Read the Official Description

BA (Hons) فناوری خلاقیت موسیقی

این که آیا هدف شما تولید یا ساخت موسیقی تجاری، صدای طراحی برای رسانه ها یا غرق شدن در دنیای صدای فضایی است یا خیر، تکنولوژی موسیقی خلاق به شما مهارت و دانش را برای درک عمیق تولید موسیقی و مهندسی می رساند؛ توسعه خلاقیت، حرفه ای و دانش آکادمیک در یک صنعت مستمر در حال توسعه. شما دانش، درک فرهنگی و مهارت های عملی مورد نیاز برای موفقیت ضبط، ترکیب و استاد صوتی معاصر را توسعه خواهید داد. به طور فعال برحسب مرزهای صنعت است.

برنامه ما توسط دانشگاه فالموت تأیید شده و اهدا می شود و در چارچوب تعالی تدریس اهدا می شود. طلا برای موسسات که در آن تدریس، حفظ و نتایج فارغ التحصیل به طور مداوم برجسته است و از بالاترین کیفیت در بریتانیا است.

تکنولوژی موسیقی خلاق BA (Hons) نیازی به نامزدی برای خواندن موزیک یا پخش موسیقی سنتی ندارد.

الزامات دوره

  • ابتدا از معیارهای معادل سطح 3 مانند سطوح A، یک دیپلم تمدید BTEC یا یک دیپلم بنیاد. با توجه به ماهیت خلاق دوره های ما، شما بر اساس شایستگی فردی و بالقوه خود برای موفقیت خواهید بود. ما تشویق میکنیم که در صورت لزوم امتیازات زیر این محدوده را پیش بینی کنید، در مورد انتقال از مؤسسه دیگری فکر کنید، یا اگر دیگر دارای صلاحیت یا تجربه حرفه ای هستید، زیرا ممکن است بتوانیم شما را در نظر بگیریم.
  • شما باید حداقل درجه 4 (یا C) یا بالاتر در GCSE زبان انگلیسی یا معادل آن را برای ورود به دوره های کارشناسی ما داشته باشید.
  • اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، ما تعدادی از مدارک زبان شناخته شده دریافت می کنیم که معادل حداقل نمره آکادمیک آیلتس 6.0 است، حداقل 5/5 در خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن.
  • سن: حداقل 18 سال
Program taught in:
انگلیسی

See 3 more programs offered by London College of Creative Media »

Last updated February 6, 2019
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
15,000 GBP
UK / EEA: £ 9250، بین المللی: £ 15،000
By locations
By date
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

اکتبر 2019