BA (Hons) جلوه های بصری

عمومی

شرح برنامه

درباره ویکی

TURKS بعدی پس از شروع در ماه فوریه و اوت 2019.

در BA (Hons) جلوه های بصری برای فیلم و تلویزیون، تمرکز بر استفاده از تکنولوژی بالا در انیمیشن کامپیوتری و اثرات ترکیبی سه بعدی در صحنه های عمل زنده است. بر اساس ایجاد محتوا و طراحی سه بعدی، متخصصان جلوه های ویژه در بازار، پروژه هایی را به وجود می آورند که ترکیبی از بیش از حد واقع گرایی در گرافیک کامپیوتری و جلوه های دیجیتالی با فیلم ها و سینمای دیجیتال، از جمله شبیه سازی آتش، ذرات، شخصیت ها و مانع های دیجیتال، رنگ کلیدی و مات. کامپوزیت با کیفیت بالا تمام این تخصص ها را به صفحه نمایش می دهد. دانش آموزان می توانند در بخش های مختلف صنعت جلوه های بصری، به ویژه در فیلم های برش لبه، ایجاد دارایی، ترکیب بندی، جهت فنی و جلوه های ویژه، کار کنند.

اگر شما یک دانش آموز دبیرستان (یا معادل آن) در نظام آموزشی برزیل هستید، بهتر است هنر بنیادی را بپذیرید

شغل

فارغ التحصیلان قادر به کار در زمینه رو به رشد و هیجان انگیز انیمیشن و جلوه های بصری کامپیوتری خواهند بود. یکپارچه سازی یکپارچه سازی اثرات با عمل زنده به فیلم ها، تلویزیون ها و بازی ها شامل ایجاد دارایی های کامپیوتری با تعریف عکاسی، اثرات ذراتی مانند مایعات و آتش، تفکر فیزیکی دینامیک شی، جمعیت، انیمیشن از موجودات و ترکیب، نقاشی مات و مطابقت دوربین.

روش های تدریس

آموزش توسط کارگاه های آموزشی، سخنرانی ها و سمینارها انجام می شود.

کارآموزی

کارآموزی روش ارزشمندی برای برقراری ارتباط در بازار است و واقعیت تجاری رشته انتخاب شده را درک می کند.

این بدان معنی است که دانشجویانی که در بخش های مختلف صنایع خلاق فعالیت می کنند: مشاوره های گرافیکی، محصول یا طراحی داخلی؛ کار به عنوان هنرمندان ساکن در گالری؛ تولید اشیاء و سناریوهای صنعت تلویزیون و فیلم؛ همراه معلمان در آموزش و پرورش؛ کار با عکاسان تجاری به دانشجویانی که در صنعت موسیقی کار می کنند.

برنامه کلاس

دوشنبه، سه شنبه ها، چهارشنبه ها و جمعه ها از ساعت 08:30 تا 13:30.

تمرین استودیو: پنج شنبه ها از ساعت 08:30 تا 13:30.

ساختار دوره

سال 1 - سطح 4

ماژول های Year 1 - Level 4 برای دوره های Animation 2D و Character برای رسانه های دیجیتال، Animation 3D Computer و مدل سازی، 3D Games Art

در این سال دانش آموزان به زمینه انیمیشن دیجیتالی، مفاهیم گسترده، زمینه و مهارت های خود معرفی می شوند. ماژول ها طراحی شده اند تا دانش آموزان بتوانند دانش و مهارت های اساسی را برای ورود به سال دوم - سطح 5 توسعه دهند.

دانش آموزان در عمل با استفاده از نرم افزار حرفه ای یاد می گیرند، هدایت پروژه های کوتاه مدت در طول سال.

دانش آموزان ممکن است تصمیم به تغییر دوره تا پایان سال 1 - سطح 4، همیشه توسط هماهنگ کننده ها و معلمان هدایت می شود. بررسی امکانات 4 دوره زیر (انیمیشن 2D و شخصیت برای رسانه های دیجیتال، 3D انیمیشن کامپیوتری و مدل سازی، بازی های 3D بازی

ماژول های اصلی:

 • تفکر انیمیشن: داستان ها، نظریه ها، زمینه
 • تمرین و تکنیک های گرافیک کامپیوتری
 • هنر دیجیتال
 • خلاقیت، مفهوم، داستان
 • حرکت تصویر

سال 2 - سطح 5

در سال 2 - سطح 5، 60 اعتبار خاص و 60 اعتبار مشترک وجود دارد.

