بازی در

آیا شما بازی های ویدئویی زندگی می کنید و نفس می کشید؟ بیا و یاد بگیرید تمام جنبه های کلیدی بازی ها، برنامه نویسی بازی و طراحی بازی را از سخنرانان با تجربه بیش از 20 سال در صنعت داشته باشید!

این دوره ی نوآورانه برنده جایزه، به شما تجربه تجربیات بعدی را در کار خلاقانه و همکاری در پیشروی پیشرفت های تکنولوژی ارائه می دهد. استفاده واقعی از مهارت های خود در جهان واقعی ضروری است - و شما می توانید با مشتریان خارجی و ناشران بازی مانند Bethesda و Ubisoft کار کنید.

LSBU یک مرکز عالی برای تحقیقات بازی های واقعیت مجازی و تکمیل شده در لندن است و همچنین تجربه توسعه در بازی های فراگیر را ارائه می دهد.

ما فرصتی برای همه دانشجویان کارشناسی ارشد / اتحادیه اروپا برای ارائه دوره کار، کارآموزی یا تجربه کاری در هنگام مطالعه یک دوره تمام وقت از سپتامبر 2019 ارائه می دهیم.


چرا بازی در LSBU را مطالعه کنید؟

این دوره قبلا به نام بازی های فرهنگی شناخته شده بود.

اعتبار نامه ها

اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت

ماژول ها

در این دوره، شما مهارت های ضروری برای کار در صنعت بازی ها و همچنین خلاقیت خود را تحت هدایت کارشناسان صنعت بازی های پرشور یاد خواهید گرفت.

شما از طرف فنی بازی های ساخت و صنعت بازی نیز یاد خواهید گرفت - مهارت های خلاقانه و سازمانی خاص را برای تولید بازی و نقش رهبری کسب کنید. شما می توانید بازی هایی را برای طیف وسیعی از سیستم عامل های بازی ایجاد کنید: بازی های کامپیوتری، بازی های رایانه ای، کنسول های بازی، بازی های موبایل و بازی چند نفره آنلاین. ما طراحی بازی و طراحی، طراحی زندگی و آناتومی، طراحی شخصیت، انیمیشن، طراحی صدا، اسکریپتینگ، مدل سازی 3D، ضبط حرکت را پوشش خواهیم داد - این همه در یک پروژه مهم مستقل قرار دارد.

روشهای ارزشیابی برای دوره: 83٪ دوره کارشناسی

سال 1

 • طراحی بازی 2D
 • هنر و طراحی صدا
 • بازی حافظه (ماژول نظری)
 • مدلسازی سه بعدی
 • صنعت و حرفه ای تمرین
 • صنایع خلاق

سال 2

 • طراحی داستان
 • مدل سازی شخصیت و انیمیشن
 • طراحی سطح 3D
 • پاسخ: ایجاد
 • برنامه نویسی بازی
 • شیوه های همکاری

سال 3

 • پروژه بازی پیشرفته (ماژول سه گانه)
 • بازی ممتاز
 • پایان نامه (مدول دوگانه)

ماژول ها از طریق پروژه های فردی و گروهی، کارهای توسعه مرتبط با نقش های صنعت (به عنوان مثال مدل 3D یا اسکریپت بازی)، انتقاد، سخنرانی های شفاهی و حوزه ها، گزارش های کتبی و مقالات ارزیابی می شود.

قابلیت کارکرد

بریتانیا تخمین زده شده است که 5th بزرگترین بازار بازی های ویدئویی در سال 2017، جایی که 32.4 میلیون نفری این کشور 4.2 میلیارد دلار در سال جاری (نیوزو) صرف خواهد کرد. همچنین در حال گسترش ارتباط بین بازی ها و صنعت فیلم در سطح جهانی است.

این دوره شما را برای حرفه ای مرتبط با طراحی در صنعت بازی و یا شغل مرتبط با بازی در صنایع مرتبط مانند روزنامه نگاری و روابط عمومی تعیین می کند. فارغ التحصیلان اخیر به طراحان، هنرمندان شخصیت و محیط زیست و نویسندگان سینمایی تبدیل شده اند.

میخواهید بیشتر درباره فارغ التحصیلان ما بشنوید؟ فارغ التحصیلان بازی Ari Shirazi داستان خود را در مورد ساخت یک حرفه در صنعت بازی سهام؛ از یک کودک نوپا وسواس بازی به یک طراح فنی در سونی - و در کار بر روی برخی از محبوب ترین بازی های ویدئویی در جهان است.

تجربه

در طی این دوره، شما را تشویق می کنیم که با سازمان های حرفه ای بیرونی به عنوان وسیله ای برای افزایش مشخصات خود و کسب تجربه دست پیدا کنید. دانشجویان ما با TT Fusion، Crytek، THQ، Electronic Arts، Buena Vista (بازوی توسعه بازی دیزنی)، Square Enix، Sega و PlayGen کار کرده اند.

یک گروه از دانشجویان سال اول ما توسط بی بی سی تهیه شده بود تا محتوای بازی های رایگان را تهیه کند. گروهی از دانش آموزان سال دوم ما با موفقیت در جشنواره دیجیتال جرات به ارمغان آوردند که توسط بی بی سی، کانال چهار، مایکروسافت، الکترونیک هنر، اسکاتلند و راکستار حمایت شده است.

خدمات کارفرما

ما سال تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی دانشگاه - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018 هستیم.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

 • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
 • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.

امکانات

استودیو اختصاصی بازی، استودیوی ضبط حرکتی، صفحه نمایش سبز، استودیوی صوتی، استودیوی عکاسی، منابع کتابخانه تخصصی.

ماژول های طراحی و توسعه بازی عمدتا در Games Studio متخصص آموزش داده می شود که دارای رایانه های شخصی و کنسول های بازی با مشخصات بالا است. دانش آموزان برای بازی کردن بازی و کار بر روی پروژه های بازی به Studio Studio دسترسی دارند. شما برنامه ریزی، طراحی و ساخت بازی های خود را با استفاده از برنامه هایی مانند:

 • موتور بازی Unity
 • 3D استودیو مکس و مایا
 • Zbrush، Adobe Photoshop
 • حرکت ساز
 • کیت توسعه غیر واقعی
 • Oculus Rift SDK
 • جهش حرکت VR SDK
 • Cubase، Logic، Sound Forge، Audacity، Audition و FMod.

استودیو فیلم و صدا

فیلم استودیو یک اتاق دوتایی با یک شبکه نورپردازی، کنترل روشنایی DMX، پس زمینه سبز، تهویه مطبوع، اتاق سبز (برای آرایش و کمد لباس) و انزوای صدا برای استفاده به عنوان یک صحنه است.

استودیو عکاسی

استودیو عکاسی یک فضای دوگانه با شبکه نورپردازی عکاسی، تهویه مطبوع، اتاق سبز (برای آرایش و کمد لباس) و دو سیستم جداگانه کولورما با طیف وسیعی از گزینه های پس زمینه (از جمله وینیل و کاغذ) است.

ویرایش سوئیت ها

هفت ویرایش سوئیت ایده آل برای ویرایش ویدئو، صدا و ضبط صدا سریع است. تمام سوئیت ها با شبکه فوق سریع 10Gb / s شبکه می شوند و امکان ویرایش و رتبه بندی آن ها را می دهد، در حالیکه فایل های تولید را با سرعت به اشتراک می گذارند.

آزمایشگاه مک

استودیو Elephant در LSBU Mac Lab با Quad Core و دو GPU MacPros، که برای کارگاه های آموزشی رسانه های دیجیتال و کارآموزی بدون نظارت در دسترس است، نصب شده است.

نمایش سینما

این سینمای 36 صندلی دارای پروژکتور 4K و 5.1 پخش صدا است و برای پیش نمایش کار تولید قبل از اینکه به عموم مردم برود، ایده آل است.

آموزش دادن و یادگیری

استادان خود را در زمینه های خود هدایت تمرین می کنند، بنابراین همه چیز ما مربوط به صنعت است. سخنرانان مهمان الهام بخش از ناشران، خانه های تولیدی و استودیوهای خلاق به شما بینش صنعت بیشتر و ارتباطات حرفه ای خود را می افزایند.

کار عملی شما توسط تیم تظاهرات فنی پشتیبانی خواهد شد و شما به امکانات پیشرفته دسترسی خواهید داشت.

رویکرد ما در سنت های هنر و طراحی مبتنی است، اما توسط نظریه های انتقادی که از منظر بین المللی مطالعات بازی گرفته شده است، مطلع می شود. شما از هدایت اختصاص یافته به یک به یک توسط سخنرانان با تجربه خود که در تحقیقات مطالعات بازی فعال هستند بهره مند خواهید شد. به عنوان یک نتیجه، شما به یک بخش قابل توجهی از تحقیقات پیشرفته دسترسی خواهید داشت که به رشد و پیشرفت عملی و فکری شما کمک می کند.

آموزش سال

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد صنایع و صنایع خلاق، شما در طول سه هفته اول خود در LSBU یک معلم نامیده می شود. نقش معلم شما، تماس اولیه شما برای حمایت آموزشی و حرفه ای است.

معلم شما از شما حمایت می کند تا بهترین وقت خود را در LSBU به دست بیاورد، مشاوره و نشانه های دیگر منابع پشتیبانی در دانشگاه را ارائه می دهد.

معلم شما باید اولین فردی در دانشگاه باشد که شما با آن صحبت می کنید اگر مشکلی دارید که بر کار شما تأثیر می گذارد. این می تواند علمی، مالی، بهداشتی و یا نوع دیگری از مشکل باشد.

شما حداقل یک بار یک ترم به مدت 30 دقیقه در طول دوره خود با یک معلم شخصی ملاقات خواهید کرد. شما می توانید با استاد خود برای جلسات اضافی یا پشتیبانی از طریق ایمیل تماس بگیرید.

شرایط ورود

2018 تعرفه

 • سطح BCC یا؛
 • دیپلم ملی BTEC یا MMM ؛
 • دسترسی به مدارک HE با 9 تمایز 36 Merits یا؛
 • معادل سطح 3 مدارک به ارزش 106 امتیاز UCAS
 • متقاضیان باید 5 GCSE را شامل AC، شامل ریاضی و انگلیسی یا معادل آن (اصلاح شده GCSE 4 یا بالاتر)
 • ما از مدارک تحصیلی از سراسر جهان می خواهیم. مدارک تحصیلی انگلیسی برای دانش آموزان بین المللی: نمره آیلتس 6.0 یا مهارت کمبریج یا درجه پیشرفته C.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 40 برنامه دیگر ارائه شده توسط London South Bank University »

آخرین به روز رسانی February 24, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 23, 2019
Duration
تمام وقت
Price
9,250 GBP
سال 1 هزینه تمام وقت UK / EU هزینه: 9250 پوند؛ هزینه بین المللی: 13125 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 23, 2019
End Date
ژانویه 24, 2022
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 23, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژانویه 24, 2022