Read the Official Description

طراحی شده برای شما

این درجه بر روی ارائه مهارت های تولید کلیدی مورد نیاز برای کار در انواع حرفه های هیجان انگیز پس از فارغ التحصیلی، از انیمیشن و توسعه برنامه به ویرایش ویدئو و یا طراحی گرافیک متمرکز شده است.

شما برای دستیابی به تصاویر، ویدیو و صدا، مهارت های خود را برای ایجاد وب سایت ها، انیمیشن ها، فیلم ها و رسانه های تعاملی برای استفاده آنلاین و تلفن همراه توسعه خواهید داد. شما طیف وسیعی از رسانه های دیجیتال خلاق را تولید می کنید و همچنین درک محیطی از طراحی دیجیتال را خواهید آموخت. این دوره شما را به نوآوری و آزمایش تشویق می کند - تنها محدودیت تخیل شماست.

در هر مرحله از دوره خود، توسط متخصصان حرفه ای و کارشناسان حرفه ای شناخته شده بین المللی شناخته شده با تجربه تجاری در بازی های ویدئویی، توسعه برنامه، وب، طراحی گرافیک، تئوری هنر دیجیتال و تولید رسانه ها. شما تشویق خواهید شد که در تمام سطوح روش های خود را به کار گیرید و از فرصت های همکاری با دانش آموزان در طیف وسیعی از دوره های مرتبط در دانشگاه استفاده کنید.

فارغ التحصیلان یک نمونه قابل توجه را کسب می کنند - یک جای پای بسیار قوی در دنیای کار طراحی طراحی دیجیتال.


چرا طراحی دیجیتال در LSBU؟

 • Top 3 در لندن برای رضایت دانشجویان در هنر و طراحی (راهنمای کامل دانشگاه 2018).

 • تبدیل به خلاق صنعت آماده باشید. ایجاد مهارت ها در دستکاری تصاویر، ویدئو و صدا برای ایجاد وب سایت ها، انیمیشن ها، فیلم ها و رسانه های تعاملی برای استفاده آنلاین و تلفن همراه.

 • توسط تمرینکنندگان و دانشگاهیان با تجربه تجاری در بازی های ویدئویی، توسعه برنامه، وب، طراحی گرافیک، تئوری هنر دیجیتال و تولید رسانه ها آموزش داده شده است.

 • استودیو های فیلمی چند میلیون دلاری: دوربین های Arri، استودیو های Sound Surround Dolby Atmos و سینما، سوئیت های درجه بندی، اتاق خبر و مرکز بازی ها، سوئیت های طراحی دیجیتال و استودیوهای فیلم و عکاسی در صنعت.

 • همکاری، قرار دادن و تجربه فرصت های شغلی با گالری عکاس، بی بی سی، بلک موبایل، صلیب سرخ بریتانیا، موزه لندن، تیت بریتانیا، تئاتر ملی و گالری ملی.

 • فرصت های بین المللی تبادل: زندگی و تحصیل در دانشگاه شریک بین المللی برای بهبود CV و ایجاد ارتباطات و چشم انداز جهانی.

 • مکان الهام بخش: پیاده روی کوتاه به مرکز Southbank، تئاتر ملی، BFI IMAX، تیت مدرن، تالار جشنواره سلطنتی، The Old Vic Theatre و The Young Vic.اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت


ماژول ها

شما فرصتی برای یادگیری یک مجموعه زیرمجموعه های مربوط به طراحی دیجیتال، از جمله برنامه نویسی خلاق، طراحی برای تعامل و شیوه های حرکت تصویر خواهید داشت. همه ماژول ها با ارائه کارهای فردی و گروهی، سخنرانی ها، مقالات و گزارش ها ارزیابی می شود. دوره آموزشی 95٪ از ارزیابی شما را تشکیل می دهد.

