BA در هنرهای نمایشی (Hons)

University of Gloucestershire

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BA در هنرهای نمایشی (Hons)

University of Gloucestershire

این دوره "تهدید سه گانه" آواز، رقصیدن و بازیگری را به همراه می آورد. تکنیک های بازیگری را در مرحله و برای دوربین بسازید. تقویت صدای خود و آواز خواندن با آموزش معمولی. درسهای رقصی از جمله باله، شیر، مدرن و جاز را بیاموزید. شما از سخنرانانی که حرفه ای های هنری را می خوانند، با سازمان هایی مانند شرکت سلطنتی شکسپیر مشغول به کار هستند. در درجه اول، شما قادر به انتخاب ماژول بر اساس آنچه شما در مورد پرشور هستید. شما فرصت هایی برای مطالعه سایر جنبه های تئاتر، مانند رقص، تئاتر فنی و توسعه کسب و کار خواهید داشت مطالعه نظری بر پایه همه عناصر این دوره است.

با هشت کارکرد زنده در هر سال، از جمله موزیک های تمام عیار، تجربه فراوانی کسب کنید، در کارگاه های واقعی با کارشناسان صنعت کار کنید. شما با شرکت های بین المللی تئاتر در رویدادهای مشهور و مکان ها یاد خواهید گرفت. دانش آموزان به تازگی مهارت های خود را با کمپانی Motionhouse Dance و Frantic Assembly، و همچنین در جشنواره های Edinburgh Fringe، Jolt Theatre و Strike Light انجام داده اند. شما همچنین می توانید از نمایشگاه های محلی و مکان هایی مانند Everyman و گالری هنری ویلسون استفاده کنید. در پایان سال گذشته شما یک نماینده حرفه ای برای نمایندگان صنایع در لندن برای شروع کار خود خواهید داشت.

یک ماژول در تئاتر دیجیتال به شما فرصتی برای توسعه مهارت در رسانه های دیجیتال ارائه می دهد. شما مهارت های عملکرد خود را از طریق کار قبل از فیلم برداری تقویت می کنید و از انجام در و خارج از صفحه حرکت می کند. شما در مرکز فعالیت های هنری و رویدادهای ما در پردیس Oxstalls 2 میلیون پوندی را یاد خواهید گرفت. این امکانات شامل یک استودیوی رقص با یک طبقه ارلکین اسپرد، یک جعبه روشنایی کامل و صدا، یک موسیقی و اتاق آواز، یک استودیوی درام با یک جعبه روشنایی کامل و یک استودیوی چند رسانه ای است.

سبک مطالعه

کلاس های آموزشی هفتگی در صدا، آواز و رقص با پشتیبانی دانشگاهی و ماژول های جذاب ترکیب می شوند. با 22 ساعت زمان تماس با معلمان هر هفته در طول دوره زمانی، شما را به فارغ التحصیلی حرفه ای آماده خواهد شد.

شغل

  • بازیگر
  • بازیگر
  • رقصنده
  • نوازنده
  • مدیر تئاتر

لینک های صنعت

سازمانهایی که ما کار می کنیم عبارتند از: شرکت سلطنتی شکسپیر؛ بی بی سی؛ کمپانی Motionhouse Dance؛ تئاتر کمپانی Frantic Assembly؛ مرکز هنرهای رزمی Battersea؛ تئاتر Everyman، King، Olympus و Playhouse؛ گالری و موزه ویلسون؛ جشنواره Fringe ادینبورگ؛ جشنواره تئاتر جولیت؛ یک جشن نور بکشید و اعتماد ملی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 18, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
9,250 GBP
دانشجویان خانه و اتحادیه اروپا: 9،250 GBP در سال. دانش آموزان بین المللی: 13،840 GBP در سال.
Locations
بریتانیا - Gloucester, England
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان آگوست 31, 2021
Dates
سپتامبر 2019
بریتانیا - Gloucester, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان آگوست 31, 2021