کارشناسی ارشد (Hons) برتر در هتلداری بین المللی و مدیریت گردشگری

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

دانشگاه میدلزک، لندن، انگلستان، و Niels Brock Copenhagen Business College ، این BA را در مدیریت بین المللی مهمانداری و مدیریت گردشگری ارائه می دهد. این برنامه به عنوان افزودنی دو ساله تحصیلات عالی یا دیپلم در مهمانتی و گردشگری و مطالعات مربوط به آن طراحی شده است.

لطفا توجه داشته باشید: این کارشناسی ارشد از بالا به بالا است. اگر بالاترین سطح تحصیلات شما مدرک دبیرستان BSc ما باشد. در مطالعات تجاری برای پروفایل شما مناسب تر خواهد بود.

دریافت BA تحصیلات معتبر انگلستان

این یک سال به پایان BA اجازه می دهد تا شما شروع به شروع کسب و کار حرفه ای بین المللی خود را با مدرک لیسانس معتبر بریتانیا در بین المللی مهمانداری و مدیریت گردشگری.

چرا یک BA بالا بردن؟

 • زندگی، کار و تحصیل در کپنهاگ، دانمارک
 • بالا بردن دوره دو ساله خود را با برنامه معتبر انگلستان
 • دوره کارشناسی جهانی خود را با یک مدرک کارشناسی معتبر ثبت کنید
 • در Niels Brock Copenhagen Business College ، کالج تجاری قدیمی دانمارک تحصیل کنید

به عنوان فارغ التحصیل BA (Hons) برنامه مدیریت بین المللی مهمانداری و گردشگری، شما برای شغل در بخش مهمان نوازی و گردشگری از جمله؛

 • افسران توسعه کسب و کار
 • نمایندگی خدمات مشتری
 • مدیران کارآموزان تحصیلات تکمیلی
 • افسران HR
 • افسران بازاریابی

115282_NB_Skole_CleanShot_034.jpg

مهلت درخواست

سپتامبر 2020 شروع کنید

مهلت درخواست: 15 آوریل 2020

سپتامبر 2021 شروع کنید

مهلت درخواست: 15 آوریل 2021

جدول زمانی

این برنامه شامل چهار ماژول است که هر یک در دو دوره تربیت می شوند. کلاس ها در روزهای هفته 4 روز در هفته رخ می دهد. لطفا توجه داشته باشید علاوه بر این، دانش آموزان در طول سال تحصیلی در جلسات کارگاه آموزشی شرکت خواهند کرد.

دانش آموز دسترسی به جدول زمانی الکترونیکی شخصی خود را در UMS خواهد داشت.

ادبیات

کتابهای eTextbook برای هر مدلی که مطالعه می کنید شامل هزینه می شوند. این ها توسط رهبر ماژول انتخاب می شوند و می توانند به صورت آنلاین خوانده شوند یا به یک رایانه دستگاه دستی منتقل شوند و از طریق Mycopenhagenbusinesscollege قابل دسترسی است.

دسترسی به مطالب آموزشی دیگر با مهمترین موارد جمع آوری شده در لیست خواندن آنلاین ایجاد شده توسط رهبر ماژول یا کتابدار شما برای شما در دسترس خواهد بود. لیست خواندن در ناحیه ماژول در Mycopenghenbusinesscollege قابل دسترسی خواهد بود.

شما همچنین به کتابداران، نوشتن آکادمیک، و همچنین دستیاران آموزشی و کارشناسان فناوری اطلاعات برای کمک و مشاوره به آنها دسترسی خواهید داشت. اگر پرس و جو شما عمیق تر باشد، لطفا یک وقت ملاقات با کتابدار تنظیم کنید. کتابدار همچنین در طول سال به سمینارهای خود مراجعه خواهد کرد تا شما را با مهارتهای لازم برای کمک به موفقیت در این دوره، تجهیز کند.

در نهایت، منابع آنلاین وجود دارد که شما می توانید در زمان خود برای مطالعه در کجا و زمانی که شما انتخاب می کنید وجود دارد.

115283_NielsBrock_SunnyCopenhagen035.jpg

مشاغل و کارشناسی ارشد

به عنوان فارغ التحصیل BA (Hons) برنامه مدیریت بین المللی مهمانداری و گردشگری، شما می توانید برای مشاغل در بخش مهمان نوازی و گردشگری از جمله؛

 • افسران توسعه کسب و کار
 • نمایندگی خدمات مشتری
 • مدیران کارآموزان تحصیلات تکمیلی
 • افسران HR
 • افسران بازاریابی
 • مدیران پروژه
 • مشاوران سفر

متقاضیانی که مایل به پیشرفت در تحصیلات تکمیلی هستند باید توجه داشته باشند که نیازهای پذیرش بین موسسات متفاوت است. به عنوان BA (Hons) IHTM شامل پایان نامه یا پروژه نهایی آن ممکن است شرایط پذیرش برای برخی از برنامه ها، به ویژه در دانمارک را برآورده نمی کند.

دانش آموزانی که با افتخار 2: 2 فارغ التحصیل می شوند، واجد شرایط درخواست مدرک کارشناسی و مدیریت رویدادهای بین المللی MSc / PGDip / PGCert بین المللی دانشگاه میلتسکس می باشند.

دانش آموزانی که با افتخار 2: 2 فارغ التحصیل می شوند، واجد شرایط تقاضا برای کسب و کار بین المللی و مدیریت مدرک کارشناسی NBCBC خواهند بود.

شرایط پذیرش

2 تا 3 سال دوره تحصیلی سطح سوم یا دیپلم در مهمانتی و گردشگری و مطالعات مرتبط با آن.

مدارک تحصیلی دانمارک در دانمارک یا مدارک معادل دانمارکی یا خارج از کشور و

سطح بالای زبان انگلیسی (IELTS 6.0 یا معادل آن با گروه زیر 5.5)

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Get to know Copenhagen Business College, which is part of Niels Brock. The history of Niels Brock dates back more than 130 years. Learn about the story, values, organization, and educations offered by ... اطلاعات بیشتر

Get to know Copenhagen Business College, which is part of Niels Brock. The history of Niels Brock dates back more than 130 years. Learn about the story, values, organization, and educations offered by the largest educational institution in Denmark. اطلاعات محدود