BA (Hons) Illustration

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

چه انتظاراتی در این دوره دارید

یک ارتباط بینایی ماهر شوید و نشان خود را در یک فضای رسانه ای که به سرعت در حال تغییر است نشان دهید.

در طول مدتی که مشغول تحصیل در رشته BA (Hons) در HCA هستید ، توانایی خود را در انتقال احساسات ، بافتن روایت ، توضیح یک مسئله پیچیده و روشن کردن مجموعه ای از موضوعات حیرت انگیز ، از طریق قدرت تصویرسازی خود تقویت خواهید کرد.

شما به دانش بنیادی مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک تصویرگر مسلح خواهید شد ، شما را تشویق می کند تا در یک وسعت شگفت انگیز از تکنیک های ساخت تصویر جستجو کنید و الهام گرفته برای ایجاد مسیر خود به عنوان یک حرفه ای خلاق در طول و فراتر از این دوره است.

تحصیل در رشته تصویرگری در کالج هنر Hereford ، فضاهای کاری ، زمان تماس و فرصت های لازم برای انجام کارهای عالی را ارائه می دهد.

در درجه تصویرگری در HCA ، اولویت ما کمک به شما برای توسعه "صدای" منحصر به فرد شخصی خود به عنوان تصویرگر است. ما این کار را با اجرای یک دوره گسترده انجام می دهیم ، این بدان معناست که شما قبل از تمرکز بر آنچه کار شما را به طور مشخص کار شما می کند ، در جستجوی و توسعه بی شمار تکنیک ها و رسانه ها پشتیبانی خواهید شد.

در طول دوره ، این فرصت را خواهید داشت که در بسیاری از کارگاههای گروههای کوچک و کلاسهای نقاشی شرکت کنید. شما همچنین می توانید از سخنرانی مربیان دوره باتجربه ما ، تکنسین های کارگاه و تصویرگران بازدید کننده بهره مند شوید. وقتی زمان شروع کار روی پروژه های شما فرا رسیده است ، می توانید این کار را در فضای کاری شخصی و شخصی خود انجام دهید.

ما بحث های گروهی را تشویق می کنیم و جلسات منظم بازخورد گروهی را برگزار می کنیم تا دانش آموزان بتوانند یکدیگر را تشویق و حمایت کنند. زمان تدریس خصوصی یک به یک به این معنی است که در پروژه های مختلف ، جایی که می توانید از یک تصویر فردی برای روزنامه گرفته تا کتاب تصویری یا کتابخانه ، هر چیزی را تهیه کنید ، به کمک شخصی خود نیاز دارید.

با پیگیری محکم در فرآیندهای سنتی ، مانند نقاشی و چاپ ، تصویرسازی در HCA همچنین نگاه خود را به معاصرترین اقدامات حفظ می کند. این دوره با بسیاری از تصویرگران برجسته و رویدادهای مشهور بین المللی همراه است. تصویرگری در Hereford همچنین دسترسی به امکانات کارگاهی کلاس جهانی و سفر به مراکز فرهنگی را فراهم می کند. خلاصه زندگی با مشتریان خارجی بدین معنی است که شما قبل از فارغ التحصیلی تجربه حرفه ای دست اول را کسب خواهید کرد.

دانشجویان HCA Illustration همچنین در کارگاه های عالی کار گرا که از فرایندهای چاپ سنتی ، از جمله چاپ نامه ، کاغذ نویسی ، چاپ تک ، حکاکی ، حکاکی و چاپ روی صفحه استفاده می کنند ، به پشتیبانی فنی دسترسی دارند. دانشجویان از امکانات و پشتیبانی عالی IT که نرم افزار استاندارد صنعت را در هر دو سیستم PC و MAC ارائه می دهد بهره مند می شوند. این شامل مجموعه کامل محصولات Adobe شامل فتوشاپ ، تصویرگر و افتر افکت ، به علاوه I-stop Motion و Final Cut Pro برای ویدئو پس از تولید است.

ماژول های گزینه فرصتی برای سفارشی کردن برنامه تحصیل شما و همکاری در طول دوره ها و سال ها را ارائه می دهند. همه دانش آموزان در مطالعات انتقادی شرکت می کنند ، جایی که می توانید بینش جذابی را درباره موضوعی که دوست دارید بدست آورید.

مهمتر از همه ، توسعه فردی هسته اصلی تصویر در HCA .

