بررسی دوره

چیزهایی که در زندگی ما، اشیایی که ما دوست داریم، تجهیزاتی که ما استفاده می کنیم، توسط طراح محصول طراحی شده است.

طراحان محصول حل کننده های خلاق هستند. آنها به نیازهای انسانی پاسخ می دهند، ایده دارند، به شدت آنها را آزمایش می کنند و آنها را به محصولات آماده می کنند و برای استفاده می کنند.

درجه BA / BSc Product Design به شما این مهارت ها را می دهد که این نیازهای صنعت را سریع می کند. شما یک ذهن تحلیلی، دانش عمیق از مواد و فن آوری ها - و توانایی ایجاد تعادل بین فرم و عملکرد. شما با انجام این کار یاد می گیرید - با پروژه های دستکاری که شما را از طریق مفهوم، طراحی و توسعه برای تولید می کند.

شما به طور مداوم در کار خود اصلاح و اصلاح می کنید، درک طراحی طراحی محور و الهام گرفتن از تجربه های واقعی در جهان و زندگی نامه ها. شما همچنین تاریخ و تئوری طراحی و نحوه تاثیر آن بر کار شما را بررسی می کنید.

تصمیم به تحصیل در رشته یا کارشناسی ارشد بگیرید هر کدام از شما انتخاب می کنید، شما دانش کامل در مورد فرآیند توسعه محصول را به دست خواهید آورد و با مهارت ها و تخصص های لازم برای تبدیل شدن به یک طراح که محصولات خود را تغییر می دهد، ترک کنید.

یادگیری

از ابتدا، شما تجربه عملی در جلسات استودیو و کارگاه های آموزشی - توسعه مهارت های اصلی هسته خود را به دست آورید. سخنرانی هایی که توسط اعضای هیئت علمی هدایت می شوند، درک نظری خود را از زمینه شما گسترش می دهند، در حالی که سمینارهای کوچکتر طراحی شده برای ارائه راهنمایی برای رسیدگی بیشتر به نیازهای فکری و عملی فردی.

در طول سال اول تحصیل، هر دانش آموز می تواند از طریق سخنرانی ها، سمینارها، آموزش ها و کارگاه های عملی، بین 14 تا 22 ساعت تماس در هفته دریافت کند.

قابلیت کارکرد

در حالی که یادگیری شما طراحی شده است تا شما را به یک هنرمند / طراح و فکری متولد و توانمند تبدیل کند، برنامه درسی شما به همان شکل با توان بالقوه شما در ساختار سازگار است.

به همین ترتیب، تاکید بر اخلاق کار شما، خلاقانه و آکادمیک، با تمرکز قابل توجه روی تجربه واقعی دنیای هماهنگ خواهد بود؛ از ایجاد ارتباطات و تعهدات برای زندگی کردن مستعمرات، و اگر چنین شخصی را انتخاب کنید، در تشکیل کسب و کار خود حمایت کنید.

شما می توانید تصمیم بگیرید که در طول سال های دوم و آخر تحصیل، مسیری را طی کنید که در آن شما می توانید با کسب و کار خود درگیر شوید یا خود را برای لحظه ای که فارغ التحصیل می شوید، راه اندازی کنید. در سال آخر شما، به جای ارسال یک پایان نامه، شما می توانید یک طرح کسب و کار دقیق تهیه کنید.
در طول زمان خود در CSAD، شما از حرفه ای در صنعت خود ملاقات خواهید کرد و از مهارت و ایده های خود برای سود تجاری و حرفه ای قدردانی خواهید کرد. پروژه های متقابل انسانی بعدا شما را برای کار گروهی آماده خواهد کرد، در حالی که خلاصه های زنده شما را برای مهلت و خواسته های دقیق مشخصات آماده می کند.

شرایط ورود

متقاضیان بایستی یک نمونه کار هنری و / یا طراحی قوی داشته باشند و تعهد به هنر و / یا طراحی داشته باشند و ترجیحا پنج GCSE را شامل زبان انگلیسی (یا زبان اول ویلز) و ریاضیات * در درجه C یا بالاتر / درجه 4 یا بالاتر ( برای متقاضیانی که تازه در GCSEs اصلاح شده اند در انگلستان)

پس از مصاحبه و ارزیابی نمونه کارها، پیشنهادات معمول ما می تواند بین:

  • 96 - 120 امتیاز از هنر با موفقیت انجام شده است
  • 96 تا 120 امتیاز از حداقل 2 سطح A. برای BSc، یک سطح A در درجه C یا بالاتر در یک موضوع مربوطه: Science / Mathematics / Technology مورد نیاز است. مدارک تحصیلی ویلز - گواهینامه مهارت های پیشرفته به عنوان موضوع سوم در نظر گرفته می شود
  • RQF BTEC ملی دیپلم توسعه یافته / کمبریج دیپلم تمدید فنی: MMM / DDM
  • 96 تا 120 امتیاز از ترکیبی از اسکاتلند و اسکاتلند پیشرفته پیشرفته (برای BSc این باید در یک موضوع مربوطه: علم / ریاضی / فناوری)
  • 96 تا 120 امتیاز از گواهینامه رانندگی ایرلندی در انگلستان برای شامل 2 نمره H2 از هر موضوع (حداقل درجه H4 در نظر گرفته شده)
  • 96 تا 120 امتیاز از دسترسی به دیپلم HE در یک موضوع مربوطه

* برای متقاضیان ویلز نشسته ریاضی GCSE اصلاح شده، ما قبول هر GCSE

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 76 برنامه دیگر ارائه شده توسط Cardiff Metropolitan University »

آخرین به روز رسانی ژانویه 16, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
12,000 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019