شما در حال پیوستن به نسل بعدی فیلمسازان هستید - مهارت ها و دانش های ضروری را بدست آورید تا مکان خود را در هر فیلم در سراسر جهان کسب کنید.

بررسی اجمالی

با تاکید بر تمرین دستی، به دوربین های دیجیتال با مشخصات بالا و تجهیزات تولید فیلم دسترسی خواهید داشت. در سراسر سیستم عامل های مختلف، شما فرآیندها و تکنیک های که پروژه های خود را به زندگی با پایه های نظری قوی تقویت می کنند یاد می گیرید.

علاوه بر این، شما یاد خواهید گرفت چگونه مخاطبان خود را به لحاظ احساسی جذب کنید و آنها را در کار خود بکشید. شما همچنین می توانید تجربه کار مستقل و همکاری در تولیدات واقعی و داستانی کسب کنید، که شما را قادر می سازد تا با یک مجموعه مهارت بسیار قابل انتقال، فارغ التحصیل شوید.

پیشرفت شما با دقت هدایت و غنی سازی توسط پشتیبانی فردی آموزش، اطمینان حاصل شود که شما ایجاد کار است که می تواند در نمونه کارها همه مهم خود را نشان می دهد.

آینده شما در فیلم:

از داستان روایت به مستند، داستان های بی نهایت به ما می گویند و صنعت به طور مداوم به دنبال افراد با استعداد با سبک داستان و صدای متمایز داستان است. بسیاری از فارغ التحصیلان ما قبل از رفتن به تولید ویژگی های خود در فیلم های کوتاه و تبلیغاتی کار می کنند.

Dougie Mackie یکی از فیلمسازانی است که قبل از کارگردانی مستند کوتاه مدت خود، به عنوان یک اپراتور دوربین برای ITV کار می کرد، خانم سایگون: گرما در حال بازگشت است.

ماژول ها

هنر داستانگویی

نوشتن روی صفحه نمایش یک مهارت نوشتن خلاق بسیار خاص است و نیاز به درک کامل از چگونگی عمل داستانسنجی بصری دارد. این ماژول از شما خواسته است تا تعدادی از پروسه های ایجاد شده و تجربی مورد استفاده در توسعه اسکریپت را بیاموزد تا درک خود را از ساخت و ساز روایت و سینمایی افزایش دهید. از طریق کار با سند اسکریپت تکمیلی، مهارت های خود را برای توسعه نمونه کارهای توسعه شخصی خود و سبک های بصری خود را به زندگی در صفحه، آماده برای صفحه نمایش یاد بگیرند.

فیلم غیر داستانی

تولید آثار غیر داستانی مستلزم درک انتقادی از تأثیرات اجتماعی، اقتصادی و سیاسی پیچیده تاریخی و معاصر است که روی ژانر تاثیر می گذارد تا به طور کامل توانایی رسانه را درک کند. شما اهمیت استفاده از شیوه های کار اخلاقی صحی را برای به دست آوردن توازن قدرت میان همکاران، فیلمسازان و مخاطبان یاد خواهید گرفت تا بتوانید فیلم کوتاه و غیر داستانی خود را طراحی و تولید کنید.

روشهای تولید و توزیع

برای این ماژول شما نقش و بسیاری از تعهدات متنوع تولید کننده را، که اغلب به عنوان مبهم، به طور عمده به علت تنوع و پیچیدگی وظایف مربوط به کل تولید فیلم، از طریق توزیع، مشاهده می شود، متعهد می دانید. با این حال ما شما را با جزئیات جزئی مورد نیاز برای انجام وسعت کارها و در عین حال توسعه مهارت های قبلی خود را در تکنیک های پس از تولید برای اصلاح سبک فردی خود را آماده. سپس ما فرآیند ضروری حذف را به شما نشان می دهیم تا تعیین کنید که کدام روش توزیع کلاسیک یا معاصر در رسانه های خلاق برای ایجاد شما موثر باشد.

هزینه

موسسه SAE ارائه دهنده آموزش عالی خصوصی است. کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان انگلستان / اتحادیه اروپا در دسترس است، اما تمام دوره هزینه را پوشش نمی دهد.

هزینه ها

هزینه تحصیل در دانشگاه متفاوت است و آیا شما دانشجوی بریتانیا / اتحادیه اروپا یا دانشجوی بین المللی هستید.

برای دانشگاه های ما در لیورپول، لندن و آکسفورد، هزینه ها برای دانشجویان بریتانیا 9000 پوند در سال و 13000 پوند در سال برای دانشجویان بین المللی است.

هزینه های دانشگاه گلاسکو 9000 دلار در سال برای دانشجویان بریتانیا / اتحادیه اروپا و 11،000 پوند در سال برای دانشجویان بین المللی است. از سپتامبر 2019، این هزینه ها به دانشجویان بین المللی افزایش خواهد یافت تا سالانه 11،500 پوند.

2 سال تحصیل

همانطور که درجه ما فقط 2 سال است، شما صرفه جویی قابل توجهی در هر دو هزینه های تحصیل و هزینه های زندگی در مقایسه با سنتی 3 ساله درجه. بنابراین، شما می توانید تحصیل و فارغ التحصیل شدن با سطح بسیار پایین تر از بدهی دانش آموزان!

همانطور که وجوه صندوق وام هزینه کل هزینه دوره را پوشش نمی دهد، مقدار کمی وجود دارد که شما ممکن است نیاز به پرداخت از طریق وسایل خود را. ما درک می کنیم این همیشه آسان نیست، به خصوص زمانی که شما درآمد ندارید، به همین دلیل است که ما برنامه های پرداخت را برای گسترش اختلاف کوچکی که باید پرداخت کنید، ایجاد کرده اید. اگر شما واجد شرایط دریافت مالی نیستید، ما برنامه های پرداختی هم برای شما داریم.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
SAE Institute UK

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط SAE Institute UK »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
13,000 GBP
9000 GBP در سال دانشجویان بریتانیا / اتحادیه اروپا | 13000 GBP در هر سال دانشجویان بین المللی