سال 1

 • مبانی رسانه دیجیتال
 • طراحی برای رسانه های دیجیتال
 • رسانه های جدید و هنر دیجیتال
 • کد نویسی خلاقانه
 • فکر کردن، ساخت، نوشتن در رسانه خلاق

سال 2

 • حرکت دادن شیوه های تصویر
 • طراحی برای تعامل
 • نظریه انتقادی رسانه های دیجیتال
 • خلاق خلاصه: رسانه های دیجیتال
 • شیوه های همکاری
 • تحقیق در رسانه های دیجیتال

سال 3

 • پروژه رسانه دیجیتال: نمونه اولیه
 • مقاله تحقیقاتی
 • تمرین حرفه ای: رسانه های دیجیتال
 • پروژه رسانه دیجیتال: تولید

شما توسط معلمان و مدرسان با تجربه تدریس خواهید شد که تدریس آنها را با استفاده از هنرهای مدرن رسانه های دیجیتالی در زمینه صنعت، زمینه های آزاد و هنرهای تجسمی ترکیب می کنند. کار عملی شما توسط تیمی از آموزگاران فنی پشتیبانی خواهد شد و از منابع ما در مرکز و مرکز رسانه Keyworth، در مرکز Keyworth LSBU استفاده خواهد کرد. در اینجا شما به دوربین های دیجیتال، دوربین های HD، تجهیزات ضبط صدا و پنج آزمایشگاه با رایانه های با تکنولوژی بالا و با نرم افزار چند رسانه ای و ویدئویی پیشرفته دسترسی خواهید داشت.


قابلیت کارکرد

این دوره ایده آل است اگر شما می خواهید به حرفه ای در صنایع فرهنگی و رسانه ای بروید. این نیز یک انتخاب مناسب برای توسعه حرفه ای است اگر شما یک تولید کننده خلاق رسانه ای هستید که می خواهد مسیر را تغییر دهد یا مهارت های خود را برای تطبیق با فن آوری های رسانه های دیجیتالی گسترش دهد.

فارغ التحصیلان اخیر در تمامی زمینه های تولید و طراحی رسانه های دیجیتالی، از جمله ایجاد محتویات تلفن همراه، نقش را ایفا می کنند؛ رسانه های اجتماعی؛ طراحی فلش؛ نقاشی متحرک؛ تولید ویدیو انیمیشن؛ و طراحی وب - امنیت شفاف با Knifedge، لطفا پیوست، دیگر خلاق، سونی، بی بی سی و اپل.

اگر از این دوره فارغ التحصیل شوید، می توانید برای تحصیل بیشتر در سطح تحصیلات تکمیلی درخواست بدهید.


سرویس کارآفرینی

ما سال تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی دانشگاه - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018 هستیم.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

 • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
 • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.


امکانات

آزمایشگاه مک

استودیو Elephant در LSBU Mac Lab با Quad Core و دو GPU MacPros، که برای کارگاه های آموزشی رسانه های دیجیتال و کارآموزی بدون نظارت در دسترس است، نصب شده است.


استودیو عکاسی

استودیو عکاسی یک فضای دوگانه با شبکه نورپردازی عکاسی، تهویه مطبوع، اتاق سبز (برای آرایش و کمد لباس) و دو سیستم جداگانه کولورما با طیف وسیعی از گزینه های پس زمینه (از جمله وینیل و کاغذ) است.


سوئیت درجه بندی

سوئیت Grading دارای رنگ های دیافراگم بی نظیر و روشنایی برای ارائه شرایط بهینه برای رنگ آمیزی است. مجموعه حق بیمه (درجه بندی سوئیت 1) دارای صفحه نمایش کالیبراسیون دالبی برای اطمینان از شرایط مطلوب است.


ویرایش سوئیت ها

هفت ویرایش سوئیت ایده آل برای ویرایش ویدئو، صدا و ضبط صدا سریع است. تمام سوئیت ها با شبکه فوق سریع 10Gb / s شبکه می شوند و امکان ویرایش و رتبه بندی آن ها را می دهد، در حالیکه فایل های تولید را با سرعت به اشتراک می گذارند.


