزان را با درک کامل از تنوع هنر در صنایع فرهنگی و خلاق، آموزش می دهند. سمینار بنیاد در هنر و سه دوره پایه، دانش آموزان را برای رقصیدن، نمایش، تئاتر و رسانه ها در معرض دید قرار می دهد. دوره های اجباری در طبیعت پیشرو هستند، با شش دوره در مطالعات فرهنگی و مدیریت هنر. این دوره ها بر اهمیت هنر و خلاقیت، سواد فرهنگی، مدیریت هنر و ارتباطات بین رشته های مرتبط با فراتر از هنر تاکید می کنند. پنج دوره آموزشی ویژوال فکوس هنر طراحی شده اند تا مهارت ها و دانش دانش آموزان را در رشته ی موضوع تیز و تطبیق درک دانش آموزان از شکل هنری، هم از لحاظ نظری و هم عملی. دانش آموزان همچنین می توانند از طیف وسیعی از دوره های انتخابی انتخاب شوند که مسائل مربوط به هنر را در زمینه های مختلف و تنظیمات مورد توجه قرار می دهند. این دوره ها یک رویکرد یکپارچه و بین رشته ای را پی می گیرند که بر پایه اعتقاد بر این است که هنر به مطالعات در رشته های دیگر مانند ادبیات، جامعه شناسی و نظریه فرهنگ مرتبط است.

اهداف برنامه

هدف این برنامه، آماده سازی معلمان حرفه ای ویژوال هنر و هنرمندان مبتنی بر جامعه است که:

  • می تواند پایه محکمی در مهارت های هنرهای تجسمی، شایستگی های تحصیلی مرتبط و شیوه های تدریس هنرهای تجسمی برای برآورده ساختن نیازهای آموزشی آینده خود را نشان دهد.
  • شور و شوق برای تعالی حرفه ای و متعهد به یادگیری مادام العمر است.
  • می تواند با دانش آموزان، والدین، همکاران، مدرسان مدرسه و سایر حرفه ای ها برای ترویج هنرهای تجسمی و آموزش هنرهای مرتبط در مدارس ابتدایی / دبیرستان همکاری کند؛ و
  • قادر به کار در سراسر طیف وسیعی از اشکال هنری ثابت و کمک به ارتقاء و توسعه آموزش هنر و هنر در صنایع فرهنگی و خلاق محلی، منطقه ای و بین المللی است.

ساختار برنامه

110747_Clipboard03.jpg

نکته: کلاس ها در مرکز آموزشی Tai Po و مرکز مطالعات کوئونگ کوان / مرکز مطالعات ماهواره / Kowloon Tong برگزار می شود.

چشم انداز فرصت های حرفه ای / حرفه ای

فارغ التحصیلان این برنامه، متفکران خلاق و انضباطی خواهند بود که در ارتباطات نوشته شده، گفتاری و بصری مسلط خواهند بود. با اشتیاق حرفه ای، دانش آموزان با دانش تخصصی موضوعی، استراتژی های آموزش مدرن و مهارت ها در برنامه ریزی برنامه درسی برای آموزش هنرهای تجسمی در مدارس ابتدایی و متوسطه مجهز شده اند. علاوه بر این، برنامه کارآموزی، دانشآموزان را برای تبدیل شدن به تخصص فرهنگی که دانش میان رشته ای در مورد موضوعات و مدیریت متقابل دارند، آموزش خواهد داد. فرصت های شغلی آینده / فرصت های پیشرفته تحصیلی متعدد است. فارغ التحصیلان ما مدارک تحصیلی و فرصت شغلی / تحصیلی زیر را دارند:

  1. وضعیت معلم واجد شرایط (QTS) در هنگ کنگ؛
  2. توانایی کارکردن به طور صحیح در گستره وسیعی از موقعیتها نظیر مربیان برای موزه ها و گالری های هنری، مدیران سازمان های هنری، محققان مطالعات فرهنگی، هنرمندان و طراحان حرفه ای و مربیان هنر؛ و
  3. واجد شرایط برای پیگیری برنامه های سطح بالا در سطح محلی و خارج از کشور در رشته های آموزش و پرورش و هنرهای خلاق.
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 23 برنامه دیگر ارائه شده توسط The Education University of Hong Kong »

آخرین به روز رسانی فوریه 21, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
تمام وقت
Price
140,000 HKD
دانشجویان غیر محلی در سال | دانش آموزان محلی: 42،100 دلار هنگ کنگ در سال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2020