BBA - گزینه درجه دو - درجه سوئیس

GBSB Global Business School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BBA - گزینه درجه دو - درجه سوئیس

GBSB Global Business School

چرا بسیاری از مردم را انتخاب کنید به مطالعه لیسانس مدیریت بازرگانی بیش از مدرک کارشناسی را در زمینه های دیگر؟ پاسخ به این سوال احتمالا می تواند در تغییرات اخیر در اقتصاد جهانی و سطح رو به رشد جهانی شدن صنایع یافت می شود.

کلیری، تحت تاثیر تغییرات جهانی، درک اصول کسب و کار اساسی است که به تدریج تغییر شکل. به عنوان کسب و کار، به طور کلی، به جهانی شدن قرار گرفته، شرکت های بزرگ چند ملیتی فقط یک مدیر خوب با دانش پایه لازم نیست - چیزی است که آنها به دنبال یک متخصص ماهر و با استعداد با یک پایگاه دانش گسترده، که قادر به انجام به همان اندازه موثر در است موقعیت های مختلف. مدرک لیسانس در رشته مدیریت کسب و کار ضروری است برای کسانی که هدف هم این است که ایجاد یک کار موفق در موقعیت های کلی کسب و کار و یا ایجاد کسب و کار خود از هر نوع.

BBA در بارسلونا، یکی از مراکز کسب و کار بالا و شهرستانها نوآورانه ترین در جهان، یک فرصت عالی برای پی ریزی شالوده جامد مدیریت کسب و کار در ترکیب با مهارت ها و دانش عمیق در مناطق ممکن است از تخصص فراهم می کند. اتمام موفقیت آمیز مدرک کارشناسی در مدرسه کسب و کار جهانی GBSB تضمین می کند که شما مهارت های حرفه ای و شخصی مورد نیاز برای کار در اداره کسب و کار، توسط استادان با استعداد ما با تجربه گسترده در زمینه های مختلف، از جمله مدیریت جهانی، بازاریابی توسعه کسب و کار، قانون، کارآفرینی و دیگران است. علاوه بر این، BBA در بارسلونا بهترین انتخاب برای کسانی که علاقه مند به توسعه کسب و کار پایدار است. GBSB Global Business School با ترکیب مفهوم توسعه سبز با ابعاد اخلاقی تجارت بین الملل، رویکرد نوآورانه ای را برای مطالعه کسب و کار ایجاد کرده است.

گزینه درجه دو در همکاری با دانشگاه سوئیس UMEF

GBSB مدرسه کسب و کار جهانی در همکاری با دانشگاه UMEF سوئیس، مدرک لیسانس فوق العاده ویژه ای را ارائه می دهد که در آن دانش آموزان فرصت دریافت دو مدرک لیسانس در مدیریت کسب و کار خواهند داشت. دانشگاه سوئیس UMEF ژنو، سوئیس، ارائه می دهد دانش آموزان خود را شش دانشگاه بزرگ در نقاط مختلف جهان، امکانات تا به روز برای مدیریت، کامپیوتر، حقوق و علوم سیاسی، کارکنان از فرهنگ های گوناگون متشکل از بیش از 100 استادان از ملیت های مختلف ، و محل مناسب برای کاوش در دنیای کسب و کار بین المللی است.

مدرک لیسانس دو ساله شامل سه سال تحصیل در BBA در اسپانیا در مدرسه بازرگانی GBSB Global Business School است و پس از آن سال تحصیلی آخر در ژنو سوئیس و فرصتی عالی برای کسب دو مدرک اروپایی و تجربه تحصیل در دو محیط جداگانه بین المللی است. تحصیل در دو شهرستانها مختلف، در دو کشور مختلف، در یک برنامه واحد BBA پتانسیل بسیار زیادی برای شبکه و برقراری ارتباط با دانشجویان و اساتید در سراسر جهان برای حرفه ای کسب و کار شما آینده فراهم می کند.

در میان چیزهای دیگر، درجه دو لیسانس در اسپانیا و سوئیس ترکیبی از ویژگی های منحصر به فرد از هر دو کشور و امکانات برای توسعه حرفه ای است که در هیچ جای دیگری یافت می شود فراهم می کند. گذاشته پشت و دوستانه بارسلونا، که یکی از مکان های توریستی ترین در جهان، ارائه می دهد یک زندگی آرام و یک محیط واقعا بین المللی است. با این حال، به عنوان یک میزبان برای کنگره جهانی موبایل و دیگر رویدادهای مهم در فن آوری و کسب و کار، این شهرستان مدیترانه است که نه تنها در مورد سواحل و شب زنده داری - کسب و کار یک بخش اساسی از فرهنگ این شهرستان است. از سوی دیگر، ژنو، دومین شهر پرجمعیت ترین در سوئیس و یک مرکز مالی و جهانی برای دیپلماسی، میزبان بیشترین تعداد سازمان های بین المللی در جهان، از جمله سازمان تجارت جهانی، سازمان ملل متحد، و صلیب سرخ دفتر مرکزی.

محیط بین المللی به طور بالقوه آموزش و پرورش ارائه شده توسط دانشگاه UMEF سوئیس را تحت تاثیر قرار می دهد، زیرا اکثر اساتید و بعضی از استادان GBSB Global Business School دارای تجربه در سازمان های ذکر شده در بالا هستند. تصمیم گیری برای مدرک دوگانه لیسانس در بارسلونا و ژنو بهترین فرصت برای در مورد مدیریت کسب و کار جهانی پایدار و اخلاقی یادگیری همراه با افزایش دانش کسب و کار خود را به طور کلی و بهبود مهارت های حرفه ای است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
9,900 EUR
در سال
Locations
اسپانیا - Barcelona, Catalonia
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
اسپانیا - Barcelona, Catalonia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات