بررسی اجمالی

سفر از طراحی به پنجره فروشگاه یا جادوگر مد لذت بخش است. شما پیچیدگی های خرید، فروش و ارتقاء را کشف خواهید کرد و نیازمند کارآفرینی است. استحکام اصلی این دوره، موقعیت آن در هنر، طراحی و موسسه تخصصی رسانه ای است که توانایی تحصیل در کنار سایر رشته های خلاق و فرهنگی را دارد.

در طول دوره شما مجموعه ای مناسب از مهارت ها را ایجاد می کنید که از توسعه تمرین فردی حمایت می کند و تصمیم خود را در مورد انتخاب متخصص به نام جایزه اطلاع می دهد.

شما می توانید مشخصات کامل برنامه را در اینجا دانلود کنید .

تحصیل در AUB

سطح 4 (سال اول)

در اولین سال تحصیلی، شما چهار واحد مبتنی بر مهارت را به عنوان تکرار در شرایط اول و دوم تحسین خواهید کرد. این واحدها به عنوان بخشی از یک سفر آموزشی دانش آموزی که در عین حال فکری به چالش کشیدن آموزش داده شده است، به طیف وسیعی از تخصص کمک می کند.

نظریه در هر یک از واحدها تعبیه شده است و به شما فرصت می دهد تا از لحاظ انتقادی از مطالعه ی مد از ابتدای یادگیری خود بازتاب کند.

این چهار واحد مستقیما به تخصصهای بعدی شما مرتبط نیستند، اما از طریق بررسی و تعریف گستره ای از شیوه های ممکن و حوزه های تحصیل که ممکن است بخواهید در طول دوره خود در طول دوره به عنوان تخصص تعامل کنید، تعریف کنید.

سطح 4 با یک پروژه طراحی فردی که در آن شما شروع به تعریف نقاط قوت و انتخاب های متخصص خواهید کرد. این کار همزمان با واحد تمرین حرفه ای انجام می شود که در آن شما باید نمونه کارهای مناسب، هر دو نسخه دیجیتال و سخت را که مناسب برای بررسی صنعت باشد، هدایت کنید.

شما دو هفته ای قرار می گیرید و یا با یک نام تجاری یا شرکت مشغول به کار حرفه ای هستید و نمونه کارها در تأمین و حمایت از این فرایند مهم خواهد بود.

سفر چهارم نه تنها تجربه شما را از طریق یادگیری مهارت های جدید شکل می دهد، بلکه نقاط قوت، منافع و حوزه های تخصص شما را مشخص می کند و همچنین به شما معرفی می کند که به شیوه های صنعت زندگی کنید، همچنین اطمینان حاصل شود که شما با طیف وسیعی از تجارب، که تصمیمات متخصص در آینده را پشتیبانی می کند.

سطح 5 (سال دوم)

سطح 5 با واحد «نام تجاری و ارتباطات مد» آغاز خواهد شد که در آن شما با متدولوژی های تحقیقاتی متمایز و چالش انگیز درگیر خواهید شد، در عین حال آماده سازی یک حرفه حرفه ای در صنعت است.

همچنین تعدادی از واحدهای اختیاری وجود خواهند داشت که همزمان با «مد علامت گذاری و ارتباطات» اجرا می شود. شما یکی از این واحدهای اختیاری را انتخاب کرده اید تا بتوانید تخصص خود را تعریف کنید، اما طبیعت سفر شما ارگانی است و تصمیم گیری های جدی در این مرحله انجام نمی شود.

شما همچنین واحد "هویت طراحی" را که به بررسی شخصیت منحصر به فرد و فلسفه طراحی فردی شما کمک می کند، می پردازید. شما تشویق به سوالات موجود و جستجوی راه حل های جدید، کاوش تنوع و طراحی احساسی محتاطانه به عنوان تمرین خواهد شد.

سطح پایانی 5 واحد واحد "طراحی: پروژه و نوآوری" است که به شما امکان تجربه کاری در انگلستان یا بین المللی یا مشارکت در "پروژه زنده" را با نام تجاری یا شرکت طراحی طراحی بالا می دهد.

شما در پیدا کردن جایگاه کمک می کنید و شرکت های شرکت کننده شامل کنت کول - نیویورک و Metal Pointus - پاریس. ما همچنین یک تبادل دانشجوی بین المللی ارائه می دهیم.

