توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آیا علاقه ای به موسیقی دارید؟ فارغ التحصیلان تولید SAE Audio دارای رکورد معتبر برنده جایزه های اسکار، گرمی و BAFTA هستند و برخی از بهترین شغل های صنعت صوتی را در بر می گیرند. دسترسی به استودیو های قابل توجه ما را تبدیل کنید و تبدیل به حرفه ای حرفه ای صوتی شوید!

بررسی اجمالی

به شدت با صنعت مرتبط است، این دوره بسیار محترم شما را برای پیشرفت های مداوم در تکنولوژی تجاری آماده می کند و تقاضا برای متخصصان حرفه ای صوتی سازگار و حرفه ای ایجاد می کند.

شما تکنیک های تولید صوتی برای صدای زنده و ضبط شده را یاد می گیرید و درک عمیق تئوری صدا را به دست می آورید. شما مهارت های ترکیب و ضبط را توسعه می دهید و خروجی های صوتی را برای رسانه های مختلف آماده می کنید.

از طریق پروژه های مبتنی بر اخلاق ما، شما دسترسی به امکانات استودیوی ما در سطح جهانی است و قادر به تکثیر سناریوهای جهان واقعی به منظور آماده سازی شما برای کار در صنعت است. با آوردن تئوری و تمرین با هم، شما خلاقیت و مهارت های تولید خود را به سطح حرفه ای توسعه - دادن به شما که تمام مزیت های رقابتی مهم هنگامی که شما مطالعات خود را کامل.

آینده شما در صدا:

فارغ التحصیلان ما در سراسر صنعت صوتی مشغول به کار هستند و با هنرمندان از مارک رونسون به Beyoncé کار کرده اند. فارغ التحصیلان ما برنده جایزه اسکار، BAFTAs و Grammys شده اند.

اگر می خواهید در یکی از زمینه های مختلف صنعت صوتی، از جمله تولید موسیقی، صدا برای فیلم و تلویزیون، صدای زنده، پخش رادیو، صدا، بازی صدا و غیره، درجه تولید صوتی به شما دانش و عملی مهارت های مورد نیاز برای موفقیت حرفه ای.

ما از سال 1976 آموزش حرفه ای های صوتی حرفه ای را آغاز کرده ایم و به عنوان یک فارغ التحصیل SAE، شما می خواهید به یک جامعه واقعا جهانی از فارغ التحصیلان، مربیان و کارفرمایان احتمالی پیوست.

ماژول ها

اصول صدا و صدا تمرین

ما شما را به مفهوم صدا به عنوان یک پدیده فیزیکی معرفی می کنیم و به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید رفتار خود را از لحاظ جسمی و عمیق پیش بینی کنید. سپس شما بر اصول اساسی تولید صوتی تمرکز می کنید، از جمله نظریه و کاربرد عملی مقادیر، پردازنده های پویا و اثرات. این بنیاد مهم شما را قادر میسازد مفاهیم مسیریابی سیگنال، میکروفون و بلندگوها را درک کنید و مهارتهای اساسی خود را برای کار در یک محیط صوتی حرفه ای فراهم کنید.

جریان سیگنال و پردازش

این ماژول برای کمک به ایجاد دانش نظری لازم برای کار در محیط استودیویی مدرن طراحی شده است. کار کردن در استودیو، شما مهارت های دستکاری را برای استفاده از تجهیزات صوتی حرفه ای مانند سیگنال های مسیریابی، تنظیم میکروفن ها و استفاده از تجهیزات بیرونی توسعه خواهید داد. با تمرکز بر جنبه های فنی کار در استودیو، شما می توانید اولین محصولات خود را در هر دو تنظیمات آنالوگ و دیجیتال تکمیل کنید. علاوه بر این، شما دانش خود را از تکنیک های تولید موسیقی به سطح پیچیده تر پیشرفت.

صدا چند رسانه ای

شما با طیف گسترده ای از ابزار و تکنیک های حرفه ای مورد استفاده در تولید صوتی برای برنامه های کاربردی چند رسانه ای آشنا خواهید شد. تمرکز اصلی این است که آماده سازی صوتی برای رسانه های مختلف، از جمله تصاویر و محیط های تعاملی است. این ماژول شما را قادر می سازد تا زیبایی شناسی و معناشناسی صوتی را از لحاظ واقعیت دراماتیک بررسی کنید، در عین حال ارائه خلاصه ای از مسیرهای حرفه ای موجود در زمینه از تولید موسیقی، پخش و صدای زنده، از طریق صدا برای فیلم، تلویزیون و بازی ها.

هزینه

موسسه SAE ارائه دهنده آموزش عالی خصوصی است. کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان انگلستان / اتحادیه اروپا در دسترس است، اما تمام دوره هزینه را پوشش نمی دهد.

هزینه ها

هزینه تحصیل در دانشگاه متفاوت است و آیا شما دانشجوی انگلستان / اتحادیه اروپا یا دانشجوی بین المللی هستید.

برای دانشگاه های ما در لیورپول، لندن و آکسفورد، هزینه ها برای دانشجویان بریتانیا 9000 پوند در سال و 13000 پوند در سال برای دانشجویان بین المللی است.

هزینه های دانشگاه گلاسکو 9000 دلار در سال برای دانشجویان بریتانیا / اتحادیه اروپا و 11،000 پوند در سال برای دانشجویان بین المللی است. از سپتامبر 2019، این هزینه ها به دانشجویان بین المللی افزایش خواهد یافت تا سالانه 11،500 پوند.

2 سال تحصیل

همانطور که درجه ما فقط 2 سال است، شما صرفه جویی قابل توجهی در هر دو هزینه های تحصیل و هزینه های زندگی در مقایسه با سنتی 3 ساله درجه. بنابراین، شما می توانید تحصیل و فارغ التحصیل شدن با سطح بسیار پایین تر از بدهی دانش آموزان!

همانطور که وجوه صندوق وام هزینه کل هزینه دوره را پوشش نمی دهد، مقدار کمی وجود دارد که شما ممکن است نیاز به پرداخت از طریق وسایل خود را. ما درک می کنیم این همیشه آسان نیست، به خصوص زمانی که شما درآمد ندارید، به همین دلیل است که ما برنامه های پرداخت را برای گسترش اختلاف کوچکی که باید پرداخت کنید، ایجاد کرده اید. اگر شما واجد شرایط دریافت مالی نیستید، ما برنامه های پرداختی هم برای شما داریم.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
SAE Institute UK

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط SAE Institute UK »

این دوره واقع در پردیس
Duration
24 
تمام وقت
Price
13,000 GBP
9000 GBP در سال دانشجویان بریتانیا / اتحادیه اروپا | 13000 GBP در هر سال دانشجویان بین المللی

Creative Media Degrees at SAE Institute