محل سکونت: Medway

کسب و کار و مدیریت ما را پوشش می دهد درجه ترکیبی از تئوری های علمی و روش همراه با دست در تجربه عملی و بینش صنعت واقعی است. شما یک طیف وسیعی از موضوعات هیجان انگیز و چالش برانگیز کسب و کار از جمله محیط کسب و کار جهانی، اقتصاد، حسابداری، بازاریابی، استراتژی، مدیریت عملیاتی، مدیریت منابع انسانی و مهارت های کمی اکتشاف. شما می توانید توسط کارشناسان برجسته موضوع با مخلوطی از هر دو تجربه حرفه ای گسترده و تعالی تحقیقات دانشگاهی تدریس می شود.

سال در صنعت در قرار دادن کار حرفه ای شما مجهز با مهارت های کسب و کار انتقال که به طور قابل توجهی توسعه چشم انداز شغلی خود را و تا حد زیادی توسط کارفرمایان جهانی به ارزش، شما به عنوان قدردانی واقعی از جهان در حال تغییر امروز از کسب و کار به دست آوردن، شما با دادن زمین جامد و واقعی تجربه جهان صنعت. عضویت در انجمن کسب و کار به رهبری دانشجویان و به ارتباط با کارفرمایان بزرگ همه به یک تجربه بی نظیر دانشگاه کمک و استخدام خود را نیز افزایش می دهد.

گزینه های درجه

گرفتن مدرک کسب و کار و مدیریت در دانشکده کسب و کار کنت در مدوی، با اجباری 1 سال در یک محل کار حرفه ای در صنعت پرداخت می شود انتخاب خود را به یاد آخرین شیوه های کسب و کار، کسب مهارت های دنیای واقعی و ساخت اشتغال خود را.

تنها افتخارات:

  • کسب و کار و مدیریت با یک سال در صنعت (N104: K)

در حال توسعه استخدام خود

ما 3 در جنوب شرق انگلستان برای کسب و کار و مدیریت از فارغ التحصیلی چشم انداز شغلی دانش آموزان در سال 2016 راهنمای کامل دانشگاه قرار گرفت.

(لیسانس) مدیریت و بازرگانی با یک سال در برنامه صنعت BA خواهد شد پایه و اساس آموزش عالی و یا شما برای پیشرفت آماده به موقعیت مدیریت نیست. در صنعت، تجارت و یا بخش دولتی.

کنت مدرسه کسب و کار ارائه ثروت از فرصت ها برای شما برای به دست آوردن بسیار بیشتر از درجه کسب و کار شما با ارزش است. ما ارتباطات قوی با بسیاری از سازمان های جهانی، و ارائه شانس را برای شما به شبکه با آنها و به دست آوردن ارتباطات مفید برای شما را قادر به افزایش تجربه دانش آموز خود و افزایش استخدام کنید. ما رویداد ها یا فعالیت با چنین سازمان ها و انجمن که تجربه یادگیری خود را نیز بهره مند خواهند شد و افزایش چشم انداز شغلی خود را آینده نگه دارد. ما با ارائه امکانات ایده آل در یک محیط یادگیری بین المللی را برای شما برای ایجاد انجمن با دوستان و همکاران در حالی که در مدرسه و پس از فارغ التحصیلی، به عنوان بخشی از فارغ التحصیلان دانشکده بازرگانی کنت، که مدت ها پس از فارغ التحصیل شما و ممکن است در کمک های ارائه با شما باقی خواهد ماند شما حرفه ای آینده.

در کنت مدرسه کسب و کار شما بسیاری از مهارت های کلیدی انتقال کارفرمایان به دنبال خواهد به دست آورید. شما در حال تدریس به تجزیه و تحلیل انتقادی، تفکر خلاق، بیان دیدگاه های خود را cogently، مدیریت زمان خود را به طور موثر، و به خوبی کار به طور مستقل و در گروه.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Kent Business School, University of Kent

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Kent Business School, University of Kent »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