بررسی دوره

طراحی منحصر به فرد خود را با مد طراحی BA (Hons). با تمرکز بر مهارت و نوآوری، ما شما را با دانش گسترده ای از مد طراحی، آزمایش، برش الگو و ساخت و ساز جمع آوری مجموعه خود را. اگر می خواهید علامتی را در صنعت مد داشته باشید، می توانید از این دوره شروع کنید.

با یک کارگاه بزرگ و مجهز، و تجهیزات صنعتی، از فضا برای ایجاد طرح های فردی استفاده کنید.

مد را درک کنید

شما می توانید بسیاری از پیچ و تاب های مد، و همچنین چگونه به تحقیق و توسعه ایده های تولید مد هیجان انگیز و نوآورانه کشف. این دوره روش های جدید ساخت و تفکر را پرورش می دهد.

فراتر از طراحی و ساخت، شما همچنین خواهید آموخت که چگونه ایده های خود را به مشتریان و مفاهیم طراحی به مخاطبان گسترده تر بدهید. در این دوره، شما نقاط قوت فردی خود را ایجاد خواهید کرد، ساخت یک مجموعه کوچک و نمونه کارها برای پرتاب شما به صنعت طراحی در فارغ التحصیلی.

درگیر صنعت باشید

شما از ارتباطات ما با صنعت مد و نزدیکی نزدیک به لندن بهره مند خواهید شد. لندن یکی از پایتخت های مد جهان است که برای نوآوری و استعداد شناخته شده است. همچنین کارهایی را که بر سر کارهای خود انجام می دهید، فرصتی برای کار با پروژه های مبتنی بر صنعت با طراحان برجسته خواهید داشت. سخنرانان مهمان می توانند طیف وسیعی از مناطق را از مد طراحی، لباس، یک ظاهر طراحی شده، مشاوره برند و Fashion PR پوشش دهند.

شما نمایشگاه های زنده و نمایش های مد را برای نشان دادن کار و شبکه خود را با متخصصان صنعت توسعه.

قرار دادن بیشتر، انتخاب بیشتر

Bucks یک دانشگاه Placements Plus است. بنابراین، هر درجه ای که دارید، می توانید اطمینان حاصل کنید که تعداد زیادی فرصت های مربوط به صنعت مربوطه به شما پیشنهاد می شود تا به شما در زمینه انتخابی خود کمک کنید.

ما همچنین شما را برای پیشبرد کار آماده می کنیم، با مهارت های ویژه برای آموزش کار، افزایش رزومه کاری خود و مهارت های ساختمانی کارفرمایان ارزش خواهند داشت. به رسمیت شناختن ارزش، ما بر این مهارت ها قرار می دهیم که این تجربه را به زمان مطالعه خود متصل کرده ایم.

قرار دادن پلاس همه چیز در مورد کمک به شما یک تجربه ارزشمند تحت کمربند خود را در حالی که شما یک دانش آموز است. برای افزایش انتخاب های خود بعدا، و به شما کمک می کند تا کار فوق لیسانس را که می خواهید دریافت کنید.

جزئیات دوره

کد UCAS: W230

تیم ما از سخنرانان همه طراحان با تجربه، تمرینکنندگان صنعت و محققان فعلی هستند. آنها در خط مقدم روند، تکنیک و نیازهای صنعت کار می کنند. شما در حال کار بر روی تجهیزات استاندارد صنعت برای یادگیری آخرین تکنیک ها و روش های آینده متمرکز ساخت مد هستید. در کارگاه های آموزشی شما، یک آموزش به یک نفر را دریافت خواهید کرد، با نزدیک شدن به استادان، تکنسین های تخصصی و در کنار دانش آموزان همکاری خواهید کرد.

طرح های نوآورانه را در استودیو و کارگاه های استاندارد حرفه ای ما ایجاد کنید

این دوره 75٪ مبتنی بر عمل است بنابراین شما فرصت های فراوانی برای توسعه موضوع خود را از طریق دستیار، روش تجربی. این امر دسترسی به کارگاه ها را برای حمایت از فرایند طراحی در بر می گیرد.