نیمه دوم اجازه می دهد تا دانش آموز در زمینه انتخاب شده از طریق پروژه های کوتاه متخصص و دانش خود را در منطقه تقویت کند.

نیمه دوم شامل یک سبک یادگیری خلاقانه و مستقل است. پروژه های کاری شما اجازه می دهد تا فرآیند طراحی خلاقانه را تا زمان تکمیل یک صحنه انیمیشن، بازی یا جلوه های ویژه شروع کنید. دانش آموزان می توانند انتخاب کنند که به عنوان یک گروه برای یک پروژه کار کنند، شرکت در یک پروژه زندگی می کنند یا کارآموزی. این دانش آموزان را به استانداردهای حرفه ای می رساند و درک خود را از نیازهای مشتری گسترش می دهد.

ماژول های اصلی:

 • دیدگاه های حرکتی: دیدگاه های انیمیشن دیجیتال
 • پروژه خلاقانه
 • تخصص ویژه برای جلوه های ویژه
 • فیلمبرداری دیجیتال برای جلوه های ویژه
 • تعامل و تمرین حرفه ای برای جلوه های ویژه

اختیاری:

 • تجربه حرفه ای

سال 3 - سطح 6

در طول سال 3 - سطح 6، دانش آموزان باید کار تحقیق مستقل را در منطقه خاصی که انتخاب کرده اند، توسعه دهند. این کار ممکن است شامل جلسات پیش از توافق، چالش برانگیز، مخصوصا برای او یا یک پروژه زنده یا یک پروژه شریک دانشگاهی باشد.

این برنامه به دانش آموز نیاز دارد تا ابتکار عمل، مسئولیت شخصی و جاه طلبی را انجام دهد و تصمیمات را در زمینه های پیچیده و غیر قابل پیش بینی فراهم کند. برنامه ریزی زمان، طراحی و مشارکت با زیبایی شناسی و محتوای احساسی / روایی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

دانش آموزان مجبورند مدارک را به یک بانک حرفه ای ارسال نمایند. بسیاری از دانشجویان کار در دانشگاه هرتفوردشایر در لندن جوایز بریتانیا و دیگر کشورها را کسب کرده اند.

ماژول های اصلی:

 • آماده شدن برای بازار کار
 • پروژه فارغ التحصیلی
 • پیش تولید برای جلوه های ویژه
 • مطالعات انتقادی و فرهنگی: L6 پژوهش / گزارش / مقاله

شرایط ثبت نام

متقاضیانی که قبول شده اند می توانند با ارائه اسناد زیر ثبت نام کنند:

 • کپی RG و CPF (یا پاسپورت / RNE برای دانشجویان بین المللی)
 • کپی رکورد دبیرستان با شماره GDAE یا معادل آن
 • کپی ثابت اقامت (با کد پستی)
 • 1 عکس 3x4 (یا فایل دیجیتال در قالب JPG، متناسب با 3x4)
 • امضای قرارداد خدمات آموزشی EBAC
 • گواهی مهارت در زبان رسمی انگلیسی *

گواهی رسمی معتبر: IELTS Academic 6.0 یا بالاتر، FCE سطح B2 کل گروه B یا بالاتر، CAE مجموع باند 180 یا بالاتر یا TOEFL iBT بالاتر از 65.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

A Escola Britânica de Artes Criativas (EBAC) é um centro de ensino inovador que oferece cursos de disciplinas criativas, com padrão de qualidade mundial. A EBAC tem parcerias com a University of Hertf ... اطلاعات بیشتر

A Escola Britânica de Artes Criativas (EBAC) é um centro de ensino inovador que oferece cursos de disciplinas criativas, com padrão de qualidade mundial. A EBAC tem parcerias com a University of Hertfordshire (Grã-Bretanha) e o consórcio de escolas de Moscou, formado pelas instituições British Higher School of Art and Design, Moscow Architecture School MARCH, Moscow Film School e Scream School of Computer Graphics. اطلاعات محدود