توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

شما می توانید مشخصات برنامه گرافیکی کامل BA (Hons) را در اینجا دانلود کنید.

تحصیل در AUB

شما ممکن است بخواهید مدرک خود را در یکی از جوایز نامزدی ذیل تکمیل کنید

  • BA (Hons) طراحی گرافیک (Motion Graphics)
  • BA (Hons) طراحی گرافیک (نام تجاری)
  • BA (Hons) طراحی گرافیک (گرافیک اطلاعات)
  • BA (Hons) طراحی گرافیک (طراحی ویرایش)

کارکنان آموزشی ما استثنایی هستند. ما اخیرا Gold توسط TEF (چارچوب تدریس تعلیم) اهدا شده است که کیفیت آموزش را ارزیابی می کند.

آنها آموزگاران، محققان، تمرینکنندگان صنعت و تکنسینهای الهام بخش هستند که همه در اینجا هستند تا از تحصیلات شما حمایت کنند و به شما در دستیابی به نتایجی عالی دست یابند.

آلیس استیونز، مدرس ارشد، به اشتراک گذاشتن افکار خود در مورد نحوه طراحی گرافیک در حال تغییر در جهان است.

سطح 4 (سال اول)

در سال اول شما، شما در معرض گستره وسیعی از مهارت های طراحی گرافیک و راه حل ها خواهید بود.

ما شما را به طیف وسیعی از تکنیک ها برای کشف این دوره معرفی می کنیم. شما اهمیت داشتن انعطاف پذیری برای برقراری ارتباط در طیف وسیعی از رسانه ها را یاد خواهید گرفت.

شما صفحه نمایش، چاپ، تعاملی، وب، تایپوگرافی و مسائل مربوط به نظریه را کشف خواهید کرد. کار عملی شما به مهارت های نوشتن بستگی دارد، زیرا طراحی گرافیک اغلب شامل تصاویری است که با متن کار می کنند.

سال اول شما فرصت هایی را برای ایجاد مهارت های شناختی، خلاقانه و فنی از طریق یکپارچه سازی نظری و عملی فراهم می کند. واحدهای در سطح اول دوره، مقدمه ای برای مهارت های اساسی، اصول، فرآیندها و دانش ارائه می دهند.

تمام واحدها در سال اول شما طراحی شده اند تا تجربه ای در زمینه استودیو و فناوری اطلاعات به شما ارائه دهند و اعتماد به نفس در استفاده از فرایندهای فنی، روش ها و مواد مورد نیاز برای مطالعه طراحی گرافیک را افزایش دهید.

مطالعه در این سطح، درک مفصلی وسیع تر از موضوع را فراهم می کند. نظریه و عمل یکپارچه در تمام واحدهای یکپارچه شده است. مهارت های تحقیق، تجزیه و تحلیل و ارزیابی انتقادی، ارتباط رویه ها و فن آوری های مرتبط، برای ارتقاء پتانسیل خلاق دانشجویی تحقق می یابد.

سطح 5 (سال دوم)

در سطح 5 شما ملزم به ارتباط اهداف خلاق با چارچوب های حیاتی و متنی هستید.

توافق نامه های یادگیری، پروژه خودکاری را در واحد Innovate: Consolidate ما درج می کنند. این به ما اجازه می دهد بر تغییرات پیشرو در روش های تدریس تأکید کنیم که به شما امکان می دهد تا شیوه های اعتماد به نفس و بازتاب بیشتری را برای یادگیری خود بیابید و یادگیری خود را افزایش دهید.

درک نظری در سطح 5 بر روی کارهایی که در سطح 4 انجام داده شده است، برای گسترش دانش و درک دانش آموزان از زمینه های گسترده و مسائل مربوط به هنرهای تجسمی در چارچوب نظری مناسب است.

در نهایت، کارآمدی معاصر و آگاهی متقابل و تحقیق در طراحی گرافیک، توسط واحد «تعریف و تدوین موضوعات و مسائل» گسترش یافته و عمیق تر شده است.

سطح 6 (سومین سال)

سطح 6 شما را تشویق می کند تا آرزوهای خلاق خاص خود را تایید کرده و گستره و عمق تحقیقات خود را گسترش دهید.

تمام واحدهای بعدی نیاز به تعریف خود از طریق قراردادهای یادگیری را تعریف می کنید که با تیم آموزش مذاکره می کنید. این تمرکز را برای شما فراهم می کند تا یکپارچگی یادگیری خود را در این دوره نشان دهید.

واحد بزرگ پروژه فرصتی را برای شما برای نشان دادن بلوغ خلاقیت، پرسشی فکری و توانایی های بیانگر فراهم می کند. پروژه های مهم نهایی شما بر روی هویت شما به عنوان یک طراح فرد متمرکز خواهد شد. شما تشویق میشوید که پروژه خود را به عنوان یک پرورشگاه برای حرفه ای ببینید و از آن برای باز کردن درب به صنعت استفاده کنید.

به همین ترتیب، واحد مطالعاتی تحقیقاتی فرصت هایی را برای دنبال کردن یک برنامه تحقیق مستقل پیشرفته، پیوند با پروژه اصلی و یا نشان دادن سطح مهارت در تحقیق، فراهم می کند. تجزیه و تحلیل، انتقاد و ارتباطات مناسب برای ورود به کار یا تحصیلات تکمیلی.

دانشجویان چه می کنند

به دنبال پیدا کردن بیشتر در مورد آنچه که در جریان است؟ شما می توانید گالری ما از کار دانشجویی را مرور کنید و نگاهی به برخی از پروژه هایی که دانش آموزان کنونی در آن مشغول به کار هستند.

هر ساله دانشجویان ما با بسیاری از رقابت ها شرکت می کنند و نتایج قابل توجهی به دست می آورند. شما می توانید در اینجا بیشتر بخوانید . آنها همچنین برنده جایزه معتبر و عالی هستند، از قبیل:

  • سه دانشجو برای انجمن سلطنتی جوایز طراحی دانشجویی انتخاب شدند، یکی از آنها مورد ستایش قرار گرفت
  • چهار جوایز YCN
  • یک دانشآموز برنده شد و دو نفر دیگر برای جایزه شاین انتخاب شدند
  • شش خلاق وجدان خلاق
  • د
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط Arts University Bournemouth »

آخرین به روز رسانی May 29, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
9,250 GBP
خانه / هزینه های اتحادیه اروپا - £ 9،250 در سال / بین المللی (غیر اتحادیه اروپا): £ 16،500
Deadline
درخواست اطلاعات
The UCAS deadline for applications is 15th January for entry the following September. This is the deadline for equal consideration, but you can apply at any time until 30th June. UCAS Clearing opens in July.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
The UCAS deadline for applications is 15th January for entry the following September. This is the deadline for equal consideration, but you can apply at any time until 30th June. UCAS Clearing opens in July.
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
The UCAS deadline for applications is 15th January for entry the following September. This is the deadline for equal consideration, but you can apply at any time until 30th June. UCAS Clearing opens in July.
End Date