آزمایشگاه چاپ

یک چاپ تخصصی چاپی عکاسی شامل پنج چاپگر A2، چاپگر A0، مطبوعات نصب و 6 MacPros با مانیتورهای تخصصی است.


نمایش سینما

این سینمای 36 صندلی دارای پروژکتور 4K و 5.1 پخش صدا است و برای پیش نمایش کار تولید قبل از اینکه به عموم مردم برود، ایده آل است.


استودیو فیلم و صدا

فیلم استودیو یک اتاق دوتایی با یک شبکه نورپردازی، کنترل روشنایی DMX، پس زمینه سبز، تهویه مطبوع، اتاق سبز (برای آرایش و کمد لباس) و انزوای صدا برای استفاده به عنوان یک صحنه است.


آموزش دادن و یادگیری

شما تشویق خواهید شد که در تمام سطوح روش های خود را به کار گیرید و از فرصت های همکاری با دانش آموزان در طیف وسیعی از دوره های مرتبط در دانشگاه استفاده کنید.

شما توسط معلمان با تجربه تدریس خواهید شد که تدریس آنها را با تمرین های مختلف رسانه های دیجیتالی ترکیب می کنند، شامل صنعت، زمینه های آزاد و هنرهای تجسمی است.

کار عملی شما توسط تیمی از آموزگاران فنی پشتیبانی خواهد شد و از منابع ما در مرکز و مرکز رسانه Keyworth، در مرکز Keyworth LSBU استفاده خواهد کرد. در اینجا شما به دوربین های دیجیتال، دوربین های HD، تجهیزات ضبط صدا و پنج آزمایشگاه با رایانه های با تکنولوژی بالا و با نرم افزار چند رسانه ای و ویدئویی پیشرفته دسترسی خواهید داشت.


آموزش سال

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد صنایع و صنایع خلاق، شما در طول سه هفته اول خود در LSBU یک معلم نامیده می شود. نقش معلم شما، تماس اولیه شما برای حمایت آموزشی و حرفه ای است.

معلم شما از شما حمایت می کند تا بهترین وقت خود را در LSBU به دست بیاورد، مشاوره و نشانه های دیگر منابع پشتیبانی در دانشگاه را ارائه می دهد.

معلم شما باید اولین فردی در دانشگاه باشد که شما با آن صحبت می کنید اگر مشکلی دارید که بر کار شما تأثیر می گذارد. این می تواند علمی، مالی، بهداشتی و یا نوع دیگری از مشکل باشد.

شما حداقل یک بار یک ترم به مدت 30 دقیقه در طول دوره خود با یک معلم شخصی ملاقات خواهید کرد. شما می توانید با استاد خود برای جلسات اضافی یا پشتیبانی از طریق ایمیل تماس بگیرید.


شرایط ورود

 • سطح BCC یا
 • دیپلم BTEC ملی MMM یا
 • دسترسی به مدارک تحصیلی با 9 تمایز 36 شایستگی یا
 • معادل سطح 3 مدارک به ارزش 106 امتیاز UCAS.
 • متقاضیان باید 5 GCSEs AC شامل ریاضی و انگلیسی یا معادل آن (GCSEs اصلاح شده درجه 4 یا بالاتر) داشته باشند.
 • ما از مدارک تحصیلی از سراسر جهان می خواهیم. مدارک تحصیلی انگلیسی برای دانشجویان بین المللی: نمره آیلتس 6.0 یا مهارت کمبریج یا درجه پیشرفته C.

همه ماژول ها در دانشگاه تغییر می کنند و ممکن است از ماژول هایی که در طول تحصیل شما ارائه می شود متفاوت باشد.

Program taught in:
انگلیسی

See 132 more programs offered by London South Bank University »

Last updated June 10, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
9,250 GBP
سال 1 هزینه تمام وقت UK / EU هزینه: 9250 پوند؛ هزینه بین المللی: 13125 پوند.
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019