BA (Hons) در مطالعات تحصیلی

عمومی

شرح برنامه

تحصیل در مقاطع تحصیلی در BGU درک عالی از آموزش به معنای وسیع آن ، در سطح ملی و جهانی را برای شما فراهم می کند و اگر علاقه مند به حرفه شغلی در تدریس هستید یا به فکر کار در سایر زمینه های مرتبط با آموزش و پرورش هستید ، یک انتخاب عالی است.

حقایق کلیدی

 • جایزه: BA (Hons)
 • کد UCAS: X301
 • مدت زمان: 3 سال
 • نحوه مطالعه: تمام وقت
 • تاریخ شروع: سپتامبر
 • م institutionسسه اعطای جایزه: Bishop Grosseteste University
 • کد موسسه: B38

مردم چگونه یاد می گیرند؟ چه چیزی مانع یادگیری می شود؟ ممکن است مردم از کجا بهتر یاد بگیرند - و چگونه؟ آیا ما به مدارس نیاز داریم؟ آیا می توان جهان را "مدرسه" کرد؟ آیا آموزش و پرورش می تواند تفاوتی در حقوق بشر ایجاد کند؟ حقوق زنان؟ در سطح ملی؟ در سطح جهانی؟ اینها تنها برخی از س questionsالات بزرگی است که شما از طریق تحصیل در مطالعات تحصیلات در BGU بررسی خواهید کرد. ما به دوره بسیار معاصر ، واکنشی و مبتنی بر موضوعات خود افتخار می کنیم که با دقت طراحی شده است تا تصویر "بزرگتر" از آموزش در یک جامعه جهانی را به شما ارائه دهد. مدرک تحصیلات تحصیلات از BGU فارغ از اینکه مقصد شغلی شما چیست ، شما را برای آینده به خوبی آماده می کند ، اما اگر قصد دارید به تدریس ادامه دهید ، خواهید دید که ماژول های ما چشم شما را به روش های مختلف تفکر درباره آموزش و هدف و جایگاه آن در جامعه است.

تحصیل تحصیلات با ما درک عالی از آموزش به معنای وسیع آن ، در سطح ملی و جهانی را برای شما فراهم می کند و اگر علاقه مند به حرفه شغلی در تدریس هستید یا به فکر کار در سایر زمینه های مرتبط با آموزش و پرورش هستید ، یک انتخاب عالی است. این دانش و درک عمیق و منعکس کننده از مسائل معاصر در آموزش و پرورش ، به طور مستقیم با تمرین روزمره مرتبط است. شما در مورد سیاست آموزش بحث خواهید کرد ، در مورد عوامل محرکه تغییر در انگلستان امروز اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد و روشهای مختلف در مورد مدارس و تحصیلات را چه در داخل انگلیس و چه در سطح جهانی مورد انتقاد قرار دهید.

یکی از ویژگی های اصلی مطالعات آموزش تمرکز بر شما به عنوان یک پزشک در حال توسعه است. شما تشویق می شوید که یک ایدئولوژی شخصی قوی در زمینه آموزش ایجاد کنید و در توسعه مهارتهای اشتغال زایی ایمن از طریق کارگزاران ما پشتیبانی خواهید شد. تعدادی از ماژول های اصلی هر ساله جایگاه هایی را در مدارس یا سایر تنظیمات مربوط به آموزش و پرورش در اختیار شما قرار می دهند و وظایف جایگذاری با دقت ساختار یافته ، اطمینان حاصل می کنند که شما یک تجربه عملی ارزشمند دست اول را کسب می کنید.