آنچه ما ارائه می دهیم:

 • آموزش گروهی کوچک در یک محیط دوستانه استودیویی.
 • فضاهای کاری جداگانه ای که می توانید خودتان بسازید.
 • دسترسی استثنایی به پشتیبانی آموزشی و مشاوره فنی.
 • پزشکان بازدید کننده الهام بخش و برجسته ، از جمله تصویرگران برنده جوایز: کلایو هیکس-جنکینز ، جانی هانا ، ربکا گیبون ، متیو ریچاردسون ، لورا کارلین ، ایان موری ، جف گرندفیلد ، هنرمند گزارشگر ژاویر پیک و چاپگران اصلی چارلز شیرر و نیک مورلی.
 • کلاسهای منظم طراحی و کارگاههای چاپ
 • فرصت ها برای تولید طیف وسیعی از نتایج از جمله رمان های گرافیکی ، کتاب های تصویری ، کتابخانه ها و انتشارات کوچک ، نقشه ، چاپ و موارد دیگر.
 • خلاصه پروژه های زنده با مشتریان خارجی.

گزینه های شغلی

 • طراح گرافیک
 • طراح تولید
 • انیماتور
 • مهندس تولید فیلم
 • تصویرگر خود منتشر شده
 • پزشکان آزاد و خلاق

داستان های موفقیت

نمونه های اخیر کمیسیون های فارغ التحصیلان HCA شامل موارد زیر است:

 • تصویرگری تحریریه رادیو تایمز و روزنامه های جدید شما
 • کمیسیون های کتاب کودکان برای چندین ناشر ، از جمله کتابهای Quarto و Wide Eyed Books ، Otter-Barry Books و Graffeg Books
 • ایجاد آثار هنری برای انتشارات روابط عمومی برای شورای Herefordshire و Balfour Beatty
 • ایجاد نصب های خاص سایت و آثار هنری از نوع "نقاشی دیواری"
 • گروه هایی از دانشجویان شرکت های "جمعی" را به اشتراک گذاشته اند که فضای استودیو را به اشتراک می گذارند و مشاغل کوچک را توسعه می دهند

"من از چیزهای زیادی در مورد HCA لذت بردم. ما همیشه از تصویرگران و سفرهای بازدید کننده شگفت انگیز و الهام بخشی برخوردار بودیم. این دوره بسیار خوب متصل است. "
~ تینا پیرس

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

سال 1

معرفی سال 1

تحقیق ، تجربی و تحلیلی.

در سال اول ، شما نقش نقاشی به عنوان یک مهارت اصلی و همچنین رابطه بین طراحی و فرآیندهای چاپ سنتی را کشف خواهید کرد. شما برخی از اشکال اساسی تصویرگری را مطالعه خواهید کرد ، مانند تصویرگری Fashion و Reportage ، که کاملاً به عمل نقاشی اعتماد دارند.

سال 2

آشنایی با سال 2

تمرین در حال توسعه

سال دوم کاوش شما در تصویرسازی را در بسیاری از اشکال اساسی آن بیشتر می کند. شما فرصتی برای توسعه و استفاده از توانایی های تصویر سازی خود از طریق طیف وسیعی از نتایج معاصر خواهید داشت. اینها شامل تعامل با پروژه ها و وظایف تعیین شده از خارج در قالب همکاری ، مسابقه و نمایشگاه است.

سال 3

آشنایی با سال 3

تأیید تمرین

سال آخر شما جایی است که حوزه مورد علاقه و / یا تخصص خود را در تصویر انتخاب کنید. شما در طول پروژه شخصی و پایان نامه خود این فرصت را خواهید داشت که روش تحقیق و تصویرگری خود را توسعه دهید. در هنگام برنامه ریزی و توسعه این مجموعه کارها ، ما از شما پشتیبانی می کنیم تا این کار را از طریق مذاکره و گفتگو انجام دهید.

شما یک نمونه کارها ایجاد خواهید کرد که تمرین تصویرگری فردی و تخصصی شما را به نمایش می گذارد. شما همچنین می توانید از رسانه های مقدماتی و دارایی های بصری ، مانند کارت های کسب و کار نوآورانه و حضور چشمگیر وب ، برای دستیابی به اهداف اولیه شغلی خود در دوره فارغ التحصیلی استفاده کنید.

