BBA در فناوری اطلاعات کسب و کار

عمومی

شرح برنامه

BBA در کسب و کار فناوری اطلاعات

بیت برنامه درجه به دانش آموزان مهارت های نظری و عملی مورد نیاز برای کار در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT). هدف از این برنامه است که به آموزش متخصصان در محاسبات ابری، وب و خدمات تلفن همراه و برنامه های کاربردی.

فارغ التحصیلان ما قادر به طراحی، توسعه و سیستم های نرم افزاری آزمون، وب و برنامه های کاربردی تلفن همراه. علاوه بر این، دانش آموزان ایده کسب و کار از محاسبات ابری و مدل های ارائه خدمات نرم افزار را درک کنید. آموزش و پرورش در انگلیسی مهم است چرا که درجه بین المللی در منطقه فناوری اطلاعات و ارتباطات بسیار زیاد است. BIT یک فرصت عالی برای تحصیل در نتیجه یک محیط بین المللی یادگیری فرهنگ های مختلف و کسب تیم چند فرهنگی تجربه کار حمایت می کند.

برنامه درجه بیتی است در روش آموزش و یادگیری کارآمد ترین است. آموزش و دوره های که در آن دانش آموزان در حال گرفتن مهارت های عملی مبتنی بر پروژه استفاده شده است. دانش آموزان می توانند در تماس با زندگی کسب و کار از این منطقه، کار با وظایف واقعی از شرکت های. این برنامه درجه تشویق رشد شخصی، تفکر انتقادی، مهارت های پژوهشی، و همکاری با هم تیمی.

آخرین به روز رسانی مارس 2017

درباره این دانشگاه

Lapland University of Applied Sciences is the northernmost University of Applied Sciences in Finland. It was formed when Kemi-Tornio and Rovaniemi Universities of Applied Sciences merged on 1 January ... اطلاعات بیشتر

Lapland University of Applied Sciences is the northernmost University of Applied Sciences in Finland. It was formed when Kemi-Tornio and Rovaniemi Universities of Applied Sciences merged on 1 January 2014. The institution offers a modern and international learning environment with good students services in all of its educational units, which are located in towns of Rovaniemi, Kemi and Tornio. اطلاعات محدود
رووانیمی , تورنیو , كمی + 2 بیشتر کمتر