با فضای کاری شخصی خود، از بخشی از جامعه استودیوی پر جنب و جوش و پویایی ما بهره مند شوید. از اینجا، شما دسترسی کامل به تمام تجهیزات مورد نیاز خود دارید. ما عشق و مراقبت زیادی را صرف ساختن فضای خلاق سرخ ریختیم. ما یکی از بهترین کارگاه های آموزشی در کشور و یک تیم تکنسین های اختصاصی داریم. شما از طریق روش های سنتی و با استفاده از نرم افزار دیجیتال، مواد را در اختیار خواهید داشت.

تجربه را در کارهای خلاصه زندگی در محوطه دانشگاه تجربه کنید

با تشکر از نزدیکی ما به لندن، شما می توانید از برخی از بهترین مغازه ها، گالری ها و موزه ها برای الهام دیدن کنید. شما می توانید با طراحان در پایتخت و اطراف آن کار کنید، تجربه در چگونگی سازگاری با چالش های کار در یک کسب و کار را تجربه کنید. دانش آموزان این فرصت را دارند تا در نمایشگاه مدرک لندن ما متوجه شوند.

شرایط ورود به دوره چیست؟

یک پیشنهاد معمول یک نمره UCAS Tariff از 80 خواهد بود. حداقل دو سطح کامل A (یا معادل آن) مورد نیاز است. هر برنامه به صورت فردی در نظر گرفته شده است.

در مورد بررسی درخواست شما ممکن است برای مصاحبه دعوت شود.

متقاضیانی که حداقل الزامات لازم برای دوره کارشناسی سه ساله را ندارند یا افرادی که به طور کامل برای دوره ی تحصیلی آمادگی ندارند می توانند برای یک برنامه چهار ساله از جمله سال پایه درخواست دهند.

ماژولهای دوره

نقشه ماژول

این نقشه ماژول لیستی از ماژول هایی را که دوره شما را تشکیل می دهد، فراهم می کند.

هر مدول ارزش تعدادی از اعتبارات (معمولا 15 یا 30 اعتبار برای دوره های کارشناسی) ارزش دارد. ماژول های اجباری (یا هسته) دانش موضوعی موضوعی را پوشش می دهند، در حالی که ماژول های گزینه "شما را قادر به توسعه منافع خود می کند". برای یک دوره تمام وقت، شما باید مدول هایی را در مجموع 120 اعتبار در هر سطح از درس بگیرید. تعدادی از ماژول های گزینه ای که می توانید انجام دهید بستگی به تعداد ماژول های اجباری در هر سطح دارد. شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی ایجاد دوره خود را از طریق صفحات مشاوره Academic پیدا کنید.

تدریس ما با نیازهای تحقیق و کارفرمایان آگاه می شود و ماژول ها به صورت دوره ای تغییر می کنند تا منعکس کننده تحولات در حوزه موضوعی باشد. علاوه بر این، در صورتی که تعداد دانش آموزانی که علاقه مند به یک ماژول گزینه هستند، کافی نیست، این ممکن است ارائه شود. اگر یک ماژول گزینه ای اجرا نشود، ما در اسرع وقت به شما توصیه می کنیم و به شما یک ماژول جایگزین را انتخاب می کنیم.

ماژول های موجود در این دوره عبارتند از:

سال 1 ماژول

 • مطالعات انتقادی و تاریخی - تفکر تاریخی و انتقادی
 • مواد و فرایندها
 • طراحی، تکنیک ها و مفاهیم
 • نمونه کارها

سال 2 ماژول

 • طراحی و آگاهی بازار
 • پروژه صنعت زنده
 • نمایشگاه و ارتقاء
 • مطالعات متقابل 2

سال 3 ماژول

 • مطالعات انتقادی و تاریخی - پایان نامه
 • مجموعه نهایی
 • گزارش متنی

قابلیت کارکرد

چشم انداز حرفه من چیست؟

ما اطمینان داریم که شما تمام مهارت هایی را که لازم است برای شروع کار حرفه ای در مد داشته باشید. با تمرکز ما بر مهارت و مهارت، شما با درک قوی از بخش فارغ التحصیل می شوید.