140225_IllustrationAnimation.jpg

© کالج هنر Hereford

شرایط ورود

 • حداقل سن 18 سال.
 • مصاحبه نمونه کارها موفق.
 • پیشرفت تحصیلی - به طور معمول انتظار داریم متقاضیان 80 امتیاز تعرفه UCAS را در بدو ورود کسب کنند اما ، در حالی که صلاحیت مهم است ، پیشنهادات ما فقط براساس نتایج علمی نیست. ما ممکن است بر اساس شواهد دیگر استعداد و مناسب بودن دوره ، پیشنهاداتی ارائه دهیم.
 • 80 امتیاز UCAS در سیستم تعرفه جدید UCAS برای سال 2017 برابر با 200 امتیاز UCAS در سیستم امتیازات قبلی است - برای جزئیات بیشتر لطفاً به توضیحات و مشاوره تعرفه در وب سایت UCAS مراجعه کنید.
 • به متقاضیانی که زبان اول آنها انگلیسی نیست - اثبات نمره آیلتس در کل 6.0 با حداقل 5.5 در تمام بخش ها (خواندن ، نوشتن ، گوش دادن و صحبت کردن) الزامی است.
 • برنامه های مربوط به دانشجویان بالغ با تجربه مربوط نیز در نظر گرفته خواهد شد.
 • شناخت فرصت های یادگیری قبلی - این کالج از برنامه های دانشجویان با یادگیری قبلی و یا تجربه قبلی استقبال می کند. جزئیات بیشتر در مورد واجد شرایط بودن را می توان در صفحه 15 سیاست پذیرش ما مشاهده کرد.
 • در غیر این صورت ، لطفاً با ما با تلفن تماس بگیرید Registry @ HCA .ac.uk و ما می توانیم در مورد HCA و نیازهای بدن اعطای UWTSD مشاوره بیشتری ارائه دهیم.

NB برای دانشجویان Top-Up شرایط مختلف ورودی اعمال می شود

یک پردیس خلاق جدید برای Hereford:
رویکرد ایستگاه در اسکان دانشجویان

با قلبی سنگین ، به شما اعلام می کنیم که ساختمان جدید اسکان دانشجویی Station Approach طبق برنامه ریزی شده در 21 سپتامبر 2020 به روی دانشجویان باز نخواهد شد. ساخت و ساز به دلیل همه گیری Covid-19 به تأخیر افتاد و اگرچه آنها بی وقفه کار می کردند تا ساختمان را تا 2 ژانویه 2021 برای دانشجویان آماده نخواهد کرد. ما درک می کنیم که این خبر ایده آلی نیست و در برنامه های گروه جدید دانشجویان 2020/21 تأثیر خواهد داشت. با این حال ، تیم قلب قلب شهر همه چیز را آماده کرده است تا دانش آموزان بتوانند در ماه سپتامبر بیایند و یک خانه راحت و موقت برای شروع ترم جدید داشته باشند.

Station Approach یک محل اقامتی جدید و هدفمند برای دانشجویان کالج هنر Hereford در قلب شهر است که در فاصله کمی از پردیس های آموزشی HCA دارد.

محل اقامت به طور خاص برای دانشکده طراحی شده است و کارمندان و دانشجویان HCA با مفاهیم طراحی و تصمیم گیری در مورد نحوه کارکرد ساختمان به عنوان یک مرکز خلاقانه و خانگی درگیر شده اند.

محل اقامت در کنار ایستگاه راه آهن Hereford واقع شده و در میانه راه بین دو پردیس آموزشی (College Road & Folly Lane) و مرکز شهر قرار دارد. این امکان دسترسی آسان به تمام منابع اجتماعی و فرهنگی شهر و همچنین ارتباط با جامعه گسترده را فراهم می کند.

اکثر اتاق ها به صورت خوشه ای با آشپزخانه مشترک و فضای زندگی چیده شده اند ، همه اتاق خواب ها در اتاق مجازی قرار دارند.

این ساختمان تمرکز منحصر به فردی بر نمایش کارهای خلاقانه در داخل و خارج دارد و یک فضای اجتماعی استثنایی و جادار در طبقه همکف برای نمایشگاه ها و اجرا و همچنین معاشرت های غیررسمی وجود دارد.

این ساختمان جدید از یک فرآیند ساخت و ساز خارج از سایت "هوشمند" که از کیفیت استثنایی پشتیبانی می کند ، سود می برد.

محل

ایستگاه رویکرد در فاصله چند دقیقه ای از بسیاری از امکانات برای حمایت از زندگی دانشجویان مستقل از جمله یک سوپرمارکت بزرگ مقابل سایت واقع شده است.

مرکز پزشکی مدرن و چند پزشک عمومی Hereford چند صد متر در امتداد جاده افتتاح شده است.

این سایت به دانشجویان امکان دسترسی آسان به فضای سبز زیبا باغ چرچیل و همچنین سرگرمی هایی مانند کوچه بولینگ معروف Hereford را می دهد.

برای مسافرت بیشتر ، ایستگاه نزدیک ایستگاه نمی تواند برای راه آهن ، اتوبوس ، دوچرخه و تاکسی بهتر باشد.

