Read the Official Description

جهان مرحله شماست

آیا می خواهید با هنرمندان حرفه ای تئاتر مطالعه، یادگیری و آموزش دهید؟ ما به شما در بهبود نقاط قوت عملکرد خود و ایجاد مهارت های اصلی در عمل، حرکت، مطالعه صحنه و مشخصه کمک می کنیم. ما با شرکت هایی از نیویورک به مادرید کار می کنیم و همچنین فرصتی برای تحصیل برای یک ترم در یونان - جایگاه تئاتر غربی - به عنوان بخشی از بورس اوراسیا وجود دارد.

LSBU در قلب مراکز فرهنگی لندن قرار دارد و این مکان ایده آل برای تحصیل، رشد و موفقیت شما به عنوان یک تمرین خلاق است.


چرا درام و عملکرد در LSBU مطالعه می شود؟

 • شماره 2 دانشگاه لندن برای رضایت از چشم انداز تدریس و فارغ التحصیلی در درام (جدول لیگ های نگهبان 2018) و حمایت از تحصیل (مطالعه ملی دانشجویان 2017).

 • شرکت تئاتر دانشجویی LSBU: شما در یک فصل کامل تئاتر مشغول به کار هستید و به طور خاص با متخصصان تئاتر از جمله کارگردانان، هنرمندان و شرکت های تئاتر کار می کنید.

 • همکاری خلاقانه با مجمع فرانسوی: از نظر تولید محصولات اکتان و تئاتر فیزیکی خود، اعضای مشتاق، کارگاه ها و اقامتگاه ها را ارائه می دهند و تخصص خود را با شما به اشتراک می گذارند.

 • تئاتر ادریک یک فضای عملکردی و تمرین با ظرفیت 90 صندلی است، به علاوه یک استودیو 30 ساله و امکانات پشت صحنه.

 • با حضور در کارگاه های حرفه ای، استخدام موقتی و پاسخ به درخواست های ریخته گری، از نزدیکی به تئاتر لندن بهره مند شوید.


اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت


ماژول ها

در این دوره تمرین عملی، شما عضو شرکت مشهور شرکت تئاتر دانشجویی LSBU خواهید شد و در پروژه های عملکرد بین المللی، کارگاه های فشرده و اقامت با شرکت های بزرگ تئاتر مانند Shakespeare's Globe، Assembly Frantic و Complicite شرکت خواهید کرد. شما در تئاتر ادریک، فضای عملکرد معاصر ما در پردیس انجام خواهید شد.

اول، ما مهارت ها و تکنیک های خود را در بازی، هدایت و نوشتن در کارگاه های آموزشی با متخصصان تئاتر و استادان توسعه خواهیم داد. سپس با شرکت در یک شرکت تئاتر دانشجویی، CV حرفه ای خود را توسعه دهید. در سال آخر، شما شروع به بیان عمل خود را به عنوان یک هنرمند تئاتر، در حال توسعه یک پروژه عملکرد مستقل در مقیاس بزرگ متمرکز بر نقاط قوت و منافع خود.

این دوره 45٪ است که توسط دوره های کارشناسی ارزیابی شده و 55٪ از طریق یک امتحان عملی ارزیابی می شود.

سال 1

شما مهارت ها و تکنیک های کار، کارگردانی و نوشتن را از طریق کارگاه های تخصصی با متخصصان تئاتر و استادان توسعه می دهید. شما یک مونولوگ را نوشتید و آن را انجام دادید، در یک مطالعه صحنه ای از بازیگر شرکت کردید و اجراهای گروهی را طراحی کردید. شما همچنین با تولید دانش آموزان در یک کارگاه آموزشی همکاری خواهید کرد.

یادگیری عملی با تفکر انتقادی، تحلیل و خواندن بر روی تاریخ عملکرد، زمینه و تئوری تکمیل شده است.

 • کارگاه تئاتر
 • تاریخ های عملکرد
 • نقش بازی کردن
 • آزمایشگاه عملکرد
 • تمرین قرن بیست و یکم

به علاوه یک گزینه از:

 • عمل متن
 • جنبش برای بازیگران

سال 2

شما CV خود را با شرکت در یک شرکت تئاتر دانشجویی توسعه خواهید داد. شما با یک تیم تئاتر حرفه ای از جمله مدیر، مدیر تولید و طراح کار می کنید. شما در همه جنبه های عملکرد و تولید از جمله انجام، نورپردازی، طراحی، بازاریابی، تبلیغات، مدیریت رویداد و دفتر جعبه.