این واحد این گزینه را ارائه می دهد تا انعطاف پذیری انتخاب و تجربه را به شما بدهد. ممکن است بخواهید برای "دنیای واقعی" اشتغال آماده شوید و یا فرصتی برای تجربه یک محیط فرهنگی و آموزشی متفاوت داشته باشید.

سطح 6 (سومین سال)

سطح 6 سالمترين چالش است این که در آن شما تمام دانش قبلی را اعمال می کنید و به طور خاص به یک منطقه تخصصی از مطالعه مربوط به جوایز نامگذاری شده تمرکز می کنید. واحد "توسعه محصول مد" شما را برای "پروژه اصلی نهایی" آماده می کند.

در واحد تحقیقاتی پروژه، شما در حال انجام تحقیقات در مورد موضوع مربوط به عمل شما و تولید پایان نامه، و یا ایجاد یک پیشنهاد کسب و کار خلاقانه که از عمل شما را پشتیبانی می کند و بیشتر شما را برای حرفه ای ممکن آماده می کند.

در بخش «پروژه اصلی نهایی»، شما تمرکز خود را بر توسعه یک مجموعه متخصص از کار بر اساس جایزه نام برده اید، در حالی که واحد طراحی Futures برای پیشرفت حرفه ای خود، با ایجاد یک نمونه کار حرفه ای، با در نظر گرفتن خود به عنوان نام تجاری و تعامل بیشتر با صنعت.

در نهایت سال آخر شما نیاز به تعریف مسیر نهایی تمرین خود دارید. آن را تشویق می کند که بلند پروازانه، نوآورانه و درک مطالب و زمینه ای که به شما اجازه می دهد یک نمونه کارها یکپارچه و حرفه ای ایجاد کنید، در آماده سازی برای چالش های استخدام و یا مطالعه بیشتر.

شما با دانش، مهارت های حرفه ای و چابکی خلاق به منظور ارتقاء مهارت های متخصص خود در محیط های حرفه ای، فارغ التحصیل خواهید شد. شما همچنین باید مهارت ها، دانش و تمایز متفاوتی از یادگیری مجهز باشید که شما را قادر می سازد تا تحصیلات تکمیلی یا اشکال اشتغال در صنایع خلاق را دنبال کنید.

البته این موضوع نشان می دهد که برای حفظ آگاهی نسبت به تقاضای همیشه در حال تغییر در یک زمینه موضوعی پویا، شما نیاز به تمرین کننده انعطاف پذیر، فراگیر، فعال، انعطاف پذیر و پیشرفته، فارغ التحصیل از دوره کاملا مجهز به حرفه ای با اعتماد به نفس در خود زمینه انتخاب شده

شما به طور فعال تشویق می شوید که کالج ها را تشکیل دهید، کسب و کارهای راه اندازی، رویدادهای سازماندهی، کارآموزی کامل، رقابت ها را وارد کنید و با هم کار کنند. البته ارزش ها و اهمیت شبکه های خلاق ایجاد شده در هنگام مطالعه در این دوره را به رسمیت می شناسد.

دانشجویان چه می کنند

به دنبال الهام گرفتن است؟ مرور گالری ما از کار دانشجویی و نگاهی به برخی از پروژه هایی که دانش آموزان فعلی در حال کار بر روی آن هستند.

دانش آموزانی که این درس را مطالعه می کنند، کارهای بزرگی را انجام می دهند و جوایز معتبر و عالی را کسب کرده اند، از قبیل:

  • مدال افتخار مد هفته جایزه: مردانه، یک ظاهر طراحی شده، انتشار، راه رفتن به خیابان بالا، نمونه کارها
  • بد
  • سوفی هاللت توری
  • تنوع متنوع اکنون
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط Arts University Bournemouth »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
9,250 GBP
خانه / هزینه های اتحادیه اروپا - £ 9،250 در سال / بین المللی (غیر اتحادیه اروپا): £ 16،500
Deadline
درخواست اطلاعات
The UCAS deadline for applications is 15th January for entry the following September. This is the deadline for equal consideration, but you can apply at any time until 30th June. UCAS Clearing opens in July.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
The UCAS deadline for applications is 15th January for entry the following September. This is the deadline for equal consideration, but you can apply at any time until 30th June. UCAS Clearing opens in July.
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
The UCAS deadline for applications is 15th January for entry the following September. This is the deadline for equal consideration, but you can apply at any time until 30th June. UCAS Clearing opens in July.
End Date