BBA در حسابداری

حسابداری پایه ای است که تصمیم گیری های تجاری در مورد سودآوری، پایداری و ثروت صورت می گیرد.

برنامه حسابداری دانشجویان را با چشم انداز پویا و جهانی در مورد نحوه استفاده از اطلاعات مالی برای تصمیم گیری های هوشمند در محیط کسب و کار امروز، فراهم می کند. شما نگاهی عمیق به موضوعات گسترده ای از قبیل:

  • خواندن / تهیه / تحلیل صورتهای مالی
  • مالیات
  • اندازه گیری عملکرد
  • آماده سازی و استفاده از بودجه
  • حسابرسی

شما از طریق فرصت های مختلف مانند شبیه سازی، ارائه، مقالات پژوهشی و فرصت های یادگیری یاد می گیرید .

سهم شما از $ 4،000،000 در بورس تحصیلی BBA و کمک هزینه تحصیلی

تعداد کمی از مدارس کسب و کار این جایزه های تحصیلی را به دانشجویان خود اختصاص می دهند. این به این دلیل است که به عنوان یکی از معتبرترین نهادهای آموزشی در کانادا، هدف ما این است که همچنان جذب دانشجویانی از سراسر کشور شود که به خوبی شکل گرفته و کیفیت رهبری را در داخل و خارج از کلاس نشان داده اند.

مهلت اعطای کمک هزینه تحصیلی در 1 مارس است و برای اعمال آنلاین، همه چیز به شما نیاز دارد که برنامه تحصیلی خود را به StFX تکمیل کرده و ترم اول ترم 12 خود را ارائه دهید.

چرا مدیریت کسب و کار در StFX را مطالعه کنید؟

با بیش از 90 درصد از دوره های خود که توسط دانشکده تمام وقت در زمینه های پیشرفته تدریس شده و با دانش آموزان از بیش از 20 کشور مختلف آموزش دیده است، کیفیت تجربه تحصیلی شما در سطح دوم است. دانشکده مدرسه شوارتز از انواع روش های آموزش کاربردی استفاده می کند - شبیه سازی، سفرهای زمینه، بحث های کلاس، تجزیه و تحلیل موارد، سخنرانی ها، فرصت های یادگیری خدمات، و سخنرانان مهمان همه در کلاس های خود را برای یک محیط یادگیری غنی گنجانده شده است . شما همچنین تشویق می شوید که گزینه های آموزش تعاونی ما را بررسی کنید تا قبل از فارغ التحصیلی، تجربه بیشتری در دنیای واقعی به شما ارائه کنید!

انتخاب درجه انعطاف پذیر

در هر یک از جریانات BBA، دانش آموزان یک گزینه آموزش تعاونی دارند که شامل قرار دادن شغل برای ترکیب یادگیری در کلاس درس با تجربه کاری با ارزش است . از طریق این برنامه، شما می توانید فرصتی برای به دست آوردن 12 ماه تجربه در کار خود داشته باشید تا قبل از دریافت تجربه BBA در دنیای واقعی، به شما مزیتی برای آنچه که پس از فارغ التحصیلی می آید، برساند. دانش آموزان BBA نیز تشویق می شوند تا فرصت های تبادل بین المللی خود را بررسی کنند - یادگیری که شما را به معنای واقعی کلمه در سراسر جهان می گیرد!

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 6 برنامه دیگر ارائه شده توسط St. Francis Xavier University Gerald Schwartz School of Business »

آخرین به روز رسانی آوریل 19, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
8,084 CAD
هزینه تحصیل: 8،084 دلار
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019