شما همچنین باید بر روی حالت های نوآورانه عملکرد معاصر در طول ماژول ها در فن آوری های چند رسانه ای در عملکرد، تطبیق تئاتر معاصر و تمرین تئاتر تجربی متمرکز شوید. با حضور در محل اقامت هنری فشرده، با شرکت تئاتر فیزیکی، مجمع فرانسوی بیشتر جنبش و مهارت های فنی خود را توسعه می دهد.

 • چارچوب انتقادی
 • شرکت در محل اقامت - تحویل توسط مجلس Frantic
 • تولید همکاری
 • تئاتر و مخاطبان
 • تمرینات سازگاری

به علاوه یک گزینه از:

 • عملکرد چند رسانه ای
 • عملکرد خاص سایت

و یک گزینه از:

 • بدن و عملکرد
 • متن و عملکرد

سال 3

شما شروع به بیان خود تمرین خود را به عنوان یک هنرمند تئاتر، توسعه یک پروژه عملکرد مستقل در مقیاس بزرگ متمرکز بر نقاط قوت و منافع خود را. شما همچنین در کارگاه های حرفه ای برای ترکیب کارایی شرکت کنید تا شما را آماده ورود به دنیای کار به عنوان یک تمرین خلاق کنید.

 • پروژه تحقیقاتی
 • استراتژی های خلاقانه

و یا

یک گزینه از:

 • جعبه ابزار حرفه ای
 • بازیگری کلاسیک

و یک گزینه از

 • فن آوری عملکرد دیجیتال
 • اقدام برای روی صفحه نمایش

یا

 • تئاتر کاربردی

به علاوه یک گزینه از

 • پروژه عملکرد مستقل
 • تمرین مستقل به عنوان تحقیق
 • پایان نامه


قابلیت کارکرد

با کارکنان حرفه ای تئاتر در طول دوره خود به این معنی است که ما با یک شبکه قوی از تماس های حرفه ای و درک آنچه که برای شروع راه خود را در صنعت رقابتی می گذاریم، ما را ترک می کند.

شما تجربه یکپارچه از تولیدات تئاتر، با مهارت در همه چیز از طریق تکنیک عمل و هدایت به بازاریابی، تبلیغات و مدیریت رویداد. شما می توانید مطمئن باشید که شما آماده برای مرحله بعدی حرفه ای خود هستید.

انجام مطالعه به شما کمک خواهد کرد که برای حرفه ای در عمل، عملکرد هنری زنده، کارگردانی، مدیریت مرحله، نورپردازی، طراحی صدا یا تولید تجهیز کنید. شما همچنین می توانید از این دوره به عنوان یک پلت فرم برای آموزش، مدیریت هنر و یا تحقیق استفاده کنید.

ما می دانیم که تجربیات تجربی واقعا در CV متفاوت است. به همین دلیل است که شما می توانید به کار و کار با صدا با کارکنان جنوب بانک - آژانس تبلیغاتی تجاری ثبت شده LSBU دسترسی داشته باشید.


رکورد در اشتغال

فارغ التحصیلان ما یک رکورد عالی برای کسب شغل در صنایع خلاق و فرهنگی و همکاری در راه اندازی شرکت های پر رونق از خودشان دارند. آنها در تمام جنبه های بخش، شامل ایجاد محتوا، تولید، مدیریت، آموزش، سیاست گذاری و توزیع، درگیر می شوند. برخی از فارغ التحصیلان ما در حال کار بر روی drama های خاص و در تولید پس از تولید برای شرکت های تولیدی انگلستان است.

رکورد شغلی فوق العاده ما شامل شرکت های زیر در بخش می شود:


رقص، موسیقی و هنرهای نمایشی

AEG Live، ArtsAdmin، مرکز هنرهای Battersea، اپرای جوانان بریتانیا، Donmar Warehouse، اپرای ملی انگلستان، ارکستر جوانان گشتاو ماهلر وین، شرکت تئاتر کالی، آژانس توسعه هنرهای رزمی، تئاتر ماریینسکی، سنت پترزبورگ، گروه مونتردی و ارکستر، نوازندگان صندوق خیریه، RADA (آکادمی سلطنتی هنرهای نمایشی)، تئاتر نینجا، تئاتر ریفی، تئاتر رز، کینگستون، Roundhouse، سلطنتی آلبرت هال، تالار جشنواره سلطنتی، ارکستر ملی سلطنتی اسکاتلندی، Wells Wells و موسیقی جهانی.


موزه ها و گالری ها

Gallery Bankside، گالری عکس Dulwich، موزه Foundling، گالری Gasworks، هنر مدرن آکسفورد، موزه لندن، موزه تاریخ باغ، گالری ملی، گالری پرتره ملی.


