BA (Hons) فناوری خلاقیت موسیقی

London College of Creative Media

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BA (Hons) فناوری خلاقیت موسیقی

London College of Creative Media

BA (Hons) فناوری خلاقیت موسیقی

این که آیا هدف شما تولید یا ساخت موسیقی تجاری، طراحی صدای رسانه ای یا غرق شدن در جهان صدای فضایی است یا خیر، تکنولوژی موسیقی خلاق به شما مهارت و دانش را برای درک عمیق موسیقی تولید و مهندسی موسیقی می دهد. توسعه خلاقیت، حرفه ای و دانش آکادمیک در یک صنعت مستمر در حال توسعه. برنامه ما توسط متخصصان صنعت پیشرو طراحی شده و تحویل داده می شود، با تجربه تولید نمرات فیلم هالیوود، موسیقی متن فیلم های تلویزیونی و کار با هنرمندان برنده جایزه گرمی.

برنامه ما توسط دانشگاه فالموت تأیید شده و اهدا می شود و در چارچوب تعالی تدریس اهدا می شود. طلا برای موسسات که در آن تدریس، حفظ و نتایج فارغ التحصیل به طور مداوم برجسته است و از بالاترین کیفیت در بریتانیا است.

تکنولوژی موسیقی خلاق BA (Hons) نیازی به نامزدی برای خواندن موزیک یا پخش موسیقی سنتی ندارد.

الزامات دوره

  • یک پیشنهاد معمول بین 104 تا 120 امتیاز UCAS برای ورود به دوره های کارشناسی است، در درجه اول از معیار 3 معادل سطح 3 مانند سطح A، یک دیپلم تمدید BTEC یا یک دیپلم بنیاد. با توجه به ماهیت خلاق دوره های ما، شما بر اساس شایستگی فردی و بالقوه خود برای موفقیت خواهید بود. ما تشویق می کنیم که در صورت برآورده شدن امتیازات زیر این محدوده، فکر کردن در مورد انتقال از مؤسسه دیگری یا در صورتی که دارای تخصص و یا تجربه حرفه ای دیگر باشید، ممکن است بتوانید به شما احترام بگذارید.
  • شما باید حداقل درجه 4 (یا C) یا بالاتر در GCSE زبان انگلیسی یا معادل آن را برای ورود به دوره های کارشناسی ما داشته باشید.
  • اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، ما تعدادی از مدارک زبان شناخته شده دریافت می کنیم که معادل حداقل نمره آکادمیک آیلتس 6.0 است، حداقل 5/5 در خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن.
  • سن: حداقل 18 سال
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی October 2, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
15,000 GBP
UK / EEA: 9000 پوند، بین المللی: 15000 پوند
Locations
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات