توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از وبسایتهای سنتی تا آخرین برنامهها، فناوریها و مهارتهای لازم برای موفقیت در این بخش سریع رشد را یاد خواهید گرفت.

از طراحی تعاملی جلویی به ساختارهای اسکلت و پایگاه های عقب پایان، جنبه های کلیدی توسعه وب و برنامه نویسی را یاد خواهید گرفت. در عین حال، از طریق تمرین دستی در کلاس های کوچک، مهارت های خود را در HTML، CSS، جاوا اسکریپت، پی اچ پی و تجربه کاربری (UX) اعمال کنید.

بررسی اجمالی

از طریق این دوره، با استفاده از Adobe Photoshop و Illustrator، می توانید تجربه های مربوط به صنعت را با یادگیری نحوه ایجاد مدل ها و قاب های خیره کننده به دست بیاورید. شما همچنین با چالش های جدید بر اساس نیازهای صنعت مانند جاوا اسکریپت پیشرفته برای توسعه بازی های HTML5 روبرو خواهید شد.

از این پایه های شرکت، شما اصول طراحی و راه حل های فنی برای چالش های بازاریابی آنلاین و اجتماعی را بررسی می کنید، شامل موتورهای جستجوگرها (SEO)، تجزیه و تحلیل وب و مدیریت مبارزات انتخاباتی است. شما همچنین موضوعات پیشرفته مانند برنامه های وب و مقدمه ای برای توسعه برنامه موبایل و همچنین مهارت های نرم افزاری در دستکاری گرافیکی پیچیده خواهید آموخت.

آینده شما در توسعه وب:

توسعه دهندگان وب و دیجیتال با استفاده از بخش های فناوری اطلاعات، نرم افزار و خدمات کامپیوتری با افزایش سطح رکورد در انگلستان تقاضای ثابت دارند. فارغ التحصیلان اخیر به کار برای شرکت های پیشرو در زمینه از جمله آژانس خلاق AnalogFolk و راه حل های وب شرکت سیب زمینی ادامه دارد.

چنین فرصت هایی ممکن است الهام بخش شما برای ایجاد نرم افزار یا کسب و کار خود و تبدیل شدن به یکی از جامعه رو به رشد SAE از کارآفرینان موفق دیجیتال باشد. پس از گذراندن وقت نمایندگی از کوکاکولا، مایکروسافت و BMW، فارغ التحصیلی SAE Markus Schmeiduch یک برنامه پرواز را راه اندازی کرد و در حال حاضر بر روی پروژه های پیش رو فکر خود کار می کند، از چوب کلاسیک بصری برای نابینا برای ارسال سیگنال های کد مورس از طریق توییتر.

ماژول ها

ملزومات وب

در این ماژول شما نحوه ایجاد یک وب سایت حرفه ای و پاسخگو را خواهید آموخت، از طراحی طرح و استفاده از Illustrator و Photoshop برای ایجاد مدل ها استفاده کنید. در بالای این، شما شروع به یادگیری HTML و CSS خواهید کرد تا وب سایت خود را در دسترس داشته باشید. در طول این ماژول، شما پایه ای قوی در بهترین شیوه ها و استانداردهای صنعت و همچنین درک پایه های نظری مورد نیاز برای کار حرفه ای در صنعت وب به دست خواهید آورد.

توسعه پایدار

آیا می خواهید یک نقشه تعاملی را به وب سایت خود اضافه کنید و مطالب را به صورت پویا تغییر دهید؟ پس از این ماژول آسان خواهد شد! پس از شروع با مبانی توسعه وب و برنامه نویسی، ما اصول پیچیده ای از طراحی وب را معرفی می کنیم که به شما امکان می دهد تصویر کامل از فن آوری های وب معاصر مورد نیاز برای پروژه های وب تعاملی را بدست آورید.

در طول این ماژول شما نحوه اعمال و تعامل با وب سایت خود را یاد خواهید گرفت. با یادگیری جاوا اسکریپت و جی کوئری، می توانید یاد بگیرید چگونه رفتار کاربر را شناسایی کرده و با راه حل های تعاملی واکنش نشان دهید. در بالای این، شما نیز با آژاکس آشنا خواهید شد و بدین ترتیب می دانید چگونه به صورت پویا صفحات وب خود را با توجه به شرایط مختلف تغییر دهید.

طراحی تعاملی

این ماژول با هدف ارائه دانش و مهارت های خاص رشته ای به سطوح مفهومی و فنی پیچیده تر از طریق تحقق و ارزیابی برنامه های پیشرفته وب است. در طول این ماژول، دانش آموزان موضوعاتی مانند جاوا، توسعه تلفن همراه، برنامه نویسی پیشرفته شی گرا، محلی سازی و یادگیری الکترونیکی را بررسی می کنند.

هزینه

موسسه SAE ارائه دهنده آموزش عالی خصوصی است. کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان انگلستان / اتحادیه اروپا در دسترس است، اما تمام دوره هزینه را پوشش نمی دهد.

هزینه ها

هزینه تحصیل در دانشگاه متفاوت است و آیا شما دانشجوی انگلستان / اتحادیه اروپا یا دانشجوی بین المللی هستید.

برای دانشجویان لندن و آکسفورد هزینه ها 9000 پوند در سال برای دانش آموزان بریتانیا و 12000 پوند در سال برای دانشجویان بین المللی است.

برای لیورپول هزینه ها 8،000 پوند در سال برای دانش آموزان بریتانیا / اتحادیه اروپا و 11،000 پوند در سال برای دانشجویان بین المللی است. از سپتامبر 2015، این هزینه ها به 9000 پوند (UK / EU) و 12000 پوند (دانشجویان بین المللی) در سال افزایش خواهد یافت.

هزینه ها در پردیس گلاسکو ما 6،000 پوند در سال برای دانشجویان بریتانیا / اتحادیه اروپا و 9،000 پوند در سال برای دانشجویان بین المللی است. از سپتامبر 2015، این افزایش به 7000 پوند در سال (UK / EU) و 10،000 پوند (دانشجویان بین المللی) در سال افزایش خواهد یافت.

2 سال تحصیل

همانطور که درجه های ما فقط 2 سال است، شما صرفه جویی قابل توجهی در هر دو هزینه های تحصیل و هزینه های زندگی در مقایسه با سنتی 3 ساله درجه. بنابراین، شما می توانید تحصیل و فارغ التحصیل شدن با سطح بسیار پایین تر از بدهی دانش آموزان!

همانطور که وجوه صندوق وام هزینه کل هزینه دوره را پوشش نمی دهد، مقدار کمی وجود دارد که شما ممکن است نیاز به پرداخت از طریق وسایل خود را. ما درک می کنیم این همیشه آسان نیست، به خصوص زمانی که شما درآمد ندارید، به همین دلیل است که ما برنامه های پرداخت را برای گسترش اختلاف کوچکی که باید پرداخت کنید، ایجاد کرده اید. اگر شما مجاز به تامین مالی نیستید، ما برنامه های پرداختی هم برای شما داریم.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
SAE Institute UK

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط SAE Institute UK »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
13,000 GBP
9000 GBP در سال دانشجویان بریتانیا | 13000 GBP در هر سال دانشجویان بین المللی