موزه هنر و تیت سازمان های غیر انتفاعی، موسسات خیریه و دولت محلی

Childline، انجمن کودکان، اعتماد صرفهجویی در مصرف انرژی، بیمارستان کودکان خیابانی بزرگ Ormond Street، لندن شهرک هکینی، لندن Borough of Lewisham، Trust خانواده خانواده.


سرویس کارآفرینی

ما سال تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی دانشگاه - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018 هستیم.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

 • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
 • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.


امکانات

تئاتر ادریک

فضای عملکردی و تمرینی با ظرفیت 90 صندلی که می تواند در تنظیمات متعدد تنظیم شود. سالن اصلی، 30 صندلی استودیویی و امکانات پشت صحنه توسط نمایشنامه، عملکرد و دانش آموزان تئاتر فنی استفاده می شود. امکانات برای اجاره تجاری در دسترس هستند.


گالری جاده Borough

این گالری خانه ای برای هنر نقاشی و بخش منحصر به فرد میراث دانشگاه است. در سال 2012، گالری جاده Borough Road شامل آثار ارزشمند و قابل توجهی از Post War British Art در یک مجموعه عمومی است که توسط هنرمند برجسته و معلم دیوید بمبرگ (1880-1957) ساخته شده است.


هنر، موسیقی و رویدادهای فرهنگی در لندن

این دانشگاه نمی تواند تنها یک پیاده روی 10-15 دقیقه ای از مرکز Southbank، National Theatre، BFI IMAX، تیت مدرن، تالار جشنواره سلطنتی، The Old Vic Theatre، The Young Vic و در نتیجه بهترین نمایشنامه های لندن باشد. نمایش ها، نمایش ها و نمایش ها.


آموزش دادن و یادگیری

استادان خود را در زمینه های خود هدایت تمرین می کنند، بنابراین همه چیز ما مربوط به صنعت است. سخنرانان مهمان الهام بخش از سازمان های هنری مشهور و شرکت های تئاتر به شما بینش صنعت بیشتر و ارتباطات حرفه ای خود را ایجاد می کنند.


شخصی، سال و گروه آموزش

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد صنایع و صنایع خلاق، شما در طول سه هفته اول خود در LSBU یک معلم نامیده می شود. نقش معلم شما، تماس اولیه شما برای حمایت آموزشی و حرفه ای است.

معلم شما از شما حمایت می کند تا بهترین وقت خود را در LSBU به دست بیاورد، مشاوره و نشانه های دیگر منابع پشتیبانی در دانشگاه را ارائه می دهد.

معلم شما باید اولین فردی در دانشگاه باشد که شما با آن صحبت می کنید اگر مشکلی دارید که بر کار شما تأثیر می گذارد. این می تواند علمی، مالی، بهداشتی و یا نوع دیگری از مشکل باشد.

شما به طور منظم در طول دوره خود با مأموریت خود ملاقات خواهید کرد. جلسات جلسات گروهی و یک به یک خواهد بود. شما می توانید با استاد خود برای جلسات اضافی یا پشتیبانی از طریق ایمیل یا در کلاس تماس بگیرید.


شرایط ورود

 • سطح بی بی سی از جمله حداقل یک موضوع تخصصی مانند درام، تئاتر و یا هنرهای نمایشی و یا
 • دیپلم ملی BTEC ملی DMM در متخصص هنرهای نمایشی موضوع یا
 • دسترسی به مدارک او را با 15 تمایز 30 محاسن در یک متخصص هنرهای نمایشی موضوع یا
 • مدارک سطح معادل 3 در یک موضوع مرتبط مانند درام، تئاتر و هنرهای نمایشی به ارزش 112 امتیاز UCAS.
 • متقاضیان باید 5 GCSEs AC شامل ریاضی و انگلیسی یا معادل آن (GCSEs اصلاح شده درجه 4 یا بالاتر) داشته باشند.
 • ما از مدارک تحصیلی از سراسر جهان می خواهیم. مدارک تحصیلی انگلیسی برای دانشجویان بین المللی: نمره آیلتس 6.0 یا مهارت کمبریج یا درجه پیشرفته C.

همه دانش آموزان نیز باید یک آزمون موفقی برای این درس در نظر بگیرند.

همه ماژول ها در دانشگاه تغییر می کنند و ممکن است از ماژول هایی که در طول تحصیل شما ارائه می شود متفاوت باشد.

Program taught in:
انگلیسی

See 132 more programs offered by London South Bank University »

Last updated June 10, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
9,250 GBP
سال 1 هزینه تمام وقت UK / EU هزینه: 9250 پوند؛ هزینه بین المللی: 13125 پوند.
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019