چه چیزی مطالعه خواهید کرد

دانشجویان این دوره در حال حاضر برخی یا همه ماژول های زیر را مطالعه می کنند

ماژولهای دوره

سال 1

 • چشم انداز یادگیری
 • دانش آموزان ، مدارس و جامعه
 • مغزهای موجود در پشت آن: مفاهیم هوش

سال 2

 • گنجاندن و تنوع
 • تفکر از طریق آموزش
 • از چشم انداز به واقعیت؟
 • زمینه های حرفه ای
 • آموزش در عصر دیجیتال
 • درآمدی بر دنیای پژوهش

سال 3

 • یک برنامه درسی قرن 21st
 • الهام بخش یادگیری: Readin '،' Ritin 'و Revellin'
 • ابعاد بین المللی
 • مطالعه مستقل
 • زمینه های یادگیری
 • پایان نامه

141851_photo-1588072432836-e10032774350.jpg

شرایط ورود

شما معمولاً به 96-112 امتیاز تعرفه ای UCAS (از حداکثر چهار صلاحیت سطح پیشرفته) نیاز خواهید داشت. ما از طیف وسیعی از مدارک مورد نیاز ، مانند سطح A / AS ، BTEC ، دوره های دسترسی ، لیسانس بین المللی (IB) ، Cambridge Pre-U ، پروژه گسترده و غیره استقبال می کنیم.

چگونه به شما آموخته می شود

هیچ روش تدریس با اندازه یکسان در BGU وجود ندارد - ما روش های خود را متناسب با هر موضوع و هر گروه شکل می دهیم ، بهترین جنبه های آموزش دانشگاه سنتی را با تکنیک های نوآورانه ترکیب می کنیم تا مشارکت و تعامل دانشجویی را ترسیم کنیم.

به شما به روش های مختلفی آموزش داده می شود ، از سخنرانی ها ، آموزش ها و سمینارها گرفته تا کارگاه های عملی ، کار دروس و مکان های کاری مبتنی بر کار. سمینارها و کارگاههای گروهی کوچک فرصتی را برای شما فراهم می کنند تا موضوعات مطرح شده در سخنرانی ها را مرور کنید و از شما انتظار می رود که مطالعه مستقل را انجام دهید.

جایگاهها بخش اصلی مطالعه مدرک در BGU است. آنها یک تجربه یادگیری غنی ساز را برای شما فراهم می کنند تا مهارت ها و دانشی را که از دوره خود کسب خواهید کرد استفاده کنید و از این طریق ، تجربه ای ارزشمند در دنیای واقعی را برای تقویت شغلی خود رقم بزنید.

ارزیابی

در مطالعات آموزشي ، ارزيابي از طريق دوره هاي مختلفي از جمله مقالات ، گزارش ها ، ارائه هاي شفاهي ، ارائه هاي چندرسانه اي ، گزارش هاي بازتابي و نمونه کارها انجام مي شود. هیچ معاینه ای وجود ندارد. شما می توانید انتظار داشته باشید که به عنوان یکی از گروههای کوچک دانشجویان در طول دوره ، یک یا دو سخنرانی شفاهی یا سخنرانی ارائه دهید. شما به تدریج مهارت های ارائه چندرسانه ای را افزایش خواهید داد و دانشجویان سال سوم در حال حاضر یک فیلم چندرسانه ای کوتاه ارزیابی شده را به همتایان خود ارائه می دهند. شما مهارت نوشتن خود را به طور پیوسته در طول دوره افزایش خواهید داد و در سال اول ، مجموعه ای از مطالب کوتاه تر و دو مقاله طولانی تر را تکمیل خواهید کرد ، و از بازآموزان خود بازخورد سازنده ای خواهید گرفت تا به شما کمک کند تا توانایی های علمی خود را ارتقا دهید.