شما از ارتباطات ما با بخش مد، فرصت هایی برای کار در پروژه های زنده و شنیدن از متخصصان صنعت بهره مند خواهید شد. شما همچنین می توانید فرصتی برای ورود به مسابقات صنعت داشته باشید.

طیف گسترده ای از فرصت های شغلی مانند طراح لباس، الگوی برش، تکنولوژیست پوشاک، توسعه دهنده محصول، کارآفرین، مد خریدار، بازاریابی ویژوال، مدیریت خرده فروشی، روابط عمومی، مطبوعات و رسانه، سازمان رویدادها و تولید و یا مد یک ظاهر طراحی شده است.

فارغ التحصیلان همچنین می توانند مدرک تحصیل در دوره کارشناسی ارشد را انتخاب کنند.

چگونه می توانم به من برای حرفه ای آینده آماده شوم؟

در طول زمان خود با ما، از شما در مسیر کاری حرفه ای خود حمایت خواهیم کرد. ما به شما در توسعه مهارت های حیاتی کمک می کنیم، شما را تشویق می کند که رهبران کسب و کار، کارآفرین و خوب شوید.

ما دانشجویان ما را تشویق می کنیم تا در تعطیلات دانشگاه درخواست جایگزین های کاری کنند، به شما این فرصت را می دهند تا مهارت های خود را در زمینه کاری به کار ببندید. ماژول های ما و تخصص تدریس به شما کمک می کند تا به عنوان یک یادگیرنده مستقل تر و مستقل از تخصص انضباط خود کمک کنید.

ما همچنین بعد از فارغ التحصیلی به شما در پیدا کردن اشتغال کمک می کنیم.

معامله بزرگ

در بک ها، ما اعتقاد داریم ابتدا دانشجویان ما را قرار می دهیم. به همین دلیل است که اتحادیه دانشجویان ما بسته منحصر به فرد "بزرگ معامله" ما را توسعه داده است. ما تنها دانشگاه انگلستان هستیم تا دسترسی رایگان به چنین فعالیت های گوناگون و هیجان انگیز را فراهم کنیم - همه اینها برای غنی سازی تجربه دانشگاه است.

ما رویدادهای رایگان و سرگرمی، کارگاه های مهارت های اضافی، ورزش، فعالیت های تفریحی، جوامع و طرح های پرداخت شده دانشجویی پرداخت می کنیم. همه در یکی از 10 اتحادیه دانشجویان برتر انگلستان. این معامله بزرگ است!

هزینه ها

قیمت آن چند است

 • خانه تمام وقت و اتحادیه اروپا، سپتامبر 2019: 9،250 پوند در سال
 • تمام وقت بین المللی، سپتامبر 2019: 12،000 پوند در سال
 • خانه تمام وقت و اتحادیه اروپا، فوریه 2020: 9،250 پوند در سال
 • تمام وقت بین المللی، فوریه 2020: 12،000 پوند در سال

اکثر دوره ها شامل برخی از هزینه های اضافی است که توسط هزینه های خود را پوشش نمی دهد.

شما در طول زمان خود به عنوان یک دانش آموز می توانید از حمایت مالی از طریق بورسیه یا بورس تحصیلی بهره مند شوید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Bucks New University »

آخرین به روز رسانی May 14, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
فوریه 2020
Duration
تمام وقت
Price
9,250 GBP
(Full Time Home and EU، سپتامبر 2019: 9،250 پوند در سال؛ Full Time International، سپتامبر 2019: 12،000 پوند در سال؛ Full Time Home and EU؛ فوریه 2020: 9،250 پوند در سال؛ Full Time International؛ فوریه 2020: 12،000 پوند در سال.)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

فوریه 2020