اتوس

رویکرد ایستگاه برای ارتقا جامعه دانشجویی و رفاه دانشجویان اجرا خواهد شد.

در طول روز پذیرایی پرسنلی و خدمات ساعات تماس اضطراری دارد.

اتاق خواب های فردی شامل تخته های دیواری خلاقانه برای دانش آموزان برای شخصی سازی با نمایش کار خود یا منابع الهام است.

رویدادها و برنامه های اجتماعی در طول سال که توسط تیم مدیریت Station Approach با همکاری دانش آموزان تنظیم می شود ، جامعه خلاق را پشتیبانی می کند.

تکرارهای دانشجویی و کارمندان HCA در تصمیم گیری های مداوم در مورد مدیریت دانشگاه مشارکت خواهند داشت.

ابیگل اپلتون ، مدیر مدرسه ، گفت: ”واقعاً برای من بسیار هیجان انگیز بود كه با شریكانی كار كنم كه به اندازه Cityheart متعهد به حمایت از جامعه دانشجویی و رفاه دانشجویی باشند. ما رویکرد ایستگاه را به سالهای دوم و سوم و همچنین سالهای اول باز می کنیم زیرا این نشان دهنده اخلاق ما برای توسعه یک جامعه دانشگاهی بهم پیوسته است. این باعث ارتقا soc جامعه پذیری ، همکاری ، خلاقیت و رفتار حمایتی بین گروههای سال می شود. ما همچنین با پیشگام آموزش مهندسی جدید Hereford NMiTE کار می کنیم ، و دانشجویان مقطعی که برنامه جدید خود را شروع می کنند نیز دعوت می شوند برای اتاق در Station Approach درخواست دهند. تمرین هنرهای خلاق و مهندسی نوآور اشتراکات زیادی دارند. من بسیار خوشحالم که دانشجویان HCA این شانس را دارند که در همان مرکز خلاقیت زندگی کنند و منتظر ظهور همکاریهای خلاقانه زیادی هستند. "

برخی از شرکای ما

شرکت توسعه Cityheart Partnership در کار با بخش دولتی تخصص دارد و ساختمانهای اسکان دانشجویی در مقیاس کوچکتر را در سراسر انگلیس و همچنین ساختمانهای بهداشتی تحویل داده است. این اخلاق قوی در همکاری نزدیک با شرکا و ارائه راه حل های پایدار دارد. از مدیر Alastair Gourlay گرفته تا مدیر عملیات Sian Evans ، Cityheart به همان اندازه که ما در مورد اطمینان از شاد بودن و حمایت دانشجویان از محل اقامت خود اشتیاق داریم.

Engie یکی از بزرگترین شرکتهای انرژی و خدمات انگلستان است که تعهد عمیقی به بازآفرینی ، ایجاد اجتماع و ایجاد مکان دارد. انجی از ترویج هنر دانشجویی در سراسر انبارهای سایت و همچنین ساختمان به پایان رسیده هیجان زده است.

Caledonian Modular پیشگام ساختمان خارج از ساختمان است. دیوید والاس ، طراح کالدونیایی ما ، "دانشکده هنر" را در DNA خود دارد و به همان اندازه از لوازم بهداشتی با ما صحبت می کند که باهاوس صحبت می کند.

شورای Herefordshire از توسعه مدرسه هنری تاریخی Hereford و توسعه بیشتر شهرت بین المللی Hereford برای آموزش عالی تخصصی و همچنین ایجاد Hereford یک شهر پایدار بسیار حمایت می کند. ما خیلی دوست داریم که رئیس اجرایی آلیستر نیل برای دیدن کالج با دوچرخه خود بیاید.

هزینه اسکان

نرخ اجاره در هر هفته برای یک اتاق خواب خوشه ای تقریباً 142 پوند برای 42 هفته - معادل 5،964 پوند در سال خواهد بود.

نرخ اجاره هر هفته برای یک آپارتمان استودیویی تقریباً 163 پوند برای 42 هفته خواهد بود - معادل 6،846 پوند در سال.

* با توجه به شرایط و ضوابط

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

HCA’s intimate scale lends itself to natural collaborations and distinctive creative groups. It is the ideal setting for you to discover alternative ways of looking at things – surprising yourself and ... اطلاعات بیشتر

HCA’s intimate scale lends itself to natural collaborations and distinctive creative groups. It is the ideal setting for you to discover alternative ways of looking at things – surprising yourself and each other. Students also experience an excellent amount of contact time with tutors in a forum which is small enough for your voice to be heard. اطلاعات محدود