مشاغل و مطالعه بیشتر

فارغ التحصیلان تحصیلات از توانایی اشتغال بسیار بالایی برخوردار هستند - این دوره مهارت های اشتغال شخصی و حرفه ای شما را از طریق قرار دادن منظم مبتنی بر کار تسهیل می کند - و دانشجویان ما تقاضای زیادی دارند. در حال حاضر ، حدود 70٪ دانش آموزان ما یک دوره آموزش معلم را به پایان می رسانند و به عنوان معلمان ابتدایی یا متوسطه بسیار موفق عمل می کنند. مدرک تحصیلات تحصیلات از BGU به این معنی است که فرصت های شغلی شما متنوع است. فارغ التحصیلان تحصیلات تحصیلات علاوه بر مشاغل در آموزش ، در سایر بخشهای مرتبط با آموزش ، بهداشت ، مراقبت های اجتماعی ، اطلاعات عمومی یا ارتباطات نیز قادر به کار هستند. این دوره آموزش های خوبی را برای نقش در تجارت ، صنایع خدماتی ، پرسنل ، موزه ها ، گالری ها یا موسسات خیریه ارائه می دهد. ماهیت متنوع این دوره همچنین شما را قادر می سازد تا به ادامه تحصیل مانند تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد بروید.

به شغل تدریس علاقه دارید؟

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی در BGU ، به عنوان بخشی از مدرک خود (در حال حاضر منحصر به دانشجویان BGU) ، در یکی از دوره های ما برای آمادگی برای تدریس (P4T) یک مکان رایگان به شما پیشنهاد می شود.

این دوره با هدایت تیم متخصصان آموزش معلم ما طراحی شده است تا شما را برای درخواست یک مکان در برنامه PGCE آماده کند. این موضوعات مانند موارد زیر را شامل می شود:

 • نحوه درخواست
 • آنچه در مصاحبه انتظار می رود
 • واقعیت های تدریس و موارد دیگر

نه تنها مهارتهای اساسی کسب خواهید کرد که در آینده شغلی شما را پشتیبانی می کنند ، بلکه با اتمام دوره نیز مصاحبه تضمینی با یکی از دوره های PGCE که به دنبال ما می باشد خواهید داشت.

حمایت کردن

تحصیل در BGU یک تجربه دانشجو محوری است. کارمندان و دانشجویان به عنوان بخشی از یک جامعه دانشگاهی صمیمی در یک فضای دوستانه و حمایتی با یکدیگر همکاری می کنند. شما هر یک از کارکنان خود را شخصاً می شناسید و با مراجعه به آنها برای کمک و مشاوره احساس اطمینان می کنید ، و کارکنان نه تنها از نظر دید بلکه شما را به عنوان فردی با استعدادها و علایق منحصر به فرد می شناسند.

ما برای حمایت از شما ، از نظر شخصی و فارغ التحصیلی ، در آنجا خواهیم بود.

هزینه ها و امور مالی

بسیاری از اطلاعات مالی دانشجویان از منابع متعددی در دسترس است ، اما گاهی اوقات گیج کننده و متناقض است. به همین دلیل است که در BGU سعی می کنیم تمام اطلاعات و پشتیبانی را که می توانیم برای کمک به شما در تمام مراحل کار داشته باشیم به شما ارائه دهیم. تیم مشاوره دانشجویی ما متخصص در کمک به شما برای ترتیب دادن بودجه تحصیلات خود ، ارائه خدمات مختلفی برای راهنمایی گام به گام همه جنبه های مالی دانشجویان ، متخصص هستند.

متقاضیان دوره کارشناسی باید از طریق UCAS با استفاده از کد مربوطه UCAS اقدام کنند. هزینه درخواست برای یک انتخاب 12 پوند یا برای بیش از یک انتخاب 23 پوند است. برای همه متقاضیان ، دستورالعمل های کاملی در UCAS وجود دارد که در آن پر کردن درخواست آنلاین خود را برای شما آسان تر می کند ، به علاوه متن راهنما در صورت لزوم.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a fe ... اطلاعات بیشتر

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a few minutes’ walk from Lincoln Cathedral, Castle and the old Roman city. We’re set on a single-site campus, so just about everything you need is close by, whether it be your tutors, your friends, your lectures or the places in which you like to relax. اطلاعات محدود