Read the Official Description

جزئیات دوره

یاد بگیرید چگونه برای مدیریت سازمان های پویا و پیچیده. درک کارشناسان از اینکه چگونه کسب و کارها کار می کنند و مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک مدیر استراتژیک و موفق را بدست آورید. شما دانش تئوری کسب و کار را در یک پروژه مشورتی مشتریان درخواست خواهید کرد و شما تجربه عملی لازم برای تحت تاثیر قرار دادن کارفرمایان بالقوه را به دست خواهید آورد. شما درک خود را از مسائل مربوط به کسب و کار و مدیریت در سطح ملی و سطح جهانی و در سراسر مجموعه ای از صنایع و بخش ها توسعه خواهید داد.

مزایای دوره

شما می توانید در سال سوم سال تحصیلی خود یک کار اشتغال داشته باشید تا بتوانید مهارت های کارآفرینی قابل انتقال خود را ارتقا دهید و ارتقا دهید. دانش آموزان ما با شرکت های بزرگ مانند دیزنی، برادران وارنر، لورئال، یونیلور، مارکس و اسپنسر، VW و KPMG، سالیانه پرداخت می شود. پست با این کارفرمایان شامل تحلیلگر تجاری، مدیر پروژه و مدیر حساب می شود. ما دارای دفتر کاریابی و استخدام اختصاصی برای حمایت از شما و دسترسی به طیف وسیعی از جای خالی کارفرمایان محلی، ملی و بین المللی است. راهنمایی و سمینار پیش از قرار دادن در موضوعاتی مانند CV و نامه نوشتن، نحوه موفقیت در مصاحبه، مراکز ارزیابی و آزمون های روان سنجی موجود است.

شما با فرصت هایی برای اعمال دانش خود به عمل، از طریق مطالعه موردی در کلاس، کارآموزی، تحصیل در خارج از کشور یا داوطلب شدن، ارائه خواهید شد. مهارت های کارآفرینی از طریق مشارکت فعال در تعدادی از مسابقات دانشجویی ملی مانند شرکت IBM Business Challenge تشویق و توسعه می یابد.

ما به حمایت از پیشرفت حرفه ای خود اختصاص داده ایم - به همین دلیل ما یک برنامه سخنرانی مهمان ارائه می دهیم. سخنگویان گذشته شامل مدیر عامل شرکت بورس اوراق بهادار لندن، رئیس هیئت مدیره سایه وزارت خزانه داری، رئیس پیشین و رئیس آکادمی بازاریابی، مدیر اجرایی انجمن بانکداران بریتانیا، اقتصاددان ارشد بانک یورکشایر و سردبیر Cosmopolitan بود.

شرایط ورود

* مکان های قابل دسترس در تمیز کردن در حال حاضر

پیشنهاد تمایز ما برای این دوره در بالا نشان داده شده است. با این حال، ما نیز علاقه مند به گوش دادن از دانش آموزانی که در مورد موضوع پرشور هستند و درخواست شما را در تعدادی از عوامل، از جمله، اما نه محدود به، عملکرد خود را در آزمون ها و ارزیابی، ارزیابی خواهد شد.

با ما تماس بگیرید 0113 812 3113 برای بحث در مورد شرایط، مهارت و تجربه خود.

الزامات اضافی

GCSES:

GCSE زبان انگلیسی و ریاضی در درجه C یا بالاتر (درجه 4 برای کسانی که GCSE خود را از سال 2017 به بعد) و یا معادل آن. مهارت های کلیدی سطح 2، مهارت های عملکردی سطح 2 و گواهی در مورد سواد بزرگسالان / شمارش پذیری به جای GCSEs پذیرفته می شوند.

آیلتس:

آیلتس 6.0 بدون مهارت زیر 5.5 یا یک معادل آن. این دانشگاه پشتیبانی عالی برای هر متقاضی دارد که ممکن است نیاز به انجام دوره های اضافی زبان انگلیسی داشته باشد.

متقاضیان بالغ

دانشگاه ما از متقاضیان بالغ که برنامه های بالقوه تحصیلی را نشان می دهند، تقاضا می کند. ما معمولا به شواهدی از تحصیلات اخیر دانشگاهی نیاز داریم، مثلا تکمیل یک دوره دسترسی، با این حال ممکن است که تجارب مربوط به کار مربوطه نیز در نظر گرفته شود. لطفا توجه داشته باشید که برای برخی از دوره های حرفه ای ما همه متقاضیان باید به شرایط ورودی مورد نیاز برسند و در این موارد کار تجربه نمی تواند جایگزین شود.

بررسی کیفیت خود را

اگر دانشجوی بین المللی هستید، می توانیم به شما در مقایسه و تأیید اعتبار شما کمک کنیم. لطفا با دفتر بین المللی ما در شماره 44 (0) 113 812 1111 09.00 تا 17.00 از Mon-Thurs / 09.00 تا 16.30 GMT GMT یا ایمیل internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

نیاز به مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود می بخشد؟

نگران نباشید اگر سطح زبان انگلیسی مورد نیاز برای دوره انتخابی خود را ندارید. ما طیف گسترده ای از دوره هایی را ارائه می کنیم که برای کمک به شما در بهبود مهارت و توانایی زبان انگلیسی شما، که اکثر آنها شورای بریتانیا را تأیید می کنند، طراحی شده است.

دورنمای شغل

فارغ التحصیلان ما به شدت انگیزه، پویا، انعطاف پذیر، تفسیر، ارقام، نوآورانه و خلاقانه هستند و در کارهای مختلف در صنایع مختلف از جمله تولید، خرده فروشی و مراقبت های بهداشتی کار می کنند. این دوره درب ها را به طیف وسیعی از نقش ها، از جمله افسر منابع انسانی، مدیر فروش و مشاور مدیریت، باز خواهد کرد. شما می توانید در یکی از دوره های تحصیلات تکمیلی خود مانند مدرک کارشناسی ارشد، MBA (فارغ التحصیل) و یا تجارت بین المللی MA تحصیل کنید.

