BA (Hons) HRM و روانشناسی

Arden courses at GISMA

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BA (Hons) HRM و روانشناسی

Arden courses at GISMA

BA (Hons) HRM

منابع انسانی و روانشناسی یک ترکیب خوب از موضوعات است و به شما کمک خواهد کرد که برای مجموعه ای از زمینه ها، به ویژه دنیای شرکت های بزرگ، که در آن روانشناسی کسب و کار بسیار ارزشمند است.

اگر تصمیم به رفتن به مسیرهای ذکر شده نباشید، می توانید به سازمان های برتر کمک کنید تا انگیزه های کارکنان و خوشبختی را حفظ کنند. این کامل است اگر فردی هستید که دوست دارد بهترین را در افراد داشته باشد و دوست دارد برای کمک به همه در بالای بازی خود کار کند.

به عنوان بخشی از این دوره، شما را به مجموعه ای گسترده از شاگردان از جمله قانون، شاخه های مختلف روانشناسی، از جمله اجتماعی و توسعه، بیولوژیکی، شناختی و اجتماعی نگاه کنید.

در زمینه مدیریت، شما در مورد نحوه مدیریت تفاوت در فرهنگ های مختلف، چگونگی حفظ کنترل در زمان تغییر شرکت یاد بگیرند.

به همین ترتیب شما همچنین روشهای تحقیق در این زمینه را بررسی خواهید کرد. پس از آن شما می توانید فرصتی برای این کار را با پروژه نهایی در سال آخر خود به کار ببندید که تحت نظارت یکی از اعضای آکادمیک کارکنان قرار می گیرد و شما می توانید این قطعه کار را به هر منطقه ای از علاقه خود انجام دهید.

پس از فارغ التحصیلی، می توانید تصمیم بگیرید که حرفه ای برای خودتان پیدا کنید یا مطالعات بیشتری در این زمینه انجام دهید. شرکت ها همیشه متخصصان HR را نیاز دارند، بنابراین بازار کار همیشه در این زمینه قوی است. شما می توانید مجموعه ای از مهارت های قابل انتقال مانند ارزیابی داده ها، گزارش نوشتن، کار مستقل و همچنین بخشی از یک تیم و مهارت های ارائه را انتخاب کنید.

محل تحصیل شما

آلمان محبوب ترین گزینه برای دانشجویان بین المللی است که به دنبال تحصیل در اروپا هستند. این برای آموزش عالی با کیفیت شناخته شده است و شما می توانید این را با GISMA تجربه کنید. طبق آمار و داده های مانیتور ICEF.

برلین دومین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا است و دارای صحنه کسب و کار شغلی است و طیف وسیعی از فرصت های شغلی را برای متخصصان و فارغ التحصیلان جوان ارائه می دهد. علاوه بر تاریخ فرهنگی و سیاسی غنی، در حال حاضر معروف به ثروت خود از شرکت های فن آوری شکوفا و تعداد روزافزون کارآفرینان موفق است. آلمان محبوب ترین گزینه برای دانشجویان بین المللی است که به دنبال تحصیل در اروپا هستند. این برای آموزش عالی با کیفیت شناخته شده است و شما می توانید این را با GISMA تجربه کنید.

طرح های پرداخت انعطاف پذیر در دسترس است:

دانشگاه آردن برنامه های پرداخت انعطاف پذیر ارائه می دهد که به شما امکان می دهد هزینه های برنامه خود را در سه مرحله گسترش دهید.

الزامات دوره

  • دو نفر در GCE سطح یا معادل آن، به علاوه در کلاس C یا بالاتر در سه موضوع در سطح GCSE و یا معادل؛ یا
  • برای شرایط ورودی غیر استاندارد، لطفا با ما تماس بگیرید
  • سطح زبان انگلیسی معادل IELTS 6.0 یا بالاتر با حداقل 5.5 در هر جزء
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی December 7, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
8,000 EUR
در سال
Locations
آلمان - Berlin, Berlin
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
آلمان - Berlin, Berlin
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات