توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

در این برنامه جدید هیجان انگیز، شما در مورد کسب و کار موسیقی یاد می گیرید، در حال توسعه بخش خلاقیت خود را در حالی که در حال مطالعه در زمینه های کلیدی مانند بازاریابی، مدیریت، قوانین حق تکثیر، شیوه های صنعت، مالی و کارآفرینی. شما همچنین مهارت های تولید خلاق را با استفاده از آخرین فن آوری توسعه می دهید.

برنامه های آموزشی ما

سه برنامه خلاقانه دانشجویان کارشناسی ما به طور خاص نیازهای کسانی را که در صنعت موسیقی مشغول به کار هستند، برآورده می کنند. آنها مطالعات آکادمیک دقیق، آموزش فنی، خروجی های خلاقانه و فرصت های حرفه ای را ترکیب می کنند.

علاوه بر این برنامه، ما پیشنهاد می کنیم:

 • تکنولوژی موسیقی و تولید صدا (کارشناسی ارشد)
 • موسیقی، عملکرد و تولید BA (Hons)

تحصیل خارج از کشور

ما مشارکت با دانشگاه های سراسر جهان داریم که به شما فرصتی برای تحصیل در خارج از کشور را برای یک دوره یا یک سال ارائه می دهد. افزایش چالش زندگی در یک کشور دیگر و غرق شدن در یک فرهنگ متفاوت، تجربه ی پرماجرا است و به کارفرمایان بالقوه نشان می دهد که شما مستقل و انعطاف پذیر هستید.

سال در صنعت

همچنین ممکن است یک سال در صنعت در خانه یا در خارج از کشور به کار گرفته شود، تجربه کار در یک محیط حرفه ای را انجام دهید. ما به شما کمک و مشاوره می دهیم تا به شما در پیدا کردن جایگاه یا در صنعت موسیقی و یا در بخش های دیگر مانند موسسات خیریه و سازمان های هنری کمک کنید.

منابع تحصیلی

ما بر اساس یک محیط اسکله الهام بخش در Dockyard تاریخی Chatham، بخشی از پردیس Medway ما است. ما امکانات عالی و استاندارد صنعتی داریم و استودیوهای ما با تکنولوژی پیشرفته از تولید کنندگان پیشرو نصب شده اند.

استودیوی گل سرسبد ما یک کنسول جدید Neve Genesys Black G48 را با سیستم کنفرانس موجود Genelec 5.1 خود ادغام کرده است و دارای یک اتاق زندگی بزرگ و غرفه صوتی است.

ما همچنین تعدادی از استودیوهای دیگر از جمله استودیوی Avid HD با مخلوط کردن مخلوط SSL Matrix، یک استودیوی چند بلندگو Genelec، استودیوی ضبط فلوئی و دیگر سوئیت های تولید شده به خوبی مجهز و ایستگاه های کاری iMac داریم.

علاوه بر این، تئاتر صدای موسیقی و هنر ما یکی از بهترین ها در انگلستان است.

دانش آموزان می توانند موسیقی را در انواع فضاهای تخصصی در محوطه Medway انجام دهند و همچنین می توانند از فضاهای عملکرد فوق العاده در پردیس کانتربری ما استفاده کنند.

آموزش تعالی چارچوب

بر اساس شواهد موجود، هیئت TEF قضاوت کرد که دانشگاه کنت تدریس، یادگیری و نتایج برای دانش آموزان خود را به طور مداوم ارائه می دهد. این بالاترین کیفیت در انگلستان است.

آموزش و ارزیابی

کارکنان ما با آنها طیف گسترده ای از تجربه را از کارکنان متخصص کارشناسان خود به تکنسین های بسیار متخصص و متخصصان تمرین می کنند. آنها با هم در طول تحصیلات خود، شما را پشتیبانی، توسعه، چالش و الهام بخش شما می کنند.

ما از انواع روش های آموزشی مانند کارگاه های عملی و فنی، پلت فرم های عملکرد، سمینارها، سخنرانی ها و پروژه های گروه استفاده می کنیم.

شغل

هنگامی که برای رسیدن به یک شغل می آید، کنت شما مهارت های ضروری را به شما می دهد. بیش از 96 درصد از فارغ التحصیلان ما 2016 در شش ماه پس از فارغ التحصیلی شغل یا تحصیل بیشتر را پیدا کردند.

فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان موسیقی شامل بسیاری از جنبه های صنایع خلاق مانند:

 • ضبط موسیقی و تولید
 • توسعه نرم افزار صوتی
 • صدا برای فیلم
 • اجرای موسیقی
 • مدیریت موسیقی
 • ترکیب و آهنگسازی
 • تحقیق و دانشگاهی.

همچنین ممکن است در زمینه هایی از جمله:

 • بازی های ویدئویی
 • صدای زنده برای تئاتر و جشنواره ها
 • تاسیسات صوتی برای موزه ها
 • موسیقی صوتی و موسیقی کامپیوتری.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Kent - Centre for Music and Audio Technology »

آخرین به روز رسانی September 11, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
19,000 GBP
انگلستان / اتحادیه اروپا تمام وقت: £ 9250 - پاره وقت: £ 4625 | خارج از کشور تمام وقت: £ 19،000 - پاره وقت: £ 9500
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