 • تحلیلگر کسب و کار
 • مدیر پروژه
 • مدیر حساب
 • فروش اجرایی

تحصیلات تکمیلی

حرفه آینده شما کسب و کار ما است. به همین دلیل است که فرصت های تحصیلی بیشتری در همه زمینه های موضوع ما ارائه می دهیم. دوره های تحصیلات تکمیلی ما یک راه عالی برای ارتقاء مهارت هایی است که قبلا آموخته اید، از ارتباطات ما با صنعت سود می برید و به شما یک CV ارسال می کنیم که به چشم کارفرمایان می رسد.

مشاوره شغلی

تیم مشغول و کار حرفه ای ما مشاوره متخصص و منابع زیادی را برای کمک به شما در انتخاب و کسب اشتغال ارائه می دهد. این که آیا شما در اولین یا آخرین سال خود هستید، می توانید با اعضای کارکنان دفتر حرفه ای ما صحبت کنید که می توانند از طریق نوشتن یک رزومه برای جستجوی شغل توصیه های خود را ارائه دهند.

آموزش دادن و یادگیری

درک جامع از مدیریت و رهبری سازمان ها و محیط های در حال تغییر که شما در آن کار می کنید، به دست می آورید. شما می توانید دانش خود را در طیف وسیعی از زمینه ها از جمله کسب و کار و سیاست گذاری استفاده کنید. برگه های زیر جزئیات و آنچه را که در هر سال از دوره خود مطالعه می کنید، خواهید آموخت. توازن ارزیابی ها و حجم کاری کلی نشانگر است و ممکن است تغییر کند.

سال اول

پنج ماژول شش هسته ای شما را در زمینه کسب و کار به شما معرفی می کند. ششم، کسب و کار در عمل، شما را تشویق به فکر کردن در مورد آنچه که مهارت های لازم برای توسعه و پیاده سازی یک کسب و کار موفق است.

مدول های اصلی

 • تجزیه و تحلیل داده ها
 • آگاهی جهانی در سطح جهانی
 • حسابداری
 • مدیریت سازمان
 • درک بازاریابی
 • کسب و کار در عمل

سال دوم

شش ماژول شما به شما این امکان را می دهد تا حل مشکل را به مجموعه مهارت های خود اضافه کنید. مطالعات شما روی مفاهیم کسب و کار "میکرو" تمرکز خواهد کرد و ماژول تصمیم گیری مدیریتی توانایی شما برای تصمیم گیری موثر را بهبود می بخشد.

مدول های اصلی

 • تمرین مدیریت جهانی
 • مدیریت مالی
 • مدیریت عملکرد کسب و کار
 • بازاریابی کارآفرینی
 • عملیات
 • تصمیم گیری مدیریتی

سال سوم

شما تصمیم می گیرید که یک پروژه مشورتی یا شرکت بازرگانی راه اندازی را شروع کنید، یا یک قرار دادن کار یا اداره امور، اخلاق

مدول های اصلی

 • حکومتداری، اخلاق
 • مدیریت منابع انسانی استراتژیک برای رهبران
 • پروژه مشاوره / انکوباتور راه اندازی کسب و کار
 • استراتژی کسب و کار
 • اختراع نوین

هزینه ها و بودجه

دانشجویان بریتانیا و اتحادیه اروپا

هزینه تحصیل برای سال برای دانش آموزانی که در سال 2018/19 وارد می شوند 9250 پوند است. مبلغی که پرداخت می کنید هر ساله می تواند تاثیرات تورم را در نظر بگیرد.

دانش آموزان بین المللی

هزینه تحصیل برای سال تحصیلی برای دانش آموزانی که در سال 2018/19 وارد می شوند 12000 پوند است. مبلغی که پرداخت می کنید در هر سال از دوره خود در این سطح ثابت می شود.

امکانات

کتابخانه

کتابخانه ما 24 ساعت شبانه روز، هفت روز هفته، هر روز سال باز است و به شما امکان دسترسی به کتابهای تخصصی و مجلات، فضاهای یادگیری، کامپیوترها، امکانات چند رسانه ای و استخدام تجهیزات رسانه ای را می دهد. دهها هزار نفر از منابع دیجیتالی کتابخانه ما، از جمله کتاب های الکترونیکی، مجلات الکترونیکی و پایگاه های داده، می توانند به صورت آنلاین و در هر زمان و مکانی قابل دسترسی باشند.

کاسه رز

کاسه رز دارای فضاهای آموزشی چشمگیر، سالنهای نمایش، امکانات کنفرانس و شهرت برجسته محلی به عنوان مرکز کسب و کار است. کاسه رز، دانشجویان ما را در مرکز یک جامعه کسب و کار پویا قرار می دهد.

باشگاه و امکانات ورزشی

در لیدز بکت، نگه داشتن تناسب اندام آسان است - سوئیت های تناسب اندام ما آسان است، با تمام جدیدترین تکنولوژی های موجود و برای همه اعضای ورزش قابل دسترس است.

Program taught in:
انگلیسی

See 9 more programs offered by Leeds Beckett University »

Last updated August 30, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
سپتامبر 16, 2019
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
9,250 GBP
برای دانشجویان بریتانیا و اتحادیه اروپا. 12،000 GBP برای دانشجویان بین المللی.
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 16, 2019
Application deadline
Start Date
ژانویه 2020
Application deadline
Start Date
ژانویه 27, 2020
Application deadline

سپتامبر 2019

سپتامبر 16, 2019

ژانویه 2020

ژانویه 27, 2020